Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef yarın sezon finali,seneye de final sezonu...
  • s07e12

carrie bacım, ne çektin be

bi rus hapishanelerinde çürümedigin kalmıştı, o da oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7x12
    Carrie yine delirdi ama bu sefer en fecisi

Keane güzel bir hamle yaptı başkan yardımcısından güzel başkan olur. Saydığı ülkeler Türkiye de vardı ama çeviride silinmiş

Paley hak ettiğini buldu en çok ona sevindim
  • Böyle iş olur mu?
    carrie yine herşeyi kurtardı madem Gorin'i verecen neden kadına 7 ay eziyet yaşattın?Artık carrie ,değil son sezon olan 8.sezonda 18.sezona kadar kendine gelemez.
    .Ben senin başkan gibi.......
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt

saul reyiz gizlice götürdü gorin'i bence, baksana yanındaki elemanın bile haberi yoktu

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

7 ay boyunca nerdeyse acep.Yazık ettiler Carrie.Zaten psiko psiko bakıyordu,o son sahnede ben bile tırstım..
  • Fark ettiniz mi ? bilmiyorum finalde başkan ülkeleri sayarken Turkey dedi fakat çeviride bilerek Türkiye yazmamış çevirmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 2 Mayıs 2018; 6:12:35 >
  • ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt
    Bu da yandaş çevirmen...
  • 7*12 (Sezon Finali)

Bölümün ilk yarısı oldukça heyecanlı ve gerilimliydi. İkinci yarısında ise ABD'nin iç siyasetini işlenmişti.

Carrie, Simeone'u ülkeden kaçırma pahasına kendisini feda etti ve bu bölümde yakalandığını gördük. Saul'un Carrie'yi Rusya'dan çıkarması 7 ay sürmüş ve Carrie'yi de herhalde ilk defa bu kadar kötü bir vaziyette görmüş olduk. Önümüzdeki sezon onu bu haliyle göreceğimizi sanmam.

Başkan, Başkan Yardımcısı'na fazla güvenmiyordu ancak Başkan Yardımcısı, Paley'in tavsiyesini dikkate almayıp Rus Büyükelçisi'ne baskı yapıp Saul ve ekibi Rusya'dan çıkarıp Başkan'ın aklanmasını sağladı. Ben geçen bölümlerde Başkan Yardımcısının Başkanlık koltuğunda gözü olduğunu düşünmüştüm, yanılmışım.

Başkan ulusa sesleniş konuşmasına başladıktan biraz sonra "istifa" sinyalini anlamak zor olmadı. Zaten Saul'un operasyonu ile aklanmıştı. O da "benim söylediklerime toplumun yarısı inanmıyor, toplum kutuplaştı" minvalinde şeyler söyleyerek istifa etti. Başkan'ın istifa etmesiyle artık önümüzdeki sezonun konusu da farklı olacaktır.

Son olarak Senatör Paley de hak ettiğini buldu.

Önümüzdeki sezonun çekimleri Claire Danes'in hamile olması sebebiyle 2019'da başlayacakmış. Ayrıca son sezonda zamanda birkaç yıl ileri gidilecek ve sezon İsrail'de geçecekmiş.
  • şu güzelim dizinin bir sezonu Türkiye'de çekilemediya yanarım yanarım ona yanarım

bu arada gorin kimdi
  • Afyonteam kullanıcısına yanıt

Dizinin 4 ya da 5.sezonu Türkiye'de çekilecekti, ama olmadı.

Gorin'e gelirsek... Saul, Rus Büyükelçi ile Carrie'yi kurtarmak için pazarlık yaptığı esnada duymuştuk bu ismi. O zaman Saul, "Gorin olmaz" dese de 7 ay sonraki takasa onun da dahil olduğunu gördük. Gorin muhtemelen çok önemli bir Rus ajanı. Dizide çok fazla üzerinde durulmadı hatta onu göremedik bile, sadece isim olarak duyduk. Bu sebeple çok fazla üzerinde durulacak bir isim değil. Oradaki mesaj Saul'un Carrie'yi Rusya'dan çıkarmak için iki ülke açısından da çok önemli olan bir ajandan vazgeçip onu Ruslara teslim etmesi.
  • Turkcell TV+'da izledim sezon finalini. Başkan, son konuşmasında "Turkey" demiyordu. Bir kaç kez dinledim. Sonra, internetten bir yerden aynı sahnelere göz attım. Başkan konuşmasında demokrasinin öldüğü ülkeleri sayarken "Turkey" de diyor. Fox Crime, bunu "cut" etmiş. Muhtemelen Amerikan kanalı olan Fox'un, sosyal medya, mail, vb. yollar üzerinden gelecek tepkiyi düşünerek, Türk izleyici kitlesini üzmemek için bunu cut ediyor. Para, kapitalizm böyle bir şey işte.

Bir de,
    Dizide Türkiye'nin aşağılanmasından, karalanmasından dolayı tatmin olan, orgazm olan kesim var. Bunlara bakın, profil fotoğraflarında Gazi Mustafa Kemal vardır, sorsan Vatanseverliklerini yere göğe sığdıramaz, arabalarının arkasında Türkiye bayrağı ve amblemler armalar vardır. Onlardan daha büyük, daha "pure" Türk yoktur ama hasbelkader bir yerde Türkiye'nin karalandığını görmüşlerse, zevkin doruklarına varırlar...

PAradigma işte... Farkında bile değil algı yönetimi, insanları saf, salak yerine koyma durumlarının... Maalesef...
  • İyi günler. Diziyi yarıda bırakmıştım.
    En son Almanya'da bizim erkek ajan zehirlenmişti.
    Bu sezon 5'inci mi yoksa 6'ncı sezon muydu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tergen -- 4 Mayıs 2018; 20:46:27 >
  • tergen T kullanıcısına yanıt
    5.sezonda kalmışsın. Ayrıca mesajını spoiler içine alırsan daha iyi olur.
  • Sercann35 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın.
  • Sercann35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederim; bende o ismi sadece duydum birsey mi kaçırdım diye merak ettim
  • Bu diziyi seviyorum. Zaman zaman tempoyu düşürse de heyecanından bir şey kaybettirmiyor. Bakalım son sezon nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

şöyle gelişmeler olmuştu
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/126813/Turkiye_Homeland_dizisinin_cekimlerine_izin_vermedi.html#
    Şimdi isteseler bu konuya izin çıkardı
  • jimmy kimmel programina katılmış

hamileligiyle ilgili de konuşmuş, çekimleri etkiler mı acaba

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.