Şimdi Ara

Hızlıal Casio saat alana çeyrek Altın hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hizlial.com/Saat-Alana-Altin-Hediye_ok6282976_6283492?utm_campaign=08092017&utm_medium=setrow&utm_source=Mailing

3-4 ürün de fiyat normalden bile düşük saatlerin. Hızlıaldan bişeyler alıp son dönem böyle kampanyalarda ürünü gelmeyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelen var mı?

• 10-20 lira değil çeyrek hediye 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: forever54

Gelen var mı?

Aynen dostm varmı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CASIO AE-1100WD-1AVDF Erkek Kol Saati 399 tl yazdıgı saatin normal fiyatı 100 tl ben 100 tl almıştım.

• hala hızlıaldan alan kaldımı ya

• bu var bende tavsiye ederim CASIO EFR-540BK-1AVUDF

• Aman ha sakın arkadaşlar almayın hızlıal dan.
    Ben de 1 aydır paramı geri almaya çalışıyorum. Sistem şöyle çalışıyor.

1. Size kupon, kampanya indirim vb. vaatlerle ürün satıyorlar. (Saat çoğunlukta neden bilmiyorum)
    2. Bir müddet sonra tedarik edemedikleri gerekçesiyle iptal ediyorlar. (Ürün sitede satılmaya devam ediyor bu arada)
    3. Telefonları çalışmıyor, siteden yazılan mesajlara cevap vermiyorlar. Yani kimseye ulaşamıyorsunuz.
    4. Bankaya harcama itirazında bulunuyorsunuz ki henüz bundan da cevap çıkmadı benim.
    5. Sonuç olarak bunlar paranızı gasp edip sıcak para olarak kullanıyorlar. Aman ha sakın diyeyim almayın, aldırmayın.

• Hızlıal ve Gold başlığı açanları forumdan uzaklaştırmak lazım

• kumar oynamayı seven alsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

Aman ha sakın arkadaşlar almayın hızlıal dan.

1. Size kupon, kampanya indirim vb. vaatlerle ürün satıyorlar. (Saat çoğunlukta neden bilmiyorum)
    2. Bir müddet sonra tedarik edemedikleri gerekçesiyle iptal ediyorlar. (Ürün sitede satılmaya devam ediyor bu arada)
    3. Telefonları çalışmıyor, siteden yazılan mesajlara cevap vermiyorlar. Yani kimseye ulaşamıyorsunuz.
    4. Bankaya harcama itirazında bulunuyorsunuz ki henüz bundan da cevap çıkmadı benim.
    5. Sonuç olarak bunlar paranızı gasp edip sıcak para olarak kullanıyorlar. Aman ha sakın diyeyim almayın, aldırmayın.

Arkadas merhaba. Benim de ayni dediklerin gibi oldu. Nasil alacagizz paramizi bunlardan ya

• Hızlıal olmuş HIZLIKAY hızlıca kaydırmak isteyen buyursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: silver_storm

quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

Aman ha sakın arkadaşlar almayın hızlıal dan.

Arkadas merhaba. Benim de ayni dediklerin gibi oldu. Nasil alacagizz paramizi bunlardan ya

Ben bankaya harcama itirazı yaptım. Banka beni aradı durumu anlattım. Tamam dediler ama hala sonuç yok.

• Forumun girişine Hızlıal ve Gold ile ilgili bir tabela koymak lazım, belki istemeden de olsa bu konuları açarak çakalların ekmeğine yağ sürmüş oluyorsunuz. Aman dikkat !

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    ben ankara örs saat casio yetkili mağaza/servisinden 65 liraya aldım
  • Hızlı Al sitesine giren M.A.L alışverini yaptı. Kısa süre sonra böbreğinin yerinde olmadığını fark etti.

Böbreğini almak için polise başvuran mağdur dalağından da oldu.

Para iadesi için başvururken de canından oldu.

Allah rahmet eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Hızlıal ve Gold başlığı açanları forumdan uzaklaştırmak lazım

Bitmiyorlar ki, ne yapsan çare yok, akılsız insan çok ülkede

• ALINTI

Hizlial.com Parayı 2 Ayda İade Edeceklermiş.

4 Eylül'de siparişi onayladım 5 Eylül 2017'de banka hesaplarına havale yaptım, havale yaptıktan 1-2 saat sonra siparişime bir bakayım dedim, iptal olunmuştur diye yazdı sonra hemen Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. 7 Eylül 2017'de de müşteri hizmetlerine ulaştım ve bana dedikleri şey siparişi ben iptal etmişim, parayı da en geç 2 ayda iade edeceklermiş. Bunlar bizi kandırıyor.

Şikayet var sitesi bunlarla dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 9 Eylül 2017; 0:26:19 >
  • hızlıal.com'un her zaman her dakika KOL SAATİ kampanyası yapmasının çok derin anlamı var:
    MANİDAR!!
    hele birde yanında ALTIN hediye mi verecekmiş altımızı mı oyacakmış?
    amanın da amanın!

eyvahlar olsun
    uzak durun bulaşmayın saat mi yok memlekette bu kan emicilerden almayın KOL SAATİ NE LA?

aman çakmak satma kampanyası da saatin yanında yapmasınlar haaa çok dikkat memleketin hali ahvali çok sakat
    sakata gelmeyelim gold mold sanal pazar hızlial hızlıçal amanın gaçan kurtuluyoooooorrrr

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.