Şimdi Ara

Hocalar bizim kadar iyimser değil (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyi anewliz ama şu an için her söylenen çok yanlış gibi geliyor artık bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonard07 L kullanıcısına yanıt

hocam ortalama olarak genelde ilk bindeydim fakat ona katılmayanları sayarsak ben en az sıralamayı 2 3 ile çarpmayı düşünüyorum

• Darkblodyshadow D kullanıcısına yanıt

Hocam benim de 100-200 arasıydı 14. falan da olmuşluğum var,sizle netimizin çok yakın olduğunu düşünürsek bi çelişki var sanki ya sizde ya ben de(bence siz özdebir töderlere göre daha iyi yaptınız bu sınavda)

• Leonard07 L kullanıcısına yanıt

benim de aynı şekilde sayısaldan 99.luğum var ama genelde 400-800 dü hatta birinde eşit ağırlık birincisiydim hocam ama sınavda ne eşit ağırlık çözdüm ne de tyt istediğim gibi oldu

• çok fazla dershane hocalarını takmayın. her türlü seviye sınıfında bulunmuş biri olarak diyorum bunu, özellikle orta-alt sınıflarda yaşı biraz daha genç olanlar kendi yapamadıkları şeyi sizin de yapamayacağınıza sene boyu inandırıyorlar zaten karamsar yapılı ve düşünce yönü bu yönde olan biriyseniz ağzınıza s .
    herneyse bu konu özelinde net sıralama tahmin mevzusunda değil genel olarak diyorum bunu, sene içinde dershaneye gidecekler de gidip çok sallamasınlar hocalarını derslerini dinleyip çıkın gerçekten fikirleri dinlenmeye değecek insanlar değiller birçoğu, dershaneye gidince o durumun içindeyken belki anlaşılmıyor ama yaz tatilinde dediklerinin saçmalık olduğunu anlıyorsunuz.

• air raid siren A kullanıcısına yanıt
    35 civarı mat yapanlar 28-30 lara düşmüş gördüğüm kadarıyla (hem tyt hem ayt için ) ama diğer branşlarda pek düşen görmedim,ayt fizik zordu ama her sene bir alandan garip garip sorular geliyor fenin yapılabilirligi genel anlamda çok değişmemiş,sadece mat netlerinin düşmesi de sıralamaların çok iyi gelmesi için yeterli bir neden değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam farklı sınavlar fakat LGS'de fen Türkçe kısmı normal matematik çok zor sorulmuş bu yıl ve 2018'den iyi gelmesi için yeterli olmuş.

• DrDrunkenstein47 D kullanıcısına yanıt

Niye Tıp puanı yapan herkes Tıp mı yazmak zorunda?Belki ideali ögretmenlikti Tıp puanıyla ögretmenlik yazdı olamaz mı?

• Öyle bir şeyin olma ihtimali bu dünyada yok

• MustafaTosun kullanıcısına yanıt
    hocam naptın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • air raid siren A kullanıcısına yanıt
    Sınavdan ziyade öğrencinin nasıl yaptığı daha önemli,2019da da burayı takip ediyordum bu seneki netlerle pek fark yok gibi geldi bana ama şu da var her sıralama aralığı aynı şekilde etkilenmez yani 2019*0.4 gibi tahminler saçmalık gibi geliyor bana,bu tahmine göre sınava giren 2.5 milyon kişi 1 milyonun içinde olması lazım,1.5 2 milyona kimse giremiyor yani :)bence ilk 1-2 k hatta 5k içinde sonuçlar 2018 den daha iyi gelebilir ama yığılma olan aralıklarda da 2019 gibi belki 2019 dan 1 tık kötü de gelebilir.
    (Sayıları atıyorum ) geçen yıl 60-70 ayt aralığında 40-45 bin kişi varsa bu sene bu aralıkta 13-15 bin kişi var geriye kalanlar ise daha düşük bir net bandında daha büyük bir yığılma yaratacak yani he r sene yığılma oluyor,bunun hangi aralıkta olduğu önemli.

Sınavın ölçme değerlendirme kriterlenin düzgün olmaması,kolay-orta-zor dağılımınin saçma olması sıralamalardaki dengesizliği oluşturuyor,geçen sene 1k yapan da 15k yapan da nerdeyse aynı neti yaptığı için üst sıralarda eleyicilik sağlanamadı.32-33 yapan da 40 yapan da 40 mat yaptı.Bu sene ise üst sıralarda eleyicilik güzel sağlandı ama bu sefer de orta ve biraz altında eleyicilik sağlanamadı ve aynı net bandında sıkıştılar.Soru sayısı artmadikca düzgün ve adaletli bir sıralama olamaz bence,kolay da olsa zor da olsa kötü etkilenen bir grup oluyor

• usagiskitty U kullanıcısına yanıt

Hocam az sabredin açıklanınca döneceğim

• aga 500 soru mu var 5-6 net ne demek sen iyi misin ?

• refine1e kullanıcısına yanıt

yok bi de o 5-6 dediği mat stresi fkbye sıçrıyor

• 5 net tyt 5 net ayt 20- 25 puan eder adam hâlâ neler diyor şaka gibi üstüne dediğin gibi fene etkisi var

• yani önceki senelerde de matın kolay olmasının motivasyonu vardı. şimdi durum net olarak + dan önce 0 sonra - ye döndü

2020 ye 5-6 net eklendiğinde 2019 bile olmuyor

• benim aralıkta daha iyi bile geliyor kat kat ama onu geçelim 5-6 net 2020ye göre düşülmedi denemelere göre düşüldü şimdi 2020de 35 yapanla bu sınavda 30 yapan aynı mı ? alakası bile yok en fazla 27ye denktir ki 8 ayt netinden bahsediyoruz tyt de aynı şekilde

Uzunca yazmıştım diğer mesajımda üst sıralar için iyimserim,net düşüşleri de orda oldu zaten ama normal bir denemede 15 yapan adamı çok etkilemedi,zaten o zor türev,analitik sorularına bakmıyordu bile.

• Bataron kullanıcısına yanıt
    yuh

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.