Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hocaya Haddini Bildirdim Sandım ama Herif SAĞLAMMIŞ (Gerçekçi CSB)

39
Cevap
2
Favori
1.721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hocaya Haddini Bildirdim Sandım ama Herif SAĞLAMMIŞ (Gerçekçi CSB)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    907 Mesaj

Yorumlarınızı beliyorum

Adminler için not: Lütfen konuyu silmeden önce beni bilgilendirin, yapıcı birisiyimdir değiştirebileceğim hususlar varsa değiştirmeye çalışırım. Uzun emekler vererek DH ruhuna uygun olduğunu düşündüğüm videoları DH tüp kullanarak forumdaki insanlara sunmak dışında yaptığım bir şey yok. Ayrıca bu videolarla konu dışına değişik bir hava kattığımı da düşünüyorum. "Kural dışı link", "Reklam" vs. kabul etmiyorum hani gerekiyorsa video çalınmasın diye videonun sağ alt köşesine koyduğum kanal ismini bile kaldırabilirim eğer sorun o ise. Video hakkında geri dönüş almaktan başka bir şey istemiyorum. Lütfen direkt konuyu silmek yerine bir açıklamada bulunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brütal -- 9 Temmuz 2019; 20:50:15 >

|
    |

• Yüzbaşı
    907 Mesaj
    up
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: _mp_

Hoca dönüş yapacak diye bekledim ama boş çıktı.
    Tam anlamadım hocam
    |
    |

@Lynessa @mrslimshady @ANTİ BUG @DeepImpact. @KinopioTaichou
    |
    |
    Bahsedilenler: mrslimshady , ANTİ BUG , KinopioTaichou , DeepImpact. , Lynessa
    quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

emek kokan mükemmel bir video
    Çok sağol hocam :)
    |
    |

Hocam silinen konudaki son mesaj sizin gözüküyor mesajınıza bakamadım tekrar atabilir msiniz?
    |
    |
    Bahsedilenler: Noobmaster69

Hocam sizin mesajınızı görmüştüm ama cevap yazamadan konu silinmiş
    Tüm video boyunca mı sesim kasıntı geliyor yoksa belli yerlerde mi? İkincisiyse o yerleri söyleyebilir misiniz? Kendi sesim olduğundan olabilir ama bana normal geliyor benzer birkaç yorum daha almıştım belki belli yerlerde kasıyorsam değiştirmeye çalışabilirim.
    Ve video biraz uzun biliyorum ve daha önemlisi aksiyonun çoğu videonun son çeyreğinde. Onu da biraz dengelemem lazım sanırım.
    |
    |
    Bahsedilenler: Jon_Kar
    Jon SNOW 37

Hepsinde. Yani normal okusaniz iyi olabilir diye dusunuyorum

Onceki mesajda gulduren yerlerden daha cok olsun

Olu gibi guluyordu kismi vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Brütal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2179 Mesaj
    Audbsbsjsiiajdjsj BU NE OOLLLUUM cok iyi ya hahshsjsjs

Spoiler

Hocaya switchen music cektigin anda amerikan güresi başlamıştı bile ama adam saglammis

Adam undertaker çıktı riza baba sjsjjsjs

Spoiler

Yalniz biraz tadim kacti yav hakikaten Türkiye gibi ogretmenlerin öğrenciler üzerinde ego kastigi bir ulkede ilk okul lise okumak tam olarak askerlik gibi surekli emir ve baski altindasin bana bunu hatirlatti cidden boyle seyler yaptirtan serefsizler vardı

Orijinalden alıntı: Jon_Kar

Hepsinde. Yani normal okusaniz iyi olabilir diye dusunuyorum

Onceki mesajda gulduren yerlerden daha cok olsun

Olu gibi guluyordu kismi vs

Alıntıları Göster
    Normal okuyorum aslında ama Kayıtları geç saatlerde alıyorum ve biraz kısık sesle konuşuyorum insanlar uyanmasın diye ondan dolayı mı acaba.
    Bu arada komik kısımları bu türden videolara dahil etmeye devam edeceğim bence de güzel gidiyor
    |
    |

• Yüzbaşı
    907 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Audbsbsjsiiajdjsj BU NE OOLLLUUM cok iyi ya hahshsjsjs

Spoiler

Hocaya switchen music cektigin anda amerikan güresi başlamıştı bile ama adam saglammis

Adam undertaker çıktı riza baba sjsjjsjs

Spoiler

Yalniz biraz tadim kacti yav hakikaten Türkiye gibi ogretmenlerin öğrenciler üzerinde ego kastigi bir ulkede ilk okul lise okumak tam olarak askerlik gibi surekli emir ve baski altindasin bana bunu hatirlatti cidden boyle seyler yaptirtan serefsizler vardı
    Aklıma geldikçe gülüyorum çocuğun en zor zamanlara sakladım dediği hareket shawn michaels ın finisher ı haha :D
    Bu arada çok doğru bir yere parmak bastın hocam. Aslında vermek istediğim bazı mesajlar videoda pek açık seçik olmuyor. Videoda belki biraz abartıyorum ama ülkede kendi başarısızlığının siniri başkasından çıkarma oldukça yaygın sadece hocalara özgü bir şey de değil. Millet sinirli, saldırgan. Videodaki şevket hocanın güreşci olamadığı için sinirli ve inatçı birine dönüştüğünü söyledim ama kim bilir huysuzluğunun asıl sebebi bu ülkede öğretmenlik yapmak zorunda olmasıdır.

• Yarbay
    2179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brütal

Aklıma geldikçe gülüyorum çocuğun en zor zamanlara sakladım dediği hareket shawn michaels ın finisher ı haha :D
    Bu arada çok doğru bir yere parmak bastın hocam. Aslında vermek istediğim bazı mesajlar videoda pek açık seçik olmuyor. Videoda belki biraz abartıyorum ama ülkede kendi başarısızlığının siniri başkasından çıkarma oldukça yaygın sadece hocalara özgü bir şey de değil. Millet sinirli, saldırgan. Videodaki şevket hocanın güreşci olamadığı için sinirli ve inatçı birine dönüştüğünü söyledim ama kim bilir huysuzluğunun asıl sebebi bu ülkede öğretmenlik yapmak zorunda olmasıdır.

Alıntıları Göster
    Hocam müzik ses efektleri ve sesin de cok efsane ya tam ruhi cenet gibi sesin var baygin baygin anlatirken bir anda switchen music gelince super oldu

Asosyallkten balkona kacan cocuk yapmistin gecen yine oyle bir seyler yapsana asosyallere en cok gülüyorum tam ben:D

• Yüzbaşı
    907 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Hocam müzik ses efektleri ve sesin de cok efsane ya tam ruhi cenet gibi sesin var baygin baygin anlatirken bir anda switchen music gelince super oldu

Asosyallkten balkona kacan cocuk yapmistin gecen yine oyle bir seyler yapsana asosyallere en cok gülüyorum tam ben:D

Alıntıları Göster
    Yapacağım hocam zaten videoların türü gereği baş kahraman genelde asosyal, içine kapanık, sosyal fobili vs. oluyor. Baş kahramanın mutlu, her şeyin günlük gülistanlık olduğu videolar ilgi alanımda değil, gerçeğe yönelmeyi tercih ediyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    907 Mesaj
    up
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.youtube.com/watch?v=NgR6QOKDM20&feature=youtu.be

Ahahahahaj hocam bu da iyiymis ya aksiyon az ama gerilim yüksek

Yine shawn micheals gondermesi var

En sevdiğin guresci o mu cocukken ben de cok severdim sonra sogudum

Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.