Şimdi Ara

HMD Global yeni Nokia telefonlarda çentikli tasarım kullanmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HMD Global'in gelecekteki akıllı telefonlarında çentikli tasarım kullanmayacağını öne süren yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu da şirketin ekrana gömülü kamera veya Samsung'un yeni telefonlarında kullanmayı planladığı kamera deliğine geçiş yapacağı anlamına geliyor.

Ayrıca Bkz.Samsung, Galaxy Note 9'daki kamera problemini çözmeye çalışıyor
    HMD Global, uzun zamandır beklenen Nokia 9 PureView modelini çıkardıktan sonra önümüzdeki yıl çentiksiz Nokia 6.2'yi piyasaya sürecek. Çentikli ekran son dönemde neredeyse tüm akıllı telefonlarda gördüğümüz bir trend haline geldi. Essential Phone ile başlayıp iPhone X ile devam eden çentik furyası tüm üreticileri etkisi altına almış durumda.

Piyasa iPhone X'a benzeyen telefonlarla doldu

Apple iPhone X'un piyasaya sürülmesinden sonra, hemen hemen tüm Android üreticileri 1.000 dolarlık telefona benzeyen cihazlar üretebilmek için çentikli tasarıma geçiş yaptı. Nokia markasının lisans haklarını elinde bulunduran HMD Global de bu şirketlerin arasında yer alıyordu. Görünen o ki şirket aynı zamanda çentikli tasarımdan uzaklaşan ilk üreticilerden biri olacak.

• Nokia 8 kullanıyorum ve gayet memnunum. Birde Pie güncellemesi gelse daha memnun olacam.

• Çentik konusunda Oppo ve Vivo iyi işler çıkarıyor ama ülkemizde tedariği sıkıntılı.

• Samsung'u kaybettik derken ilaç gibi geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En azından bir firma kabustan uyanmış darısı diğerlerinin başına. Çentik iyi ya ne var çentikte diyenler, günümüz ekran kasa oranı yüksek normal bir telefon alın ekrana istediğiniz boyutta, şekilde siyah elektrik bandı yapıştırın gönlünüzce kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferin lan Ha Mi Do Global. Kullanıcılar bunu beğendi...

• interwap kullanıcısına yanıt
    İyi ve güzel olanlar burada olmaz...

• hele şükür,

• Hele şükür, şu çentik saçmalığına son verilsin artık.

• Beni son zamanlarda en çok heyecanlandıran, daha doğrusu en çok beklenti içinde olduğum firma Nokia. Yeni çentiksiz dizaynlarını merakla bekliyorum.

• Yerine adil kullanım çentiği gelir.

• Gr8Kebabini kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Çentiğe ölüm :)

• Çentik severler haberi beğenmedi.

• Çentik bir gecis donemiydi. Bir kac yil sonra centikli cihazlar cağ disi gorunebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.