Şimdi Ara

Hocalar bizim kadar iyimser değil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul, öğrenci profili %2'lik anadolu liseleriyle %1 altı fen liseli öğrencilerden oluşuyordu sınıfım. Bazılarını aradılar ama.

Benim netler sene ortası oynaktı sene sonu hariç ondan aramamış olabilirler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 26 Temmuz 2021; 17:31:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TırnaksızFarat kullanıcısına yanıt

Sinav ani o kadar degistiriyor ki o sekilde bakamazsin.Bakacaksan da 2018 2019u tum sorulari fullenir derim ben de zor soru yok diyerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

Aynı şeyi söylemek istedim ama beni çok iyi ağırladılar her dediklerine evet haklısınız demek zorunda kaldım 10 öğrt Bi bendim dmmdmdmd

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

Sizi neden aramadılar sizce hocam sorumun cevabı editte gelmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QueenofDisaster19 -- 26 Temmuz 2021; 17:32:22 >
  • DrDrunkenstein47 D kullanıcısına yanıt

Kanka ben de öyle düşünüyorum kesinlikle sınav anı çok farklıydı ebob ekok bile çok zordu bana göre ama işte ne bileyim

• Hocana de 4 soru zorsa 36 mat yapsın gitsin tip okusun öğretmenlikte ne isi var 😃gayet de zor sinavdi gittikce insanlar sinavi kucumsuyor anlayamiyorum

• Hocam 70+lar hiç mi net düşüşü yaşamamış? Ben kötü gelme ihtimali olduğunun farkındayım ama sebebim yok. Size bir sebep verdiler mi yoksa altı boş mu konuşuyorlardı?

• matçılar hep böyle egolarından dolayı her şeye kolay derler

• DrDrunkenstein47 D kullanıcısına yanıt

Kanka iki tane matematikçi fullemiş dediklerine göre dershanedeki bana o lafı diyen ve başka matematikçi

• patheticmuggle kullanıcısına yanıt
    Eğer düşüş yoksa sanırım orası izmir fendekilerden de daha iyi öğrencileri barındıran bir dershane olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 26 Temmuz 2021; 17:36:23 >
  • Hocaları s

• patheticmuggle kullanıcısına yanıt

Kanka altı boş olacağını düşünmüyorum ama şeyi de dediler herkes düşürdü.o yüzden 2019 bekliyoruz zaten diyorlar :D.Kanka benim korkum ben denemelrde 3. Yada 4. Olurdum eğer ben bu kadar kötü yaptıysam ve hocalar bu düşüncedeyse Bi ben batırdım sınav anı falan filan

• yav hehe allah aşkına hiç kimse sıralamaları adam akıllı tutturamaz bu sene öyle boş konuşmasın kimse. Sorduğu insan sayısı 100 ü bırak 20 yi geçmiyor gelip DE sıralamalar şöyle gelir böyle gelir gibi yorumu nasıl yapabiliyorlar anlamış değilim valla. Çok kale almamanı öneririm ağzı olan her hoca konuşuyor işte.

• Hocan sınava girse tüm soruları çözeyim dese mattan 25+ yapamaz eğer o kadar artisse niye sınava girip fullememiş

Ağır zeka geriliği

• Nerede hocam bu dershane silikon vadisinde mi?

• Dershanelere çok takılmayın. İstanbul'da iyi bir dershaneye 2018'de sormuştum adam bana 40 bin demişti. 5 bin geldi. Düşünün ne kadar saçmaladıklarını.

Sanki olduğumuz denemeler 2020 ayarındaydı aw çoğu 19-18 ayarindaydi

• Piyasadaki en sağlam kitabın yazarı geldi,6 tane net eleyici soru vardı dedi.Arkadasimizin mat hocası 4 demiş diğerleri klasik demiş bak bak bak 19dan kötü gelirmiş.Agir troll ya da merdiven altı dersane

• Hocalar iyimser olunca tabi iyimser adamlar biliyor kaç tane öğrenci görüyorlar forumdaki kıytırık öğrenciler gibi değil diyorsunuz kötümser olunca da o hoca nereden bilsin oturup çay içiyordur madem yapabiliyor gitsin tıp okusun diyorsunuz...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.