Şimdi Ara

HMP3000/5000 arasındaki tek fark wireless mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tv DTS çözemediği için media player almak istiyorum bu 2 model genelde tavsiye edilmiş.Bu 2 modelin arasında wireless haricinde bir fark var mı acaba? Yada 100 tl civarı tavsiyeleriniz varsa onları da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 27 Ocak 2012; 16:01:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Arkadaşlar tv DTS çözemediği için media player almak istiyorum bu 2 model genelde tavsiye edilmiş.Bu 2 modelin arasında wireless haricinde bir fark var mı acaba? Yada 100 tl civarı tavsiyeleriniz varsa onları da alabilirim.

HMP5000 de altyazılar, 40 fonta kadar büyütülebiliyor.. (HMP3000 de 22 fonta kadar)
    wirelles-N destekli bir media player.. facebook-picasa-youtube ve hava durumu gibi dört internet uygulaması var..
    Ayrıca Wi-Fi media connect programı ile Pc ekranını olduğu gibi, kablosuz ağdan TV'nin ekranına aktarabiliyorsunuz..
    Örneğin; Digitürk web.Ligtv üyesiyseniz, maçları hmp5000 aracılığı ile televizyonunuzun ekranına aktarabiliyorsunuz..
    Şu an vatan da indirimli 154 liraya satılıyor sanıyorum..
  • Cevap icin tesekkurler hocam.
  • Peki anlattiginiz kadariyla alet cok guzel. Ben gidip 300liraya bi bluray player alsam usb girisli, bunun yapabildigi herseyi yapabilir mi acep ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.