Şimdi Ara

HOMEFRONT : THE REVOLUTION (PS4 ANA KONU) (Crytek) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
6.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu filmlerde oyunlarda Amerikan propagandasına takma sebebiniz nedir biraz tarafsız düşünelim adamlar (Amerikalılar) kendi oyununu filmini yaptığı zaman Türkiye'in mi propagandasını yapacak tabi ki kendi propagandasını yapacak.
  • Oyun 3. dunya savasini konu edicekmis.
  • CRYTEK kendinden soğutmaya devam ediyor.Dünyanın en fazla ABD propagandasını yapan oyununu sana mı düştü CRYTEK.
  • Türkçe çıkar mı bu oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bu filmlerde oyunlarda Amerikan propagandasına takma sebebiniz nedir biraz tarafsız düşünelim adamlar (Amerikalılar) kendi oyununu filmini yaptığı zaman Türkiye'in mi propagandasını yapacak tabi ki kendi propagandasını yapacak.

Amerikan propagandasına takmamızın sebebi bu oyunu Türklerin yapması reis.

Grealt the Witcher
    Çok haklısın
  • Oyunu Türkler yapmıyor ki firmada büyük yetkilere sahip olsalar da üçü Türk Crytek çok uluslu bir firma şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Homefront= Grafik kötü + Konu sözde güzel
    Crysis = Grafik iyi + Konu berbat
    +__________________________________
    Homefront 2= Grafik Kötü + Konu daha da kötü

Crytek ve kötü grafik? Mümkün değil.
  • Türk-çe İsteriz.
  • Cevat Yerli, Homefront 2 için iddialı Konuştu !
    .

Homefront 2 hakkında Crytek kendine çok güveniyor. Firmanın başkanı Cevat Yerli, Homefront 2'nin şimdiye kadar yaptıkları en iyi oyun olacağını belirtirken, bu oyunun kendi kulvarında kalacağını da ekliyor. Yani Crytek Homefront'u yapıyor diye Crysis'den bu oyuna katkılar yapacak diye bir kural yok. Crysis, Crysis olarak kalmaya, Homefront da, Homefront olarak kalmaya devam edecek, her iki evrenin de birbirine bir etkisi olmayacak sizin anlayacağınız. Homefront 2, 2014 yılında PC ve konsollar için satışa sunulacak.
    .
    http://www.merlininkazani.com/Cevat_Yerli_Homefront_2_icin_iddiali_konustu-haber-45135p1.html

• Crytek: Homefront still has great "mind share"

Avni Yerli explains why Crytek are developing the THQ sequel

http://www.gamesindustry.biz/articles/2012-03-15-crytek-homefront-still-has-great-mind-share
  • Türkçe umudu yaşatan bir oyundaha cevat yerliye güveniyorum
  • quote:

crysis inde hikayesine kötü diyorsanız yazık.Sorsak mw nin hikayesi bomba dersiniz neresi bomba bildimiz amerikan kötü polis hikayesi işte.
    not:crysis 2 dahil değildir 1 için konuşuyorum 2 yi bende beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacıTaşlayanŞeytan

quote:

crysis inde hikayesine kötü diyorsanız yazık.Sorsak mw nin hikayesi bomba dersiniz neresi bomba bildimiz amerikan kötü polis hikayesi işte.

Yav kardeşim amma taktınız kafaya
    Sonuçta Crysis aynı Killzone gibi, iyi grafik+boş konu daha doğrusu hiçbir şekilde oyuna yansıyamamış bir konuya sahip, bu arada bana MW deme küfür bile ediyorum o oyuna...

• quote:

quote:

quote:

Sonuçta Crysis aynı Killzone gibi, iyi grafik+boş konu daha doğrusu hiçbir şekilde oyuna yansıyamamış bir konuya sahip, bu arada bana MW deme küfür bile ediyorum o oyuna...

yuh yani crysis ve killzone en sevdiğim konu da 3 ve 4. sıralarda 1. si half life zaten 2. ciside stalker serisi.
    Killzone da tek sevmediğim taraf ISA olarak oynamak helghan olarak oynasak çok daha sevicem ama yinede hikayesi güzel neyin ne olduğu belli hiç değilse kolonilere ayrılmış ırklar dünyadan uzak vs. crysisde zaten apayrı bir konu alıştığımız beyin yiyen uzaylılar yerine yıllardır dünyada bulunan faklı bir ırk dünyanın kendilerine ait olduğunu düşünüyorlar vs. bence çok çok iyi olmasda yinede ortalamanın üstünde hikayeleri var mw ye göre.
    edit:homefront un hikayesi hakketen saçmaydı ama ufacık kominist kuzey kore nin 340 milyon amerikayı işgal etmesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 16 Mart 2012; 11:43:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yuh yani crysis ve killzone en sevdiğim konu da 3 ve 4. sıralarda 1. si half life zaten 2. ciside stalker serisi.
    Killzone da tek sevmediğim taraf ISA olarak oynamak helghan olarak oynasak çok daha sevicem ama yinede hikayesi güzel neyin ne olduğu belli hiç değilse kolonilere ayrılmış ırklar dünyadan uzak vs. crysisde zaten apayrı bir konu alıştığımız beyin yiyen uzaylılar yerine yıllardır dünyada bulunan faklı bir ırk dünyanın kendilerine ait olduğunu düşünüyorlar vs. bence çok çok iyi olmasda yinede ortalamanın üstünde hikayeleri var mw ye göre.
    edit:homefront un hikayesi hakketen saçmaydı ama ufacık kominist kuzey kore nin 340 milyon amerikayı işgal etmesi..

