Şimdi Ara

Hollow Knight: Silksong Switch ve PC için Duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Team Cherry, Metroidvania platform oyunu Hollow Knight'ın devam oyunu Hollow Knight: Silksong'u Switch, PC, Mac ve Linux için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.

Öne çıkan özellikler:

Tamamen yeni bir krallığı keşfedin
    Dünyanın tepesindeki parlayan kaleye yükselirken mercan ormanlarını, yosunlu mağaraları, yaldızlı şehirleri ve sisli alanları keşfedin.

Öldürücü akrobatik aksiyon
    Ölümcül, harika savaş esnasında düşmanlarınız arasında dans ederken yeni hareketlerden oluşan aksiyonu kullanın.

Güçlü araçlar craft edin
    Düşmanlarınızı şaşırtmak için sürekli genişleyen silahlar, tuzaklar ve mekanizmalar cephaneliğinde usta olun.

Şok edici bulmacaları çözün
    Haksızlığa uğramış kişilerin dileklerini yerine getirmek ve krallığın umudunu iyileştirmek için nadir canavarları avlayın, eski gizemleri ortaya çıkarın ve kayıp hazineleri arayın. Beklenmeyen için hazırlanın.

150'den fazla yeni düşman ile karşılaşın
    Hayvanlar, avcılar, suikastçılar, krallar, canavarlar ve şövalyeler – hepsini cesaretin ve yeteneklerinle yenmelisin.

Müthiş bir orkestra müziğini deneyim edin
    Hollow Knight'ın ödüllü bestecisi Christopher Larkin melankolik melodiler, senfonik yaylı çalgılar, kalp atışını hızlandıran boss temalarını bu maceraya getirmek için geri dönüyor.

Silk Soul moduna meydan okuyun
    Oyunu bir kez bitirdikten sonra, yeteneklerinizi oyunu benzersiz ve zorlu bir deneyime dönüştüren bu yepyeni modda test edin.  

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• Mükemmel.
  • Yeni oyun mu? Ben bunu DLC sanıyordum. Keşke biraz değiştirselerdi, farklı bir tema kullansalardı. Herşey ilk oyuna benziyor.
  • Gelsin her türlü oynarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yeni oyun mu? Ben bunu DLC sanıyordum. Keşke biraz değiştirselerdi, farklı bir tema kullansalardı. Herşey ilk oyuna benziyor.

videodaki kısımları görmedin hadi,yazılarıda mı okumuyorsun?İstemediğin kadar farklı içerik ekliyorlar oyunu
  • Çok güzel haber.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.