Şimdi Ara

Hocaya ne yapmam lazım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üniversite 3 sınıf öğrenciyisim dersi 2 defa alıyorum 200tl malzeme parası harcamışımdır
    geçme notu 50 ve az önce girip kaç almışım diye bakayım dedim ....

Hocaya ne yapmam lazım..

****** 49 vermiş .. geçme notu 50

hocayı aradım sordum neden beni bıraktınız diye bana dedi ki ben bırakmadım sen kaldın. ve şuan musait olmadığını telefonu kapatmamı istedi...

şuan sinirden ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ... gidip ayağına mı sıkmam lazım
    *** kurusu yeni araba aldı onu mı çizsem bilemiyorum

böyle durumda siz ne yapardınız?

• Şiddet şiddeti doğurur.

Çok çalış sonraki sınavda onu utandır.

Bize 3 verenler de vardı çok çalıştık geçtik. Artık ekmek aslanın barsaklarında

Dünyayı batıran şeyler

Cehalet

Şiddet

Kanser

Terör

Yüksek not alan arkadaşların kütüphaneye gidiyorsa sen de git. Soru çözerken nemalanırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 25 Ocak 2017; 23:44:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum orta öğretim dersi değil yalnız
    kalıp protoip model yapiyoruz harcadığım malzeme emeğin haddi hesabı yok ..
    dersi ikinci defa alıyorum zaten 200tl üstü malzeme masrafı yapnışımdır
    kütüphanede çalışacak ders değil atolyede çalışıyorsun
  • Bayyamda annesinin eyinden öpmeğe gidt

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

dostum orta öğretim dersi değil yalnız
    kalıp protoip model yapiyoruz harcadığım malzeme emeğin haddi hesabı yok ..
    dersi ikinci defa alıyorum zaten 200tl üstü malzeme masrafı yapnışımdır
    kütüphanede çalışacak ders değil atolyede çalışıyorsun

Biz de kitaplara para harcıyorduk. Sonuçta sınavı geçememek her alanda aynı anlama gelir. Bir de şöyle düşün, gerçek bir iş ama önemli bir iş olsaydı ve müşteri beğenmeseydi şu anda batmıştın.

• Okulu bırak.. Okumak ne yhaa çok banel.

• biz de bir proje için günlerimizi verdik ve sonuç düşük not oldu

sabahtan akşama okulda durup verileri girerdik

ama yapacak bir şey yok üniversite bu ve hocalar görevlerini yapıyor

biz de en az 200₺ harcadık proje için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURQUOIS3 -- 26 Ocak 2017; 0:3:28 >
  • Saçma saçma iş yapma. Şu konuyu açman bile eğitilmiş olmakla mezun olmanın farklı şeyler olduğunu gösteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cwvap veriyorum mezaeliga gotur ve mezarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınav kağıdının ve cevap anahtarının birer kopyasını yazı işlerinden dilekçe ile iste. bilgi edinme kanunu sana bu hakkı veriyor. sana göndermek veya vermek zorundalar. hakkın olan not verilmemişse süreleri dolmadan itiraz ve dava haklarını kullan.

• verdıgı 4 odevden 3 unu gondermedım, son odev en dusuk notlardan bırı. devamsızlık sınırda, son gun calısmayla dersı gectım. ha su da var gordugum en ogrencı dostu hoca olabılır. 10 kısılık sınıfa yarım saat gec gel, telefona bak bı sey demez ama sınırda kal 0.000001 puan verıp de gecırmez. tam zıttı olarak derste katı gorunen ama dısarda yumusacık olan, telefona baktırmayan bıldıgın sozlu yoklama alan hoca da derse yarı yarıya gırmene ragmen, can uygulamam, fınalde 30 altı kalır der 25 alırsın hocam soyle hocam boyle gecırır prensıp meselesı
  • Bir hocanin 1 puanla birakmasini gerektirecek küstahlığın sebebi ne olabilir ki? Bu sekilde yaparak egitimci olmaktan uzaklasiyorlar. O kadar el emegi ve masraflar bu sekilde çöpe atilmamali. Yasal yolllardan hakkini aramaya calis sonuc alamazsan fren hidrolik yagi.

• görüntülü arayıp kamera tükür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ne olacak 1 puan verse sanki böbreğini istedin. Sana 1 puan verdiyse diğer herkese de 1 puan verirdi böylece haksızlık olmazdı.

• şartlıya falan bağlayamıyor musun ?
  • Ben her zaman siddeti cozum olarak gormusumdur ama sana tavsiye etmem. Bu yapilan vicdansizliktir, akilla alay etmektir. Atolye dersinden birisi 49dan kaliyorsa bunun altinda bir mesaj yatar, bilerek ve isteyerek gecirmiyorum demektir bu. 35 40la biraksa neysede 49 ne? Illaki itiraz yollari vardir bir sekilde.

• Hocayı telefonla arayıp neden bıraktınız ne demek? Biz telefonu bırak mail bile atamıyoruz. Güç bela odasına gidip ayağına kapanacak hale gelmen lazım ki bir şeyler yapsın. Hangi okulmuş ve hocanın ünvanı neymiş merak ettim.
  • Sınıf ortalaması 62 ve sen 49 almışsın kalmayı hak ettin seni lanet olası beyaz.

• Çok eminsen kağıdından araştır bunu dava gibi bir hakkın olabiliyormuş, yani kağıdın o dersi verebilen başka bir hoca tarafından tekrar kontrol ediliyor.Bizim üniversitede yapan bir öğrenci olmuştu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.