Şimdi Ara

Hızlıal Banka Puanlarını Hesaba Atma (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
14
Favori
9.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlı al hesabındaki puanları kullanabilen varmı bende olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Finansbank puanlarımı (87-88 lira) gözümü karartıp iade ettim. 29.01.2016 idi hala gelecek

Finansbankı aradım durumdan bilgilendirdim geldiği zaman 15 günlük kullanım süresi tanımlayacağız dediler ama gelen giden yok. Hızlıal'ı çok savundum ama lanet bir şekilde gözümde bitti.

Diğer alışveriş iadesi 15 gün oldu kartıma yapılmadı. Sırf puanlar yanmasın diye hızlı gönderi ürün aldım, dandik ürünlerle beni aşırı mağdur ettiler.

Site battıktan sonra etiklik adına zerre kalmadı. Bu saatten sonrada dikiş tutturamaz.

Finans bence zor. 3 hafta oldu isteyeli bende. Zannedersem hızlıal ile alakalı. Çünkü diğer bankalara istediğim iadeler geldi.
    En geçte 10 günde İşbankası'na geldi. Ancak FinansBank tan halen ses yok.

yapı kredi de gelmedi 1 aydır

anlaşılan bankaya gidip harcama itirazı yapmak elzem oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

quote:

Finansbank puanlarımı (87-88 lira) gözümü karartıp iade ettim. 29.01.2016 idi hala gelecek

Finansbankı aradım durumdan bilgilendirdim geldiği zaman 15 günlük kullanım süresi tanımlayacağız dediler ama gelen giden yok. Hızlıal'ı çok savundum ama lanet bir şekilde gözümde bitti.

Diğer alışveriş iadesi 15 gün oldu kartıma yapılmadı. Sırf puanlar yanmasın diye hızlı gönderi ürün aldım, dandik ürünlerle beni aşırı mağdur ettiler.

Site battıktan sonra etiklik adına zerre kalmadı. Bu saatten sonrada dikiş tutturamaz.

Finans bence zor. 3 hafta oldu isteyeli bende. Zannedersem hızlıal ile alakalı. Çünkü diğer bankalara istediğim iadeler geldi.

Hocam puanlarınız geri yattı mı acaba? Bende de vakıf world aynı durumda.

• quote:

quote:

Yapma ya

100 lira puan gelecekti finansa 15 şubatta birşeltirip a101 den tablet alayım diyordum. Size geldiğinde beni haberdar eder misiniz?

Birde bu sıkıntı bankadan mı, hızlıaldan mı kaynaklanıyor?

Bence hizlialda.FinansBank posu muhtemelen blokeli yada muhasebelestirmede sıkıntıları var.Çünkü iade islemi olunca otomatik yansıyormuş FinansBank bu şekilde bildirim yaptı.

Finansbank geçen hafta cuma yatmış hocam.

Hızlıal'ı çok severdim ama şu süreçte beni çok mağdur etti. Alamadığım, korkudan iade edemediğim, puanlar yanmasın diye almak zorunda bırakıldığım ürünler yüzünden 300-400 lira realitede kaybım var. Ki yanan çekleri vs saymıyorum.

Hızlıal'dan tövbe ettim bir daha sitesine girmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: yk15

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

quote:

Hocam puanlarınız geri yattı mı acaba? Bende de vakıf world aynı durumda.

gelen giden yok.. harcama itirazı yapmak şart oldu

• quote:

quote:

quote:

Yapma ya

100 lira puan gelecekti finansa 15 şubatta birşeltirip a101 den tablet alayım diyordum. Size geldiğinde beni haberdar eder misiniz?

Birde bu sıkıntı bankadan mı, hızlıaldan mı kaynaklanıyor?

Bence hizlialda.FinansBank posu muhtemelen blokeli yada muhasebelestirmede sıkıntıları var.Çünkü iade islemi olunca otomatik yansıyormuş FinansBank bu şekilde bildirim yaptı.

Finansbank geçen hafta cuma yatmış hocam.

Hızlıal'ı çok severdim ama şu süreçte beni çok mağdur etti. Alamadığım, korkudan iade edemediğim, puanlar yanmasın diye almak zorunda bırakıldığım ürünler yüzünden 300-400 lira realitede kaybım var. Ki yanan çekleri vs saymıyorum.

Hızlıal'dan tövbe ettim bir daha sitesine girmem.

Benimki de iki gün önce yatmış.Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alternatif bulundu mu acaba? Turna.com sadece uçak bileti satıyor.
  • Axess puanlarımı yükledim birgün sonra anında geri aldım

• Hala puan yüklenebiliyor mu?

• Son durumları nolduki hızlıalın?

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Sözde batıyordu ama siteleri ve puan aktarma sistemi halen aktif. Belli ki bu aralar batası yok.
  • Merhaba;
    Puanlarımı buraya aktarıyorum,son kullanım tarihleri geçtikten sonra tekrar kartıma aktarım sağlayacağım.600 TL puan içeride bekliyor.

• 10 gün önce üç kartımdan puanları aktarıp 2,5 gr altın aldım sıkıntı yok... yanlız 5 gün sonra kargolanıp elinize geçiyor...
  • Her banka puani kabul etmiyor mesela bonusu kabul etmiyor

• Hizlial cok sevdiğim, zamaninda cok alışveriş yaptığım, yapmakta olduğum bir sitedir.. Başındaki durum malum,hala hesabımda puanlarim beklemekte, yalniz bugun yapikredi word kartimin puan iadesini talep ettim ve 5 dakika olmadan bu puanlarin kartıma iade edildiğine dair sms bilgisi geldi..

Kimi arkadaşlar, bir kac gun boyunca puanlarin yatirilmadigini söylemişti ve şimdi son durum budur. Sanırım birşeyler yoluna girmek üzere hizlial da.

• Puanları hesapta biriktirme bitmiş sanki arkadaşlar. Beş dakika sonra karta iade oldu. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba;
    Puanlarımı buraya aktarıyorum,son kullanım tarihleri geçtikten sonra tekrar kartıma aktarım sağlayacağım.600 TL puan içeride bekliyor.

nasıl aktarılıyor

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Sepete ürün ekleyiniz ve ödeme aşamasına geliniz.Kart bilgileri,ilgili bilgileri girdikten sonra ''puan sorgulamak için tıklayınız'' bölümü mevcut.Yine aynı şekilde buradan ''Banka puan kullanımı'' adı altındaki ilgili yerden ''Puanlarınız ile ödeme yapmak için tıklayınız'' seçiniz ve sonrasında sayfadan çıkabilir veya anasayfaya tıklayabilirsiniz.Puanlarınız hesabınıza yüklenmiş olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah345

Puanları hesapta biriktirme bitmiş sanki arkadaşlar. Beş dakika sonra karta iade oldu. Geçmiş olsun.

hangi banka
  • Merhaba;

Şimdi denedim,Yapı Kredi Bankası için sorun gözükmüyor bende.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.