Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Orijinalden alıntı: orkuncand

Arkadaşlar Showtime kanalı altyazılara engelleme kararı çıkardı diye bir haber okumuştum o sebeple büyük ihtimalle çıkmama durumu.

İngilizce altyazı ortamlara dün düştü ya çevirmenler diziyi bıraktı ya da unuttular

Yasaklanmış, dizi artık çevrilmeyecekmiş. Ancak korsan dizi izleme sitelerinden bulabilecez ya da yabancı altyazı sitelerine Türkçe yükleyen olursa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

quote:

Arkadaşlar Showtime kanalı altyazılara engelleme kararı çıkardı diye bir haber okumuştum o sebeple büyük ihtimalle çıkmama durumu.

İngilizce altyazı ortamlara dün düştü ya çevirmenler diziyi bıraktı ya da unuttular

Yasaklanmış, dizi artık çevrilmeyecekmiş. Ancak korsan dizi izleme sitelerinden bulabilecez ya da yabancı altyazı sitelerine Türkçe yükleyen olursa...

Bu olay TWD içinde söyleniyordu fakat opensub'da altyazıları geliyordu dizini.
    Misal 7. sezon altyazıları eski adıyla divxplnt'de yok fakat opensub'da var...
    Bence de çevirmen tayfası eskisi kadar önem vermiyor gibi dizeye. Yoksa illaki bir yere düşerdi.
    EDIT:Başlık bile güncel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 24 Ocak 2017; 21:31:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

quote:

quote:

Bence de çevirmen tayfası eskisi kadar önem vermiyor gibi dizeye. Yoksa illaki bir yere düşerdi.

Hayır dostum dizinin çevirmeni eyldz'ın açıklaması var twitter adresinde, yasaklanmış o yüzden çeviriyi yapmayacakmış.

Hatta dizinin divxplanet sayfasında da "içerik yoruma kapatılmıştır" uyarısı çıkıyor ve sayfada paylaşım yapılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 24 Ocak 2017; 22:27:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

quote:

quote:

Hayır dostum dizinin çevirmeni eyldz'ın açıklaması var twitter adresinde, yasaklanmış o yüzden çeviriyi yapmayacakmış.

Hatta dizinin divxplanet sayfasında da "içerik yoruma kapatılmıştır" uyarısı çıkıyor ve sayfada paylaşım yapılamıyor.

biliyorum, o yorum 6 ocakta atılmış fakat 7 ocakta ben dizinin altyazısını indirmiştim. kimin çevirisi bilmiyorum.

şuan opensub'da da ilk bölüm altyazıları silinmiş (eskiden vardı)

elbet bir yere düşecektir. işin komik tarafı her yerde korsanı çözdüler de iş dizilerin altyazısına geldi...

• quote:

quote:

quote:

Yabancı altyazı sitesine yüklemiş biri, ordan edinebilirsiniz.

2.bölümü de seyrettim. Açıkçası Homeland pek keyif vermiyor artık. Nerdeee ilk sezonlardaki harika yapım nerdeee bu...

• 5.sezonu bile zorla izlemiştim 6. yı izleyesim gelmiyor açıkçası.
    Tadında bıraksınlar.
  • Malum yerlerden altyazıyı çektim, seyredeceklere duyurulur. Silinebilir yakında...
  • quote:

Malum yerlerden altyazıyı çektim, seyredeceklere duyurulur. Silinebilir yakında...

6.2yi buldum ama 6.1i silmişler, var mıdır bildiğiniz link?

edit:kısa bir arama sonrası başarılı sonuca ulaşıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrz2643 -- 26 Ocak 2017; 23:40:8 >
  • Altyaziyi yasaklamak nedemek anlamiyorum adam korsani aldi onu engellemedin altyazisi mi kaldi ? Ing altyazisini ztn 10 saniyede buluyorum ama sonra babamla izliycektim turkce de lazim olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilzi

2ci bölümün altyazısını bulabilen varmı

hala lazımsa
    https://subscene.com/subtitles/homeland-sixth-season
  • 3.bölümü bulabilen var mı :( lanet olsun kimde yayın hakkı ordan izleyelim ? arkadaş digiturkte yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakya1923

3.bölümü bulabilen var mı :( lanet olsun kimde yayın hakkı ordan izleyelim ? arkadaş digiturkte yok

Ben solarmovie'den izliyorum

• Merakla beklediğim bir diziydi altyazısı yasaklanınca soğudum resmen. Zorla bıraktıracaklar
  • 3. bölüm itibarıyla fena gitmiyor Quinn kendine geliyor gibi. Asıl beklediğimiz heyecanı sezonun 2. yarısında, olaylar birbirine bağlandığında yaşayacağız diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • altıncı sezon 3.bölüm altyazı hiçbir yerde yok
  • Altyazı olmasa da olur....sebebi şu: severek izlediğimiz dizinin içine etmişler son sezonda...2 bölümü izledim...bizim kapıcı bile daha iyi yönetmen olur bu dizide...paso çene yapıyolar..bunların muhabbetini mi izleyeceğiz birader ! Eski sezonlardan eser yok...ilerde ister toparlasın isterse toparlamasın...bu halde işi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 31 Ocak 2017; 20:30:50 >
  • iyice kurtlar vadisi oldu bu da

• Son sezon başlamış sanırım, sezon bitsin izleriz bölümleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Son sezon başlamış sanırım, sezon bitsin izleriz bölümleri.

son sezon mu :D 8.sezonun bile onayını aldı

quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

altıncı sezon 3.bölüm altyazı hiçbir yerde yok

avea 30 tl üzeri yükleme yapınca 1 aylık tivibu web tv veriyor, ben ordan izliyorum. amerika ile aynı anda altyazılı yayınlıyorlar

tivibu web satın al, yada bir şekilde edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakya1923 -- 1 Şubat 2017; 10:18:48 >

• Kampanya hakkında daha detaylı bilgi verebilir misiniz acaba? Sitelerinde göremedim. Herhangi faturasız avealı +30 Tl yükleme yaparsa her ay tivibu mu kazanıyor?
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.