Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her olay da Carrie nin hastalığına saldırmalarından artık gına geldi.
  • 7x02
    Carrie ne malsın ya gidip atladın resme direkt. Neyse sonunda elemanı iyi sopaladı da bölüm hiç yoktan iyi bitti.
  • 7*02

Bölümün başlarında çok ufak da olsa Quinn'den bahsettiler. Ben geçen sezon Başkan'ı koruma pahasına canını veren Quinn için bir cenaze töreni bile yapılmamasını eleştirmiştim, en azından burada ondan biraz bahsedildi.

Carrie'nin elindeki fotoğrafı internete yükleyip yardım istemesi çok amatörceydi, üstüne direkt linke tıklaması işleri de daha da karıştırdı. Carrie gibi tecrübeli bir ismin yapacağı hatalardan biri değildi. Acaba bunda hastalığının da mı bir etkisi var diye düşünmek gerek.

Carrie, hacker'a "bende para yok" minvalinde bir şeyler söyledikten sonra olacakları tahmin etmek zor olmadı. Ben o esnada ev sakinlerinden birinin odaya girip işleri daha da içinden çıkılmaz hale getireceğini düşünmüştüm, neyse ki öyle bir şey olmadı.

Carrie'nin geri döndüğünü hacker'ı patakladığı esnada gördük. Bana göre bölümün en iyi sahnesiydi, buraya da bırakalım...

Homeland (2011-2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 24 Şubat 2018; 4:55:53 >

• Carry gene psiko'ya bağlayacak anlaşılan...
  • 3. bölüm altyazı veya link var mı?
  • Altyazı beklemedeyiz...
  • s07e03

yine gereksiz sahnelerle dolu bi bölüm oldu malasef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 28 Şubat 2018; 0:18:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç mesaj yukarıda yazmıştım, diziyi çeviren arkadaş çevirileri attığı siteye, "bir aksilik olmazsa her bölümün çevirilerini en geç cumartesi gününe kadar atarım" şeklinde bir yorum bırakmış. Bu da demek oluyor ki, çevirmen arkadaş işleri biraz ağırdan alıyor, (bu bir eleştiri değil, işleri olabilir, yoğun olabilir vs.) bu sebepten ötürü daha salı gününden alt yazı beklemeyin. Zaten bundan önceki alt yazılar da perşembe günü gibi gelmişti. Alt yazılar geldikçe ben burada paylaşıyorum.
  • 7x03

Bu David ne ayak yavaş yavaş anlaşılıyor ama Dante hangi tarafta Carrieden mi David mi tarafında anlamak güç bence Carrier'yi yakalatan Danteydi sonrad a güven kazanmak için serbest bıraktırdı

Diğer taraftan dizide İncirlikten kalkan uçakların Esad'a silah götürdüğü iddia edilen İran görünümlü Rus askeri konvoyunu vuracak olması mesajı beni ürküttü TR'yi pek parlak olmayan günlerin beklediğinin habercisi gibi daha önce Suikastçi filminde Zarrab (filmdeki adı Hamdi Korkmaz olsa gerek )işlenildi ABD'de Halkbank davası başladı burada İncirlik vurgusu fazlasıyla garipti

McLendon sonrası sıra O'Keefe'in infazında bu kadar yığınak o silahlıi adamların gücünün çok ötesinde ayrıca Hava operasyonunu yönetecek General'in tasfiyesinin de istenildiğini gözlemledim yine O'Keefe sivil can kayıpları ve Hava operasyonu Başkanı zor durumda bırakma çalışmalarının bir parçası sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 1 Mart 2018; 22:21:9 >

• 7*03

Sezon yavaş yavaş rayına oturuyor. Önce ilk bölümde suikaste uğrayan McClendon ile David Wellington'ın sevgilisi olduğunu öğrendiğimiz Simeone'ın bir bağlantısı olduğu ortaya çıktı.

Saul-O'Keefe pazarlığından Saul lehine bir sonuç bekliyordum fakat O'Keefe işi yokuşa süreceğini belli etti, O'Keefe'nin yanındaki kadın (Sharon) olmasa Saul'u rehin bile alabilirlerdi. Diziyi başından beri izleyenler bilirler ki Saul bu durumlara alışık.

Bölümün dikkat çeken ayrıntılarından birisi de Sharon, O'Keefe'ye "Başkan'a suikast düzenleneceğinden haberdar mıydın" sorusuna O'Keefe'nin biraz duraksayıp "Hayır" cevabını vermesiydi. O duraksama beni biraz şüphelendirdi açıkçası. İlerleyen bölümlerde muhakkak kokusu çıkacaktır.

Bu bölümde Carrie-Dante yakınlaşması gördük, önümüzdeki bölümlerde bu, birliktelik haline dönüşebilir. Ama Dante'nin dikkatli olmasında fayda var. Carrie elini nereye atsa kurutuyor çünkü.

Bu konu altında birden fazla kez yazmıştım ama Claire Danes'in karakol sahnesindeki oyunculuğu muhteşemdi. Carrie gibi zor bir karakteri 7 sezondur harika bir şekilde oynamayı başaran Claire Danes gerçekten de harika bir oyuncu olduğunu bir kez daha gösterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 2 Mart 2018; 1:27:44 >

• Sercann35 kullanıcısına yanıt

Simoene'nin çalıştığı vakıf için yanlış hatırlamıyorsam NED ismi telaffuz edildi bu çoğu şeyi açıklar

O'Keefe elbette başkana suikast yapılacağını bilyordu Quinn haberlerini yayan ve Dar Adaldan saklayan oydu
  • Claire Danes in oyunculuğu harika
  • 4.bölüm erken düştü....
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    bakalım hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    p.m. link lütfen
  • iburak İ kullanıcısına yanıt
    altyazı içinse henüz yüklenmedi sadece torrente 4.bölüm erken düştü...
  • Bu sezonu pek beğenmedim. Üstüne daha Ingilizce altyazı da gelmedi halen daha, dün yayınlanan ondan önceki gün torrente düşen bölüm olmasına rağmen..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Trajik bir bölümdü O'Keefe ve arkasındaki kurum ve kuruluşlar Başkan Keane'a olan nefreti daha da büyüttü iç savaşa kadar gidecek bir yolun ilk taşları döşedi

Saul elinden geleni yapsa da muhatabı O'Keefe gibi bir sahtekar olduğu için elinden bir şey gelmedi O'Keefe olacak her şeyi biliyordu zaten FBI ajanlarının kolları arasındaki rahat tavrı da amacına ulaşmış olmasındandı büyük olasılıkla O'Keefe de gerçek ortaya çıkmasın ve kahraman olarak anılsın diye General gibi öldürülür

Carrie Dante ikilisi neleri ne kadar ortaya çıkarabilcek merak içindeyim öte yandan Dante'nin hala Carrie tarafında gibi gözükse de ikili oynadığı düşüncem devam ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.