Şimdi Ara

Hollywood'daki kapitalizm sistemi genç oyuncuları ahlaksızlaştırıyor | SS'li | Rezillik içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Örnek olarak Believe dizisinde ki oyuncu Johnny Sequoyah paylaşıyorum

Şu haline bakar mısınız kız 13 yaşında ne hallere gelmiş

kAhRoL aMaRiKa aLlAh bElAnİ vErE. Bu gengecık masum yavrulardan ne istedin ki onları bu kadar şımarttın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 5 Ocak 2019; 12:16:37 >

• bunu yapmalarının nedeni kültürleri ortadan kaldırmak ve bunun sonucunda tek dünya devletini kurmaktır. farklı kültürler insanları birbirinden ayırır ama bunu ortadan kaldırırsan ne milliyet ortada kalır ne devlet zira kültür ortadan kalkacağı gibi aile de ortadan kalkar. 21. yy dejenerasyonu bundan ibaret.

kültür olursa milliyetçilik olur, milliyet olursa şirketler istediği kârı elde edemez.

veee, bütün kültürler kadınların hipergamisini sınırlamak üzerine inşa edilmiştir nokta
  • tüketim kültürünün yapması gerekeni yapıyor. sadece oyuncuları değil tüm genç nesli köreltiyorlar
  • su dil cikarmanin manasi ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne alaka kapitalizm, ne alaka ahlaksızlık? Bu fotoğraflardan böyle çıkarımlar yapabilme yeteneğini alkışlamak gerekir.
  • Herkesin bi popisi var..(poposu degil yanlis yazmadim)

Yobazlarin yasam tarzina saldirisi bitti sira aydinlanmis??lara mi geldi?

Kendi kiciniza bakin dunyanin kici sizi ilgilendirmez.

Bak 155 ararum..

Pis atayistler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

sana bir kız bulalım böyle olmaz.
  • UP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.