Şimdi Ara

Hızlı ve öfkeli 5 (spoiler)

5 sn
7
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.20.30 sahnesinde Brian bu kez hile yok diyor ve Domda artık unut o konuyu diyor gülerek. Neredeki yarış hakkında bahsediyorlar ve normalde Brian mı kazanıyordu o zaman ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dördüncü filmdeki yarışa gönderme.

• _Risen_ kullanıcısına yanıt
    Anladım bana göre zaten Brian daha iyi bir sürücü gelmiştir hep seri boyunca 🙂 ayrıca bir tane daha anlam çıkarılması gereken bir şey soracağım. Yine seri 5 te dakika 1.25.50 de Dom arabayla uğraşırken motor kısmınına bakarak Mia bu işi lanetli buluyor diyor arkadaşı da arabanın motor bölümüne garip garip bakarak haklı olabilir diyor. Acaba Dom kimsenin bilmediği özel bir şey mi yapıyor daha da güçlü olması için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluuman -- 20 Ekim 2020; 19:31:25 >
  • Fluuman F kullanıcısına yanıt

Orada arabayı kastediyor. Arabanın başına her filmde bir olay geldiği için öyle diyor. İlk filmde takla atmıştı. Dördüncü filmde de patlamıştı. Şu anda tam replik aklımda yok ama ilk filmde Dom'un babasının da yine Charger ile kaza yaptığı söyleniyordu sanırım.

• _Risen_ kullanıcısına yanıt
    Evet mantıklı. İlk filmde de bende dediğiniz gibi babası kaza yapmıştı diye hatırlıyorum. Tamamdır teşekkürler filmde 2 tane aklıma takılan yer vardı sorun kalmadı 🙂

• Fluuman F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.