Şimdi Ara

Homend konusan cay makinası 111 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
8.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖLÜCÜ

aynısından kullanıyorum alet saglam fakat konusma özelliği kısa sürede bozulmuştu

Bunlar duygusal aletler kötü söz söylediyseniz size karşı bozulmuş olabilir.

Ne kadar iğrenç olabilirim diye test ettim kendimi yargılamayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeep

1711 modelini (alt üst çelik ve konuşmuyor) geçen ay n11'den 160₺'ye almıştım işyerine. Evde cam demlikli plastik hazneli kullanıyorum. Cidden tad farkı var. N11'de 1711 olsaydı valideye alacaktım 140₺'ye gelirdi. Ama kaldırmışlar mı kalmamış mı bilemedim.

Cam mi iyi çelik olan mi iyi anlamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çelik olanından 4 yıldır kullanıyorum gerçekten kaliteli. Eşe dosta da aldıydım yaklaşık 10 tane. Arıza yapınca m.h yı arıyorsunuz seri noyu veriyorsunuz yurt içi kargo evinizden teslim alıp 3 5 gün içinde sağlam vaziyette getiriyor. Servisi çok iyi. Konuşma olayına gelince "sıcak suyunuz hazır şimdi çayınızı demleyebilirsiniz" falan diyor. Bebe modu iyi mama yaparken az ısıtıyor ayarlamakla uğraşmıyorsunuz. 159 liraya almıştım son kuruşuna kadar hak ediyor.

• Konuşmasın işini iyi yapsın

• Vodafone avantajı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Plastik yaramaz. Çelik olanın en üst modelini aldım Aralık ayında. Müthiş.

Homend konusan cay makinası 111 tl

Ne kadara aldınız? Ayrıca delonghi tost makinesi de uçuk fiyatı onda da kampanyamı vardı haberimiz yok 🤔🙄

Tost makinesinin farkı ney normallerden?

• vodafone kampanyası nedir?
  • Vodafone redli lere özel yüzde 25 indirim var

• AGV129683 indirim yerine girin bunu

• Ben aldim hâlâ veriyor indirimi

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mavi tepsi güzelmiş,nereden aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 7 Mayıs 2017; 11:7:22 >
  • donanımhaberiçin D kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet şimdi okuyunca farkettim ifadeyi muallakta bıraktığımı. Çelik olanın çayını daha çok seviyorum.

• Ben yaklasik 4-5 yildir konusanini kullaniyorum,iki defa serviste yenisi ile degisti.Simdide temassizlik yapiyor,inanilmaz sesli kaynatiyor suyu,mutfakta suyu kaynatiyor salondan ses rahat duyuluyor.konusma kismi basit,su hazir cayi demleyebilirsiniz vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sa.mutlu

AGV129683 indirim yerine girin bunu

Kullanım sınırı dolmuş

• Bizim amcalar Türkleştirir ve şu diyalog olur;

+Rıfkı Abii çay oldu abi
    -Tamam sen kapat kendini elektrikten yemesin geliyorum ben
    +Tamamdır abi gelde soğutma çayı

• 6 aydan fazladır beyaz rengini kullanıyoruz. Homend ürünlerinin bu kadar kaliteli olduğunu bilmiyordum. Ürün gerçekten harika. Su kaynayınca sesli olarak çayınızı demleyebilirsiniz diyor. Hatta üzerinde bitki çayları için 80derece özelliği var, bitki çayı 100 derece olmazmış. Bebeği olanlar için de 40 derecede biberon ısıtma özelliği var. İşimize yarar mı ki diyorduk 10 gündür yeni doğan çocuğumuzun biberonunu çok güzel bir şekilde ısıtıyor. Üst cam demlik Alman Shot marka. Asla ama asla pişman etmeyecek ürün. Plastik diye sizi yanıltmasın gram koku ve plastik tadı yok.
    İlk kez kullanmadan önce suyun içine karbonat atın hiç koku vs kalmaz.

İnternette konuşma sesinin duyulmadığını söyleyen sağırlar var. Cidden o sesi duymamak için sağır olmak lazım. Hatta bazıları kaynama sesinin yüksek olduğunu söylemiş. Ya biz başka ürün kullanıyoruz ya da sizinki sorunlu. Ayrıca 2 saat boyunca çay suyunu sıcak tutma özelliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 7 Mayıs 2017; 14:52:33 >

• %25 indirim kodu gönderebilcek biri varsa özelden bir adet kod gönderebilir mi
  • Garanti Kredi Kartı Sahibiyim, %25 İndirimden Faydalanmak İstiyorum diye seçenekte var ödeme ekranında red kodu bulamayanlar..

bu plastik olanında olmuyor ama.. diğerleri zaten internette daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolcicada -- 7 Mayıs 2017; 15:58:25 >
  • coolcicada kullanıcısına yanıt
    Garanti %25 i uygulamiyor bu ürüne

Farkli urunler de dediginiz gibi %25 garanti seçeneği cikiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Plastik yaramaz. Çelik olanın en üst modelini aldım Aralık ayında. Müthiş.

Homend konusan cay makinası 111 tl

Benim gözüm MultiGrill'e takıldı o nasıl birşey öyle tövbe Bismillah

eyvallah hocam, 12 sene kullandığım tost makinasını bu multigrill'e terfi ettirdim, çok iyi oldu memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.