Şimdi Ara

Hızlıal Worldpuan Kampanyası 1- 15 Eylul (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su ana kadar 50lerin hicbirine katilmadin. Katilmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 nisan ayında, 400 tl.ye 50 wp veriyomuş...
  • Ocak ayında 500e 75 verdi hb, hiç unutmam 200tl puanı 750tllik telefonla almıştım dartyden

• Seturun oranları 2,2-2,4 civarı.Yani 240 tl olan bir hizmeti 100 puana alıyorsunuz.Ancak o 100 puanı kazanmak için 150 tl feda edenler var.
    Ayrıca bonubon,gezinet,gezinomi gibi sitelerde indirim kodu ve kart indirimleri ile aynı hizmetleri 150-200 tlye maledebiliyorsunuz.
    Sonuç olarak reelde ya hiç avantajı yok ya da 40-50 tl.Gerçek oran 1/5 yani %20.Buna değip değmeyeceğine karar vermek sizin elinizde.
    YKB şu an doyuma ulaştı.Bundan sonra kimse 1000 tlye 100 tl beklemesin...

YKB Kampanyalar
    http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/f_//tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

2012 nisan ayında, 400 tl.ye 50 wp veriyomuş...

geçen yıl bu zamanlar hızlı alda 500e 100 vermişti. katılmadığıma pişman olmuştum.nereden nereye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk343458

öncede iptal ediyordu bu sene etmiyo zaten puanda vermiyo diğer bankalar gibi,kullanmanın avantajı yok

harcama sözüne iptal ediyodu,şimdi iptal etmiyorlar mı hocam?
  • siteye girdim kampanya yazısını nasıl yazmışlar diye harbiden çok komik duruyor ya 50 tl ye varan World puan diye yazık vallahi.
  • Ykb cok bozdu. Ama öyle böyle değil...

• Bu puanlarla hala alışveriş yapan var mı ki acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuhh 1000tl ye 50 tl
  • bende boykot ediyorum!
  • limiti 4te 1ine indirdim, taksitler bitiminde kapattıracağım. sormasalar da neden olarak göstereceğim konu bu.
  • Anadolubank worldcard kırk yılın başı bir kampanyaya dahil olmuş, o da tırt.
  • Kampanyada verilen puanlar eskiye gelmediği sürece bir daha world kartı kullanmam!!!
  • Geçen ay ek kartla birlikte 120 TL kart ücreti gelmişti. Telefon açtım 12 ekime kadar 1500 TL harcarsanız kart ücretini iade ederiz dediler bende kabul ettim. Ertesi gün 120 TL kart ücretini iade ettiler.
  • çoğunuz" ey worlcard, eski günlerdeki gibi olmazsan, seni iptal ederim, boykot ederim, hiç kullanmam " gibi ifadeler kullanmışsınız.

Bunların; ykb nin çağrı merkezine veya web sitesindeki iletişim bölümünden ileti gödermeyeceğiniz sürece hiçbir faydası olmayacaktır.. bu cümlelerinizi bari kopyala yapıştır yaparak veya okuyarak ykb ye iletin ki, hiç olmazsa bir işe yarasın...
  • 500 e 100 den 1000 e 50 günlerine.....
  • 50 lira wp kampanyası yapınca da tutuyor demekki kimse katılmasa bu kampanyaya bir daha yapmazlar.
  • 50 lira WP olduğu sürece boykot!
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

İptal edin

senin tarafa geçiyoruz, parafly
    açılın bütün lounge'lar, ben geliyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.