Şimdi Ara

Home tuşu tamir edildikten sonra bir daha bozulan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Home tuşu tamir edildikten sonra bir daha bozulan var mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8680 Mesaj
    İp4 lerdeki tutukluktan bahsediyorum. Servisten geldi su an mis gibi ama gene de kullanmaya korkuyorum asistive touch u kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: Eau Rouge aan Raidillon

amerika da bile 600küsür dolar fiyatı olan, dünyanın muhtemelen en popüler telefonu olan bir cihazda bu home tuşu sorunu kabul edilemez birşey gerçekten

Malesef. Asistive touch da hic kullanisli degil. Eger donebilirsem 4.3.3 e donecegim.

|
    |

|
    |
    Sattığım telefonda SHSH kaydı vardı ama yeni aldığımda yok, adam JB yapmayı bilmiyormuş, bana patladı
    quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Dönme şansınız varsa zaman kaybettiğiniz hata.
    Sattığım telefonda SHSH kaydı vardı ama yeni aldığımda yok, adam JB yapmayı bilmiyormuş, bana patladı

Bütün 4 lerin shsh sini almistim zamaninda. Ama 5 den dorde gecen bir kac kisi sorun yasamis hem de ciddi anlamda o yuzden de tirstim. Bir hafta daha bekleyeceğim sonra da ios 4 e geri doneceğim eğer ios 5 e jb çikmazsa.

|
    |
  • Yarbay
    8680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erdal21

Home tuşunu kapasitif (dokunmatik) yapsalar olmaz mı?Assitive touch ekranda iyi durmuyor.Özellikle oyun oynarken sorun oluyor.Activator kullanmaya başladım ilaç gibi geldi.

Dokunmatik olsun ya da olmasin her telefonda bir tane ana islev tusu oluyor. Dokunmatiğin calişmadigi ya da dokunmatigin desteklenemedigi durumlarda (rec moda almak gibi) ise yariyorlar. Ben home tusunun kaldirilmasini desteklemiyorum ancak home tusunun yanina dokunmatik kullanilan islev tuslari konmasi gerektigini dusunuyorum geri donme tusu falan seklinde ki o zaman da home tusuna binen kullanim yuku azalacaktir.

Ancak bu saatten sonra da boyle bir sey olacağıni sanmiyorum ve aslinda adam gibi home tusu yapsalar gercekten de gerek yok, burada sorun basbayagi hatali urun kullanmalari.

Her neyse home tusunu tamir ettirip gene bu sorunu yasayan var mi? Yani home tusum degisti acaba bu sorun belli urunlerdeki home tusunun sorunlu olmasindan mi kaynaklaniyor yoksa home tusunun bulundugu yerin tasarimi hatali da ileride gene mi bu sorunu yasayacağım?

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.