Şimdi Ara

Hızlı-iyi pişiren ankastre fırın önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankastre fırın alacağız. Turbo, multifonksiyonel, tam boy, yarım boy, fanlı vs. bir sürü çeşit var.
    Birinci önceliğimiz iyi-hızlı-güzel pişirmesi.
    Bütçe 750 TL civarı.

NOT: 5-6 yıl önce Bosch HSV625020T solo fırın aldık ama pişirme performansından pek memnun kalmadık, elden çıkardık.

• Yok mu bir öneri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Ankastre fırın alacağız. Turbo, multifonksiyonel, tam boy, yarım boy, fanlı vs. bir sürü çeşit var.
    Birinci önceliğimiz iyi-hızlı-güzel pişirmesi.
    Bütçe 750 TL civarı.

NOT: 5-6 yıl önce Bosch HSV625020T solo fırın aldık ama pişirme performansından pek memnun kalmadık, elden çıkardık.

Çok güzel firin fiyatida iyi bu siteye güvene bilirsiniz.

http://www.guzelevim.com.tr/Profilo-FRMA952-Ankastre-Firin_3404.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öneri için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 30 Haziran 2014; 21:31:03 >
  • Şikayetvar'ı okudum, doğru dürüst pişiren fırın yok galiba. Profilo da dahil hemen hemen hepsinde pişirme sorunu var diye şikayetler yazılmış. Kafam karıştı. Önceki Bosch tecrübemden dolayı Bosch-Siemens-Profilo grubundan korkuyorum.
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    en uygun fiyata en iyi seçim lazpanyolun dediği Profilo FRMA952 modelidir
  • Zanussi ZOB35712BK düşünüyorum. Piliç çevirme özelliği de varmış. Ama sadece siyah rengi varmış. Ocak ve davlumbaz inox olduğu için siyah bana uymuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 2 Temmuz 2014; 12:22:04 >
  • zanussilerde fena değil ek olarak hotpoint luce serileri iyidir fiyat ve servisi göz önüne alınca en mantıklısı tabi gene profilo 952
    http://www.akakce.com/firin/en-ucuz-hotpoint-ariston-fk-89el-20-x-ha-fiyati,569395.html
    http://www.hepsiburada.com/liste/hotpoint-ariston-luce-fk-89el-20-x-ha-s-10-program-multifonksiyon-ankastre-firin/productDetails.aspx?productId=mthotfk89el20xha&categoryId=22016#Gorseller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 2 Temmuz 2014; 12:37:20 >
  • Araştırırken, okurken, kafayı piliç çevirme meselesine taktım.
    Vestel 902VT önerir misiniz? Şu an 5 yıl garanti kampanyası varmış. Fiyat 1.050 - 1.100 TL civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 2 Temmuz 2014; 12:49:13 >
    bir tek piliç çevirmede o siyah zanusside var renge takılmıyorsanız alın gerçi siyah olunca niye kötü olsun onu anlamadım vestelle alakalı ben alamayın derim ama alabilirsinizde
  • Piliç çevirme Vestel'de de varmış. Ondan sormuştum. Vestel bana da biraz iyi gelmiyor doğrusu. Araştırmaya devam.
    Önerilerinizi değerlendireceğim, teşekkürler.
    beyaz eşyada vesteli araştırmaya ya da almaya değer görmediğim için onu katagori dışı bıraktım kendi adıma , vestelin televizyonları ile su sebilleri iyi zaten sebili çinden getiriyorlar televizyonunda paneli lg den alınıyor
  • quote:

Piliç çevirme Vestel'de de varmış. Ondan sormuştum. Vestel bana da biraz iyi gelmiyor doğrusu. Araştırmaya devam.
    Önerilerinizi değerlendireceğim, teşekkürler.

Ankastrem 2senedir vestel fırınında piliç çevirme özelliğini sadece 1,kez kullandım güzel ama zahmetli.. Bu arada vesteli öneririm..5yil garantili

• quote:

Araştırırken, okurken, kafayı piliç çevirme meselesine taktım.
    Vestel 902VT önerir misiniz? Şu an 5 yıl garanti kampanyası varmış. Fiyat 1.050 - 1.100 TL civarı.

O fırın çok güzel buharlı kendini temizliyor dokunmatik kontrol vs.

• quote:

Zanussi ZOB35712BK düşünüyorum. Piliç çevirme özelliği de varmış. Ama sadece siyah rengi varmış. Ocak ve davlumbaz inox olduğu için siyah bana uymuyor.

Hotpoint luce serisi düşünüyorum bende.Her noktayı eşit pişirme özelliği bu fırınlarda çok iyiymiş.Bu fırın dışında Dual flow özelliğini electrolüx'te gördüm.
  • Ariston bence de mantıklı, herhangi bir model belirlediniz mi?
  • quote:

Ariston bence de mantıklı, herhangi bir model belirlediniz mi?

Luce FK 1041L .20 X/HA S veya FKQ 89EL.20(K)/HA S modeli olacak.
  • Bende arıyorum 500-750 TL arası bütçem, karar veremedim :S siz aldınız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvanda86 -- 16 Temmuz 2014; 10:48:21 >
  • Henüz almadım.

750 TL civarı en mantıklı ürün Profilo FRMA952 olarak görünüyor. Sadece pişirme süresi-kalitesi konusunda kafamda soru işareti var. Sorduğum kişiler genelde iyi diyorlar, birkaç kişi pişirme süresi biraz uzun dedi. Profilonun ve aşağıdaki modellerin kullanma kılavuzlarını inceledim, kılavuzlarda verilen pişirme süreleri en uzun Profilo'da görünüor.

Pişirme konusunda Hotpoint iyi deniliyor. "Luce FK 992EJ 20 XHA S" modeli iyi ama 1.200 civarı.
    "Beko OIM 25300 X" de özellikleri bakımından iyi görünüyor, fakat pişirme kalitesi-süresi hakkında bilgim yok. 950 civarı.
    "Vestel AFX-902VT"in de özellikleri çok iyi. Buharlı temizleme vs. var. Fiyat 1.100 civarı.

Biraz bekleyip, bütçeyi ayarlayıp Hotpoint almayı düşünüyorum.
    Fiyat olarak o kadar çıkamam ben :S hatta daha uygun olursa ona bakıyorum.

siemens'in bir modeli varhttp://www.hepsiburada.com/liste/siemens-hb301e0t-paslanmaz-celik-ankastre-firin/productDetails.aspx?productId=mtsiehb301eot&categoryId=22016 ona bakacağım

Profilo Frma952 şu an en uygunu f/p olarak benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvanda86 -- 16 Temmuz 2014; 12:50:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.