Şimdi Ara

Hızlı Teslimat / Web Tasarım - Yazılım / Hazır Sistemler - Özel Kodlama / Sağlam Referanslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Hızlı Teslimat / Web Tasarım - Yazılım / Hazır Sistemler - Özel Kodlama / Sağlam Referanslar
    Web Grafik Tasarım ve Yazılım • Kurumsal • Kişisel • Katalog • E-Ticaret • UI-UX • Javascript • Wordpress • Woocommerce • Drupal • Joomla • Magenta • Opencart • ...

Forum üzerinden yapılan iş sayısı 5 adettir, küçük işletme veya anonim şirketler gibi geniş yelpazede çokça referansım mevcuttur, yönetim konusunda örnekler sunabilirim, detaylı bilgi ve referanslar için telefon numaranızı özel mesaj yoluyla gönderirseniz kısa süre içerisinde dönüş yaparım.

2013'den beri sektörle haşır neşirim, başta freelance olarak yaptığım internet siteleri oldu. Son 3 yıldır ajanslar ve matbaalar için fason olarak iş yapıyordum. Şu an bir tanıdığımla beraber şirket kurduk ve uzun süredir aklımda olduğu üzere foruma da bir ilan açayım dedim. Kendimce fark yarattığım alan verilen paranın karşılığını sağlamak, işi zamanında yetiştirmek ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmak. Genelde iş yaptığımız müşteriler bu yönden kafalarının rahat olmasını seviyor zaten.

Saygılar.

Hızlı Teslimat / Web Tasarım - Yazılım / Hazır Sistemler - Özel Kodlama / Sağlam Referanslar
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya, Konyaaltı Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba wordpress tecrubeniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Merhaba wordpress tecrubeniz var mı ?

Merhaba mesajı yeni gördüm ama özel mesajdan konuştuk zaten görmeden önce :)

İlan aktif, iyi forumlar.

• Şirketimiz için istediğimiz gibi bir e-ticaret sitesi kurduk teşekkürler, yapacağı diğer işler için de başarılar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CobraScatter

Şirketimiz için istediğimiz gibi bir e-ticaret sitesi kurduk teşekkürler, yapacağı diğer işler için de başarılar diliyorum.

Teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz :)

• Merhaba, şu sitenin aynısını yapabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullah_macun -- 29 Eylül 2021; 15:56:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah_macun

Merhaba, şu sitenin aynısını yapabilir misiniz ?

Merhaba özel mesajla ulaşıyorum.

• Opencart hakkında bilginiz ne seviyede? Opencart sitem için Full teknik destek ve geliştirecek birisini arıyorum.

• by_ProXy kullanıcısına yanıt

Merhaba özel mesajla ulaşıyorum.

• Kendisine e ticaret sitesi için ulaştık ve çok hızlı bir geri dönüş sağlayıp gerekli aksiyonları bizim için aldı. Şuanda yaklaşık olarak 5 aydır kullanıyoruz herhangi bir sorun olmadı. Olan sorunlarda çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuldu. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemcelik35 -- 17 Eylül 2022; 21:13:40 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • özel mesaja bakar mısınız

• cemcelik35 C kullanıcısına yanıt

Mesajınızın bildirimi gelmedi burada yanıtsız kalmış kusura bakmayın, tekrar hayırlı olsun iyi çalışmalar.

• bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt

Dönüş yapıldı iyi çalışmalar iyi forumlar.

• Merhabalar, size mesaj atamıyorum

• Karakurtmelih kullanıcısına yanıt

Merhaba mesaj atamama sebebiniz anlık bir hata idi sanırım ben yazdım size.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.