Şimdi Ara

hizmet geçici olarak kullanılamadığından windows live messenger oturumu açılamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    micro xp yi kurdum.msn yi yükledim fakat açamıyorum.googlede olsun eski dh konuları olsun hepsine baktım bir türlü msnyi açamadım.

hata şu şekilde ;

"hizmet geçici olarak kullanılamadığından windows live messenger oturumu açılamadı "

lütfen yardım edin askerde akrabam var görüntülü konuşamıyorum

• ayrıntılarda bi hata kodu vardır ona bak o kodla internette araştır veya buraya yaz
  • 8000401a kodu
  • no problem
    sorun çözülmüştür
  • quote:

Orijinalden alıntı: RM36CB

no problem
    sorun çözülmüştür

Sorunu nasıl çözdüğünüzü paylaşırmısınız
  • ilk hata kodunu googleye yazdım.
    Regeditten dosya sildim.
    Sonra bir hata daha 80080005
    dll dosyası ekledim çözüldü.

Kodların çözümleri googlede mevcut
  • Hizmet geçici olarak kullanılamadığından Msn açılmadı diye bir yazı çıkıyor. Sahip olduğum adreslerini hiçbir ile giremiyorum. Hotmail hesabıma ise giriyorum. Msn çalışmıyor. Saatim tarihim doğru. Hata kodu yok. Yardım.TŞk
  • http://forum.donanimhaber.com/m_36790177/mpage_1/f_/key_81000494//tm.htm#55827571

Yukarıdaki başlıkta da yazdım ama bir cevap gelmedi.. Buraya da yazayım dedim..
    Benim sorunum "hata kodu 81000494".. İşletim sistemi windows 7, donanımım dual core i5, 64-bit.
    1 haftadır uğraştığım bu hatayı çözemedim... microsoft'un official sitesinde yazan tüm yönergeleri yaptım, en sonunda sildim tekrar yükledim; ancak açılmadı bu meret..
    Ayrıca eski sürümleri kullanmak için çabaladım o da olmadı...
    WLMessenger'daki bu hatayı nasıl halledebilirim?
    ya da eski sürümleri nasıl kullanabilirim?
    atladığım noktalardan dolayı mı eski sürümleri kullanamıyorum acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.