Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hl 2 acil yardım tıkandım kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> hl 2 acil yardım tıkandım kaldım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    ya arkadaslar galiba 6. bölüm.howercrafta benzer birşeye binip adam sizi mıknatısla kaldırıp yere bırakıyor.napacam bi çıkar yol bulamadım.tıkandım kaldım.ya çözüm çok basit ben göremiyorum.yada ne bileyim acil yardım edin işte
    teşekkürler

|
    |
    bak kardes araba devriliyoya onu elindeki cisimleri hareket ettirdigin g gun ile sol tuşla vura vura düzelt ve bin ileride tepeye cikan iki yer var yakın olanda tas var cıkamassın ötekinden tepeye cık önüne yıkık köprü gelecek gecmek için iyicearabayla geri gel hızlan ve sprint tusuna bas optionsta bak sprintene denk geliyor genelde shift tuşuur karsıya geç devam bi şey olursa buraya yaz gene okk SAYGILAR ADALMAZ
    |
    |
    gigabyte ma785gt udh3 ddr3 pciex 2.0 crossfire - amd3 phenom 2 x2 550 @x4BE550 3100 mhz zalman 9500 led cooler - hi-level DDR3 2*2 4gb 1333 mhz dual kit - HİS hd 5750 icooler 1gb 128 bit gddr5 4.6 gbps//mhz - wd 500 gb 32mb cache hd - Feel Mio 935-BB FL650 Piyano Siyah 500w Atx Kasa - A4 X7 mouse kalvye - 5+1 roadstar 200 wat surround - inca 20.1 inc 2ms lcd - win7 ultimate 64 bit işletim sistemi 7.9 üzerinden puanlama: hd 5,9 cpu 6.8 3d 7.1 ram 7,5
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Masal
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.