Sanırım anlatamadım, konu olarak killzone güzel ama işleniş berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Şimdi biri gelir nickime bakıp bana Crysis fanboyu der ben bu nick i 2004 ten beri kullanıyorum ( Crysis 2007'de çıktı.Hatta ben böyle bir oyunu oyun çıktıktan birkaç ay sonra öğrendim. ). Ve Crysis oyunu ile hiçbir ilgisi yok.Hatta Crysis ve Warhead'i pek sevmem.Hiçbir oyunun fanboyu da değilim zaten olamam yaşım başımı aşmış ne fanı ben anca işyerindeki önüme konan işlerin fanboyu olurum.

Crysis le alakan var mı nick olarak?

• Homefront, yeterince iyi olmamasına rağmen yapımcısını ve THQ'yu memnun edecek kadar satmayı başarmıştı. Crytek, Homefront 2'yi geliştirmek için THQ ile anlaştı ve bunu oyunun artık bilinen bir seri haline geldiği için kabul ettiğini açıkladı.

İlk oyun düşük puanlarına rağmen yürütülen başarılı pazarlama stratejisi sayesinde geniş bir oyuncu kitlesiyle buluşmuştu. Avni Yerli bunun hakkında söyle konuşuyor: "Oyun çok geniş bir kitleye yayıldı, herkes biliyor. İlk oyunun Metacritic puanı düşüktü ama gerçekten iyi pozisyonlandırıldı ve iyi pazarlandı. Sanıyorum ki yine iyi bir pazarlama ve Crytek kalitesiyle birleştirirsek çıktığında büyük ses getirecektir."

Homefront 2'nin Nisan 2013 ve Mart 2014 tarihleri arasında çıkması bekleniyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Crytek_Homefrontu_Herkes_Biliyor-25685.htm

• Crysis + Crysis Warhead + Crysis 2, hepsini toplasan bir arcade oyun etmiyorlar. Son yılların içi en boş oyunlarını yaptılar, şimdi bir yenisini daha ekliyorlar. FarCry'ı gerçekten bunlar mı yaptı, şüphelenmeye başladım!?
  • Homefront 2'nin ilk ekran görüntüsü

Homefront 2'nin ilk ekran görüntüsü yayımlandı. Crytek UK tarafından Cry Engine 3 ile geliştirilen yapım, PC ve konsollar için 2014 yılında raflarda olacak. Crytek'in kurucularından Avni Yerli, Homefront 2'nin Crytek kalitesiyle büyük bir sıçrayış gerçekleştirebileceğini söyledi. İlk oyun, Metacritic ortalaması konusunda pek başarılı olmasa da, Yerli'ye göre başarılı bir pazarlama stratejisiyle oyunculara sunuldu ve bu da Homefront markasının oyuncuların akıllarında yer almasını sağladı. Eğer iki numaralı oyunda benzer bir pazarlama stratejisi izlenir ve oyunun içeriği daha iyi olursa, yeni yapımın büyük bir sıçrama gerçekleştirmemesi için hiçbir sebep bulunmuyor.

http://www.merlininkazani.com/Homefront_2nin_ilk_ekran_goruntusu-haber-50437p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 13 Nisan 2012; 15:36:06 >

• Homefront 2, büyük sıçrama yapabilir

Crytek UK tarafından Cry Engine 3 ile geliştirilen Homefront 2, PC ve konsollar için 2014 yılında raflarda olacak. Crytek'in kurucularından Avni Yerli, Homefront 2'nin Crytek kalitesiyle büyük bir sıçrayış gerçekleştirebileceğini söyledi. İlk oyun, Metacritic ortalaması konusunda pek başarılı olmasa da, Yerli'ye göre başarılı bir pazarlama stratejisiyle oyunculara sunuldu ve bu da Homefront markasının oyuncuların akıllarında yer almasını sağladı. Eğer iki numaralı oyunda benzer bir pazarlama stratejisi izlenir ve oyunun içeriği daha iyi olursa, yeni yapımın büyük bir sıçrama gerçekleştirmemesi için hiçbir sebep bulunmuyor.

http://www.merlininkazani.com/Homefront_2_buyuk_sicrama_yapabilir-haber-50437p1.html

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.