Şimdi Ara

Hollanda mı Fransa mı??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: VoldroY

o zaman işler değişir....
    para durumum çok iyi olmayacak yanıma 1.000 eu falan alacağım o da oradan ucuza bir şey alırsam falan diye...elektronik eşya vs...ama çok pahalı ise hollanda ya gitme kararı aldım

ne kadar kalacaksın ?
  • Paris dememdeki neden daha çok gezilecek görülecek vs vs. yerler var.Ama cagan arkadaşımızın da dediği gibi Bordeaux da çok güzel 1 yer
  • 25 gün yurt dışı seyahatleri toplamı
    @wox
    şimdi arkadaşı aradım,paris e gidersen fransa yı gezeriz falan dedi acaba fransa ya mı gitsem...
    bordeaux a gitmek istiyormuş o da...
  • Fransa da tarihi mekanlar ve şaraplar var bunları düşün..Hollanda'da tarhhi mekan Fransa kadar çok olmasada var ve Hollanda bilindiği gibi daha rahat Red Street turları falan.. Ama bence Fransa..Eyfel kulesi'ne bakarak bir kadeh şarap içmek isterdim
  • umarım yapacağım

fransa da karar kıldım beylre
  • Fransanın şarabı var doğru ama hollandanında nargileleri meşhur
  • arkadaşlar arkadaşım ile konuştum zaten ne alacağız ki pahalı olsun dedi...

cidden kararsız kaldım bana sen nereye ben oraya dediği için öyle derin derin düşünüyorum sonra benim yüzümden keşke şuaraya gitseydim demesin..
  • bak anlatayım. Bu tamamen tarz meselesi. Şayet uslu, kibar çocuk ve bohem tarzı bir kişiliğe sahipseniz fransa derim. Ama çılgın gençlik ve multikültürel bir tarzınız varsa amsterdam derim. Ağzımı açtırma, anla işte, sonra çizecek adminler nikimi. Hollanda turizmi nerden gelir sağlıyor bi araştır.
  • Paris de tabii ki görülesi bi' yer ve gezilecek yerler açısında Fransa'da en çok seçeneği sunan şehir. Ama muhtemelen diğer şehirlere göre daha çok para harcarsın orada. Paris değil de Fransa'nın diğer şehirlerini düşünürüm belki diyorsan; aklından ilk önce Bordeaux'yu geçir derim ben. Marsilya ve Nice de görülesi şehirler.

Benim tavsiyelerim bunlar.

Hollanda ise nedense pek sevemediğim bi' ülke benim...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.