Şimdi Ara

Home tuşu bozuk recovery moda girmek istiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Telefonum Galaxy S4.Orta tuş bozuk olduğu için recovery moda giremiyorum.Android 6 vs gibi romları denemek istiyorum ama herşey recovery modda bitiyor.Recovery moda girmenin başka yolu varmıdır? Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dblackx

Merhabalar.Telefonum Galaxy S4.Orta tuş bozuk olduğu için recovery moda giremiyorum.Android 6 vs gibi romları denemek istiyorum ama herşey recovery modda bitiyor.Recovery moda girmenin başka yolu varmıdır? Şimdiden teşekkürler..

Telefonunuzun root lu olduğunu var sayıyorum.
    Xposed de advance power menu diye bir seçenek var power tusuna basili tutunca hat reboot recovery mode download mode vs secenek olarak geliyor. Google playdede boyle advance power menu tarzi uygulamalar mevcut olması lazım

Goole playe advance power menu yaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 22 Mayıs 2016; 18:10:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dblackx

Merhabalar.Telefonum Galaxy S4.Orta tuş bozuk olduğu için recovery moda giremiyorum.Android 6 vs gibi romları denemek istiyorum ama herşey recovery modda bitiyor.Recovery moda girmenin başka yolu varmıdır? Şimdiden teşekkürler..

adb dosyalarını indir internetten. 1mb bile değil...

telefonda "usb hata ayıklama modu"nu aktif et.
    telehonu pcye bağla
    adb dosyalarının olduğu dizinde "adb reboot recovery" yaz. (cmd penceresinde yapmalısın)
    enter yaptığında telefonda yetki isteyen bir mesaj göreceksin. onay ver.
    telefon recovery modda açılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.