Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:38:52 >

• Hocam hiç söyleme valla aralıksız 2 saattir sövüyorum Kimyacıya.Ortalamam 83 düşüyordu.Şerefsiz kadın 85 yapmadı.Derste benden çok daha kötü durumda olan çocuğa 100 100 vermiş.Adi kadın.
  • .

• Bizde sözlüler ortalamayı düşürüyor
  • Nerde okuyorsun diksiyon dersi filan var. Ayrıca üniversite bile hocaların gözüne girmeyi başardım. Şükürler olsun ki bütün hocalarımla aram çok iyi. Not'a çok iyi yansıyor. Ne yapın edin hocalarla aranızı düzeltin.
  • .

• Geçen senenin notları :) Fazlamı girmişim hocaların gözüne^^

1. dönem matematik hocası tek o dersten kaldığımı bilmiyordu öğrendiğinde ise geç olmuştu (arkadaş aracılığı ile öğrendi :)
    2. dönem Dil ve anlatım hocası ile olay oldu :) Ticari belgeler hocasıda ortak yazılı olduğu için tüm sınıf kopya çekti düşüncesi ile herkeze 45 verdi

.
  • Devletin adamlarına yalakalık mı, asla!
  • Not için asla yalakalık yapmam. Veya şöyle diyim, herhangibir şey için asla yalakalık yapmam. Hatta;

asla yalakalık yapmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Not için asla yalakalık yapmam. Veya şöyle diyim, herhangibir şey için asla yalakalık yapmam. Hatta;

asla yalakalık yapmam.

• .

• quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Hocam hiç söyleme valla aralıksız 2 saattir sövüyorum Kimyacıya.Ortalamam 83 düşüyordu.Şerefsiz kadın 85 yapmadı.Derste benden çok daha kötü durumda olan çocuğa 100 100 vermiş.Adi kadın.

benle dalga geçiyordun seninde liseli olduğun ortaya çıktı ss alıyorum sonradan kullanırım.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:38:53 >
  • Geç bu işleri istediğin kadar çalışkan ol . Yalanmadığın sürece ortalaması 55 olan dersin sözlüsüne kimse 95 100 vermez . Yalanmıyorum dersin ama sadece kendini kandırırsın . 55 ortalamalı bi derse hoca 95 100 veriyorsa ya sana karşı anormal bi ilgisi vardır . Ya da hocaya iyi yalanmışsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

quote:

Orijinalden alıntı: FeArLeSs1907

quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Hocam hiç söyleme valla aralıksız 2 saattir sövüyorum Kimyacıya.Ortalamam 83 düşüyordu.Şerefsiz kadın 85 yapmadı.Derste benden çok daha kötü durumda olan çocuğa 100 100 vermiş.Adi kadın.

benle dalga geçiyordun seninde liseli olduğun ortaya çıktı ss alıyorum sonradan kullanırım.

İstediğiniz kadar SS alabilirsiniz. Yaşım benim için önemli değil.

ben colossus un ss sini aldım senin değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Geç bu işleri istediğin kadar çalışkan ol . Yalanmadığın sürece ortalaması 55 olan dersin sözlüsüne kimse 95 100 vermez . Yalanmıyorum dersin ama sadece kendini kandırırsın . 55 ortalamalı bi derse hoca 95 100 veriyorsa ya sana karşı anormal bi ilgisi vardır . Ya da hocaya iyi yalanmışsın .

Kesinlikle Sonra ileride ygs-lys de bizden daha fazla okul puanı alıp 1-0 galip başlamış oluyorsunuz.Bizde ortalaman neyse o ya da 5-10 puan yukarısı o kadar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Not için asla yalakalık yapmam. Veya şöyle diyim, herhangibir şey için asla yalakalık yapmam. Hatta;

asla yalakalık yapmam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.