Şimdi Ara

Hızlı şarj teknolojileri durmak bilmiyor: Şimdi de 240W'a çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlı şarj teknolojileri durmak bilmiyor: Şimdi de 240W'a çıkıyor

Günümüzde birçok kullanıcı yükselen hızlı şarj teknolojilerine sıcak bakmıyor olsa da, hızlar kademeli olarak artmaya devam edecek gibi görünüyor. Digital Chat Station bugün, Çinli OEM bir geliştiricinin 240W hızlı şarj adaptörü üzerinde çalıştığını öne sürdü.

IQOO'nun liderliği sona erebilir

Bildirilenlere göre 24V 10A gücünde 240W hızlı şarj desteği sunan yeni adaptör, günümüzde yaygınlaşmaya başlayan 200W hızlardan yaklaşık yüzde 20 daha yüksek hızlar sunacak. Bununla birlikte 4.500 mAh kapasiteli bir batarya, yalnızca 9 dakika içerisinde 0'dan 100'e şarj edilebilecek.

Ayrıca Bkz.Samsung, çerçevesiz ve katlanabilir OLED üretimine başlıyor

Paylaşılan gönderide yeni adaptörün hangi firma tarafından geliştirildiği belirtilmedi. Ancak geliştiren şirketin bu yılın başlarında 240W SuperVook hızlı şarj konseptini sergileyen OPPO olabileceği düşünülüyor. Şu anda hızlı şarj rekorunu elinde bulunduran Çin merkezli akıllı telefon üreticisi IQOO, yakında liderliği kaybedebilir.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/06/25/how-fast-is-fast-enough-a-chinese-oem-is-now-trial-producing-240w-charger/

• uygun kalitede standartlarda uretilmezlerse bu kadar yuksek enerji bu kadar yuksek amper kolaylikla yangin bombasina donusebilirler. kablo yeterince kalin olmazsa 10amperde oyle bir isiniyorki. disindaki plastigi eritip attigini cok gordum.

• yenilik diye bunları sunuyorlar artık. 18 w sonrası abartı olmaya başladı sanki

• 80W Supervooc kullanıyorum 5000 mah batarya dolum süresi 32 dk yeterli.240 w nirvanası olmuş.

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    şaka mı bu ? bende oneplus 8t var, 60w hızlı şarj. 40 dk da 0-100 oluyor. insan alışınca daha yüksek şarj süresi işkence geliyor. 10-15 dk da şarj efsane. şarj sorunu yok gibi, 10 dk mola ver şarj full.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musty3535123 -- 26 Haziran 2022; 13:39:06 >
  • Mi 11t pro 0-100 17 dakikaya doluyor alıştığım için 18w kabus gibi geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Keşke şu hızlı şarj (45-50 veya üzeri) pili daha az ısıtıp daha geç yıpratsa.

• Daha önce de dediğim gibi yakında direk prizi bağlayacağız!

• gerçekten hızlı şarj candır alıştın mı yavaş şarj olunca hızlı şarjın kıymetini anlıyorsun.

• Adaptörlerinin fiyatları da durmak bilmiyor.

• Merakımdan soruyorum saatlerce telefonda vakit geçirip ne ara işle güçle uğraşılıyor telefonu birden fazla şarj etmek ve kullanmak için nasıl bir vakit bulunuyor.

• Akşam yatarken takıp sabah çıkarıyorum bizde usül böyle

18w sonrası abartı mı? :D 18 ile 25w arasında bile inanılmaz fark varken 60-70w ve 200w ların oluşturduğu farkı abartı diye adlandırmak...

• Bi kısa devrede kaynak makinesi olur :D

• Çok hızlı şarj olması bağımlılığı iyice arttırabilir. Eskiden 2 saat şarj olsun diye beklerdik işimize gücümüze bakardık şimdi 10dk mola durmak yok ekran bağımlılığına devam

Ultra hizli sacmalama rekoruda sizde sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt

bizzat yaşadım

• joven kullanıcısına yanıt

öyle düşünme bazen sabahları şarjım olmuyor ve çlışırken telefonun ışığını vs kullanıyorsun, o mobil haldesin hızlı şarj o zaman gerçekten lazım oluyor

• Seçme hakkim olsa, yoğun kullanimda 2-3 gün giden bataryalari tercih ederdim ama bu da iyimiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musty3535123 M kullanıcısına yanıt

Bukadar Hızlı Doldur Boşalt Orjinal bataryanın Ömrünün Max 3-4 ay olucaıgnı dusnuyorm. 4.ayın sonunda muhtemelen %100sarjda söyle 60 fps bi oyun oynıyım dediginde

3saatte %5'e inecektir. Yada mAh'ı 6k kapasitelerden lardan 10klara cıkarırlarsa. Bir nebze 7-8 saat 60fps oyun oynarsın:D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.