Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Bu diziye malzeme bitmez ama Showtime kanalı işi tadında bırakmayı seviyor. Yapacak birşey yok. Bu sezonda ayrı keyif veriyor.
    Hocam Showtime tadında bırakmayı sevseydi Shameless'ı 11 sezon uzatmazdı hem de son 3-4 sezonu rezil bir hale gelmişken.

Yani en nihayetinde hepsi ilgiye ve paraya bakıyor. :)
  • Halen daha altyazi düşmemiş şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    Anladım. O dizi seyrettiğim bir dizi olmadığı için bilmiyorum. Ama seyrettiğim birkaç diziyi tadında sonlandırmışlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Anladım. O dizi seyrettiğim bir dizi olmadığı için bilmiyorum. Ama seyrettiğim birkaç diziyi tadında sonlandırmışlardı.
    HBO ve Showtime dizilerini ben de ayrı seviyorum ama son dönemde eskisi kadar çok kaliteli işler çıkaramıyorlar, Shameless bile muhafazakar aile dizisi haline geldi, bilmiyorum ama kanalların biraz tarzları ve yapıları değişti sanki.

Homeland gibi benzer çok film dizi olsa da Homeland'in tadı hep ayrı kalacak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Halen daha altyazi düşmemiş şaka gibi
    Son bölümün altyazısı 5 gün önce yüklendi.

11.bölüm Amerika'da bu gece yayınlanıyor zaten.
  • s08e11

vay be, son 1 bölüm kaldı, ve yine mükemmel bir bölümdü.
    Saul reyiz yıllardır gizli muhbir kullanıyormuş ve ruslar sadece tahmin edebilmişler, hakkında hiçbir bilgileri yok.
    Carrie, Saul 'u vurursa, kendini de vurur.
    Gizli muhbir, bedel ödendi dedi, kendini ihbar edebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu diziyi o kadar izledim, ama son sezonlar kaldı. Son iki üç sezon nasıl, izlenir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Ben bu diziyi o kadar izledim, ama son sezonlar kaldı. Son iki üç sezon nasıl, izlenir mi?
    8. sezon için izlenir.
    8i izlemek için ise, 6-7 'ye de bakmak gerek

• Bir bölüm sonra final mı yapacak şimdi

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Kendini ihbar edeceğini sanmam o derece yüksek bir bürokratın olacağını hiç sanmam Carrie Saul'u vurusa puh a..... k... derim senin gibi karının

• PUH PUH carrie what did you??????????????
  • Final bölümünün ismini yeni gördüm güzel bir seçim olmuş. Homeland, Prisoners of War isimli film veya diziden uyarlamaydı hiç izlemedim ama yıllar önce denk geldiğim ve aklımda kalan bir bilgiydi.

Çok güzel bölümdü haftaya final yapacağını düşününce tuhaf oldum

Carrie, Saul'u öldürmez diye bekliyorum ama başka çıkar bir yol da yok umarım hayal kırıklığı yaratan bir final izlemeyiz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Homeland severlere güncel olarak netflix deki Fauda isimli diziyi tavsiye ederim. Bu hafta 3.sezonu yüklendi. Konusu israil iç isthbarat kontra terör konulu.

• 7. Sezon 2. Bölüm çok sıktı bıraktım

• valla her şeyi beklerim ben bu diziden

koskoca abd başkanı harcanmış, saul mu harcanmayacak ? başrol olması bir şeyi mi değiştirir ?

haa saul değil de carrie bile harcanabilir. zaten final bölümü.
  • Ah be Homeland... Arada eleştirsem de, sezonlar birbirine benzese de bu tarzda kaliteli güncel bir dizi yok, geleceğini de sanmıyorum.

Keşke bitmeseydi, 10 sezona tamamlansaydı en azından.

Çin bazlı Coronavirüs üzerinden 1 sezon güzel giderdi mesela.
  • Sezonun bitmesini bekliyordum izlemek için. Final bölümü gelip çattığına göre ufaktan başlayabilirim. Finali izleyince bittiğine üzüleceğim. Tüm sezonlarını sıkılmadan severek izledim.
  • zaman zaman senaristlere cia yada fbi tarafından bilgi sızdırıldığından şüphelendiğim dizi. acaip komplo teorileri var. on sezon daha çekseler malzeme bitmez bunlara.
  • ee, zorrente düşmemiş hala ?

edit= showtime kanalına baktım, onlar da yayını vermiyor şu an. her hafta pazar günü düşerdi ama bu zorrent'e

edit 2= early access yokmuş, akşam 9'da amerika, yani pazartesi sabahı bize düşecek. westworld ile beraber göturecez demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 26 Nisan 2020; 14:43:33 >

• 7 sezon çok sıktı bıraktım bir gram sürüklemedi

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.