Şimdi Ara

Homend 1304 Grilliant Tost Makinesi 149TL! CarrefourSA 20-22 Ocak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
4
Favori
3.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gazetede reklamını gördüm, eski Kenwood makinem bozulmuştu bu aralar tamda tost makinesi arayışı içindeydim. Akşam gidip karfur dan aldım. Ürün çok güzel ve kaliteli, ilk Kullanım olarak beğendim, tavsiye ederim.
    https://www.carrefoursa.com/reyon-detay#!/homend-1304-grilliant-tost-makinesi

Fiyat 149TL, Şuan için en iyi fiyat sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürün uzun süredir carrefoursada 149 tl den satılıyor.Ben on gün önce aldım 9 taksitle kullanıyorum.Gayet başarılı bir ürün başka yerde daha ucuza yok homend in kendi sitesinde bile
  • Homend ürünlerini çok başarılı buluyorum.
  • tavsiye eder misiniz arkadaşlar uzun süredir tost makinesi araştırıyordum ?
  • F/P tavsiye ediyorsanız ben de alacağım. Yorum bekliyorum. 150 TL de az değil, vasat ise başka ürünlere bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıyorum, tavsiye ederim.
  • Çeyiz için aldım 10 numara. Hatta cam su ısıtıcısı, elektrikli süpürgeyi de homend marka aldım.Çok kaliteli gözüküyor.
  • Biz yıllardır Arzum Prego kullanıyoruz. Tavsiye ederim. F/P bakımından bence piyasadaki en iyi seçeneklerden biri... Izgara da yapılabiliyor. Gerçi biz pek ızgara yapmıyoruz ama daha önce yaptığımızda tatminkar sonuç vermişti.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=mtarar213&categoryId=22014&sku=MTARAR213&wt_gl=cpc.elk.beyazesya.pla&gclid=CKzo5cCApsMCFdQZtAodYHMA3w

Sanırım aralarındaki tek fark Homend 2000 w iken Arzum ise 1800 w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 21 Ocak 2015; 23:19:17 >

• Ben geçen yıl N11'den almıştım,plakaları yaramaz.İlk geldiğinde bile birkaç çizik vardı,çok hızlı bir şekilde çizikler artış gösterdi.
    Seramik plaka alın bence.

• historical2012 H kullanıcısına yanıt
    homend plakalarımı kolay çiziliyor? resim koyarmısın yakından mümkünse.
    en yüksek seviyede açınca kaç dk. da termostat kapatıyor?tost kaşarı erimeden kapatmıyordur heralde :)

beni ayarlı üst gövde olması etkiledi. pek bu özellikte uygun fiyatlı tost mak. ne rastlamadım.

ben efsane sunny tost mak. (302??)kullanıyorum yıllardır. 40tl falandı. küçük ve sağlam inox yapısı ile işini iyi yapıyor hala. yükseklik ayarı eksikliğini arıyorum en çok. çünkü her türlü pizza vs çalışmalarında çok işime yarıyor.

• _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Fırsat bulursam foto koymaya çalışırım.
    Isı konusunda hiçbir problem yok,en yüksek ayarı kullanmaya gerek yok zaten.
    Üst tarafı hareketli evet ama orası da sıkıntılı.Yandan yaylı bir bilye ile sabitliyor ama denk gelmiyor,yan demirin üstüne biniyor,sürekli elle düzeltmek gerekiyor.
    Tüm tost makinalarında olan margarin kaynaklı elde temizlik sıkıntısından dolayı mecburen makinada yıkamak gerekiyor.Çiziklerinin hızlı derinleşmesinde bu da etken.
    Ben seramik plaka öneririm yinede siz bilirsiniz.Korkmaz'ın seramik plaka modelleri vardı,kontrol edin isterseniz.

• homend'ın seramik modellerine bakın
  • historical2012 H kullanıcısına yanıt
    birde ebatlarını yazarsanız sevinirim. yazmıyor hiçbir yerde.
    seramik tava denedim hemde korkmazın. beş para etmez. bir daha da almam seramik. tavada en sağlam kaplama mjc shoppingte satılan coocan in kaplaması. mutfakta pişirmede teknoloji o benim için. gerisi boş. o malzemeden plakalı olsa direk düşünmeden alırım. yoksada teflon döküm plakalara devam.

• yeke92 kullanıcısına yanıt
    seramik olan 1 üst modelini 124.17 kuruşa aldım.Memnun kalırız diye ümit ediyorum.

http://www.n11.com/homend-toast-buster-1313-seramik-tost-makinesi-P44258613
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzguner42

seramik olan 1 üst modelini 124.17 kuruşa aldım.Memnun kalırız diye ümit ediyorum.

http://www.n11.com/homend-toast-buster-1313-seramik-tost-makinesi-P44258613

Hocam nasıl ne zaman aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumartesi aldım.kombinasyon şöyle
    179 tl ürün yanına 1 tl daha ürün ekliyoruz 180 oluyor 100/30 direk indirim var.150 düşüyor otomatik fiyat sonra 25 tl sevgililer günü indirimi 125 tl ödüyorsunuz.sonra sepetteki 1 tllik ürünü iptal ediyorsunuz.size 83 kuruş iade ediyor 124.17 kuruşa almış oluyorsunuz ürünü bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzguner42

cumartesi aldım.kombinasyon şöyle
    179 tl ürün yanına 1 tl daha ürün ekliyoruz 180 oluyor 100/30 direk indirim var.150 düşüyor otomatik fiyat sonra 25 tl sevgililer günü indirimi 125 tl ödüyorsunuz.sonra sepetteki 1 tllik ürünü iptal ediyorsunuz.size 83 kuruş iade ediyor 124.17 kuruşa almış oluyorsunuz ürünü bu kadar.

Seramik model küçük gibi...
    Küçük gibi değil, küçük diye yorumlar yapıldı önceki konularda...
    Sıkıntı büyük yani...
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    6 ay once arzum prego aldim ama fiyat guzel gibi benim bile alasim geldi... neyse kendimi tutup almayacagim bu tarzdaki makinelerin dortgen sekilleri ve o tutma yerleri hosuma gidiyor

arzum prego alacaklara da tavsiye ederim cok iyi ve hizli pisiriyor en fazla 2 ile pisirdigim halde ama bu dortgen sekillileri seviyorum.
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    büyük istemiyorum zaten aynı anda 10 tane tost yapmayacağım sonuçta
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.