Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hızlı ve Öfkeli 8'in yeni fragmanı yayınlandı

38
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Hızlı ve Öfkeli 8'in yeni fragmanı yayınlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1224 Mesaj

Sinema tarihinin en başarılı serileri arasında yer alan Hızlı ve Öfkeli (Fast & Furious) bu yıl sekizinci filmi ile beyaz perdeye geri dönecek. Nisan ayında sinemaseverler ile buluşacak Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) için tanıtım çalışmalarını hızlandıran Universal, filmden yeni bir fragman yayınladı.

Serinin sevilen karakterlerini bir kez daha bir araya getirecek olan The Fate of the Furious'ta, yıldız oyuncu Vin Diesel tarafından canlandırılan Dominic Toretto, ailesi olarak gördüğü ekibi ile karşı karşıya gelecek. Dom ve ekibinin Küba'dan Arktik Okyanusu'na uzanan macerasını anlatacak olan yeni Hızlı ve Öfkeli filmi, aksiyon dozunu daha da arttıracak gibi görünüyor.

The Italian Job ve Straight Outta Compton gibi filmler ile tanınan F. Gary Gray'in yöneteceği filmin başrollerinde Vin Diesel'a Charlize Theron, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, Elsa Ptaky, Scott Eastwood ve Kurt Russell eşlik edecek. The Fate of the Furious, 14 Nisan'da gösterime girecek.

|
    |

• Yarbay
    3078 Mesaj
    Şeyi çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2774 Mesaj
    maşallah teknoloji haberlerinden daha hızlı yayınladınız :D
    |
    |
  • Yarbay
    3075 Mesaj
    İlk fragmanda baya birşey gösterdiler. Bununla birlikte filmi seyrettik neyse ....
    |
    |
  • Yarbay
    9933 Mesaj
    Bu seri hiç bitmesin izlemesi zevkli oluyor.
    |
    |
  • Yarbay
    6936 Mesaj
    Hızlı ve Öfkeli'yi film yapan Paul Walker'di oda ölünce malesef filmin ne tadı var nede tuzu bundan dolayı bitirmeleri gerekirdi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1887 Mesaj
    Fragman olayı iyice saçmalamaya başladı. Resmen giriş gelişme ve sonuç olarak kısa kısa görüntüler. Konuyu bile kavrıyorsun neredeyse. Ayrıca gerek marvel filmleri gerekse bu filmle film demek içimden gelmiyor. Bildiğin 2 senede bir çıkan dizi oldu artık. Gişeye yönelik ticari faaliyet, 8.filmmiş gişe yaptıktan sonra 28 e kadar gider. Ayrıca çok beklediğiniz ya da önünüze bilmediğiniz ama seyretme niyetinde olduğunuz bir film varsa fragmanını izlemeyin, (çok kısa bakın veya yorumlara çok az göz gezdirin) inanın alacağınız seyir zevkini yarı yarıya yok ediyor çünkü bir sürü ön fikre, bilgiye sahip oluyorsunuz ve o sahnelere geldiğinde dümdüz izliyorsunuz sonrasında.
    |
    |
  • Yarbay
    2553 Mesaj
    serinin iyice mega shark vs octopusa donmesine az kalmıs.
    |
    |
    Tokyo driftten sonra benim icin bu seri bitmistir bildigin yaris temasindan soygun temali aksiyon filmine dondu zaten holywoodda 2003 yilindan sonra dogru duzgun filmler cikmadi yaraticilik yok gunumuz filmlerinde 2 3 efekt unlu oyuncular al sana film zaman kaybi gunumuz filmleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [ASUS PRİME Z390-A]-[İNTEL İ5 9600K]-[NOCTUA NH-D15]-[16 GB DDR4 CORSAİR VENGEANCE PRO 3200 MHZ]-[JAMES DONKEY 480 GB SSD]-[SAMSUNG 970 EVO M2 500 GB]-[1 TB SEAGATE BARRACUDA 7200 RPM][ASUS ROG STRİX 1080 8 GB]-[CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON]-[CORSAİR RM1000İ]-[CORSAİR k70 RAPİDFİRE]-[KİNGSTON HYPERX CLOUD FLİGHT]-[CORSAİR MM300 EXTENDED]-[Logitech G640 Cloth]-[LOGİTECH G305]-[Acer XF240H]-[Samsung LC24FG73FQMXUF]
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    sürücüsüz araçlar ile ilgili sahneler süper olmuş :)
    |
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    sokak yarışlarından nerelere geldiler bildiğin arka sokaklar oldu seri
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    Ne kadar işsiz effect'çi varsa bu filmde toplanmış.

Sokak yarışlarından nereye geldik. Nerde o tokyo drift. Ah!
    |
    |

-Milli Kayınço-
  • Yarbay
    3245 Mesaj
    herşeye tamam da elinle torpidoyu yönlendirmek nedir aga biri bana bunu açıklasın :D
    |
    |
  • Yarbay
    8911 Mesaj
    Yarıştan filminden çok kovalamaca ve dönüş filmi gibi oluyor artık bozuluyor bence tadında bırakılmalı...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    Furious 7'nin 200 milyon bütçeyle dünya çapında 1,5 milyar hasılat yaptığını düşünürsek bu seri 15'e kadar gider
    6. filmde Alfo Romeo Giulietta'yı oynattıklarını gördüğümden beri izlemeyi bıraktım. Artık yanlızca para için yapılan bir film olarak görüyorum. Bi ilk filmlerdeki, Tokyo Drift'teki ruha bakın bir de diğer filmlerindeki yapmacıklığa bakın.
    |
    |
  • Binbaşı
    1703 Mesaj
    Tüm arabaları kontrol ediyor onlarınkini etmiyor

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1445 Mesaj
    İyice saçmaladılar. Sokak yarışı filminden twisted metal misali saçma savaş filmine döndü. Zaten son filmi sırf paul walkerin gidişi için izlemiştim. Çoluk çocuk izliyordur bunu. Nerde o ilk film, 2. Film...Japon arabaları modifiyeler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Boş beleş bir film. Araba konulu filmler hiç inandırıcı gelmiyor çünkü inanılmaz yapmacık. Yok vitesi düşürüyor gaza sonuna kadar basıyor, o esnada kadranı gösteriyor, tabi ekran hep titremeli falan... Komik :D

Arabalar hakkında bilgisi olmayanlar etkileniyor tabi.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Paykasa
haberler
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,397
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.