Şimdi Ara

Hızlıal Banka Puanlarını Hesaba Atma (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
14
Favori
9.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet siparişin oluşur ve daha sonra iptal edince de puanlar hesapta kalıyor. Daha önce ben bu şekilde yapmıştım.
  • Hızlıal da artık cardfinans ve bonus a taksit yapılmıyor, parapuan ve bonus kullanılamıyor, bu kötü oldu, bonusları orada biriktiriyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Hızlıal da artık cardfinans ve bonus a taksit yapılmıyor, parapuan ve bonus kullanılamıyor, bu kötü oldu, bonusları orada biriktiriyorduk

artık biriktirmeseniz iyi olur .
    hızlıca harcayın dükkan kapanmadan
  • Vakıfbank puanları iade işlemi denedim ve 2 gun içinde yattı, puanların süresi dolmuştu acaba axess paraf deneyen oldu mu hiç süreli puanları iptal işlemi yaptığımızda yatırırmı forumda maximum puanlar iadeleri yatmadığını okumuştum.

Axess paraf bonus iade puan deneyimi olan cevap yazabilir mi?
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Altının fiyatını yüzde on artırdı
    100 tl si olanın eline 80 tl geçecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu başlığı gördükten sonra 8 adet 1 gr altın siparişi verdim. Hesabımda 950 TL ye yakın banka puanı vardı. Şimdi tedarik edilmezse ne olacak. Hangi puanın hangi karttan çekildiğini nereden bileceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bekleyen puanlarım var. Site batarsa puanlar ne olacak?
  • Hızlıal ilk defa parçalı ödemeyi uygulatan sonra da puanları biriktirmemizi sağlayan efsane bir firmadır.Keşke bütün firmalar hızlıal gibi olsa ama ne yazık ki efsane olarak kalacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Altının fiyatını yüzde on artırdı
    100 tl si olanın eline 80 tl geçecek

satıcılar mı artış yaptı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Hala bekleyen puanlarım var. Site batarsa puanlar ne olacak?

Bende de vardı. Hemen sipariş geçtim.

Ürün gamı azalmış, altın fiyatları uçmuş hızlıal'da.
  • Birikmiş Banka puanlarıyla verdiğim bez siparişlerimi bugun teslim aldım.normalden biraz pahalıya geldi .
    Fakat maksat puanları kurtarmaktı.
    hızlı al in durumu üzücü..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gram altına 135 diyor. o nedir öyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

gram altına 135 diyor. o nedir öyle?

Hafta sonu oldugu icin mi?

• sofist67 kullanıcısına yanıt
    Bunun cevabını bende merak ediyorum
    Batıyor matiyor diyorlar, acaba puanlarin akıbeti ne olur?
    Geri iadesini saglacak, acaba bankada hiç olur mu? 3 5 tl lik bi evveli zaman puani olsa deneyeceğim aslında ama oyle puanlarda yokki hesapta

• Altın için 125 çok derken 135 olmuş
    Bu adamların derdi nedir acaba

• Hızlıal, onceden Altın i, 1 is gününde yollardi, Şimdi ise hem fiyati cok yuksek hemde 7 is gününde tedarik edilir diye ibare var.
    Anlaşılan birseyler iyiden iyiye ters gidiyor

• Puan iadelerinde prosedür nedir acaba? Benim de içerde 400 Tl biriktirdiğim banka puanı var. Şimdi puanları iptal etsek kart farketmeksizin gerçekten iade ediliyor mu? İade edildiğinde kartta son kullanım tarihi ne olacak? Tecrübeli arkadaşlar muhakkak vardır. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

• Bende de 40 TL puan var, ancak bunlar bankada harcama süresi olan kampanyalardan kazandığım puanlardı. Şimdi iadesini istesem bankada süresi bittiği için iptal mi olacak yoksa dönem içi işlemlere mi yansıyacak?

Harcamak için değer kaybetmeyecek bir şey bulsam iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

Bu başlığı gördükten sonra 8 adet 1 gr altın siparişi verdim. Hesabımda 950 TL ye yakın banka puanı vardı. Şimdi tedarik edilmezse ne olacak. Hangi puanın hangi karttan çekildiğini nereden bileceğim.

ben de puanlarla yaklaşık 1200 liralık altın aldım ayın 15 inde tedarik edileceği yazıyor. bekliyorum bakalım inşallah gelir...siparişi iptal etsem paunlar karta mı gelecek yoksa topluca hızlıada mı kalacak onuda biliyorum..sıkıntı sıkıntı sıkıntıı
  • bana da şimdi lazım oldu. puan yarın iptal olacak. internette kullanayım veya hesaba atabilirsem atayım. denizbank cebit kart puan var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.