Şimdi Ara

Hizli.al.com Güvenilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
130
Cevap
2
Favori
51.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben bu siteden bir laptop almayı düşünüyorum. (www.hizlial.com) Bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar var mı? Tavsiye edermisiniz?

Yardımlarınızı bekliyorum.

• Doğrusu bnde merak ediyorum cevabı :) bu siteden alış veriş yapan varsa yorumlarını yazarsa iyi olur..
  • Hiç alışverişim olmadı. Güvenilir sanırım bankayla anlaşma yaptıklarına göre milleti dolandırmazlar herhalde!
  • ben buradan kardeşime saat almıştım. bi sorun yaşamadım açıkcası. ayrıca DH online alışverişle ilgili araştırmasını hızlial ile yaptı anasayfadan video ya ulaşabilirsiniz.
  • hizlial.com güvenilir bir firma Alışveriş yapanlar mevcut...
  • arkadaşım ben 1800 liraya laptop aldım 23 saatte kapıma geldi laptop herhangi bir sorunda yaşamadım.
  • tamam teşekkürler arkadaşlar...
  • Cevabının olumlu yazılmasının haricinde bir cevap alabileceğini sanmıyorum alsan da konu silinir, üstleri çizilir..(bkz:yeni üye olmak zorunda kaldım)
    neyse ben 15 alışveriş yaptım çok memnun kaldım..
  • hizli.al goldun bir kuruluşudur
  • Asus N10Jc modeli netbook'u satın aldım. 1 gün sonra akşamüstü kapıya getirdiler. Ayrıca CepBank ile yaptıkları indirimler tüketici için bulunmaz fırsat. Açık artırmalarda ise çok büyük indirimler var. Fiyatları görünce şok oldum bazı ürünlerde.

Tabi Gold'un bir kuruluşu olduğunu öğrenmem de iyi olmadı. Aldığım bu ürünün Gold'un sitesindeki fiyatı 150 lira kadar fazla ve bazı aksuarlar eksik biçimde satılıyor. Hoş bir davranış değil.
  • ben uzun süredir alışveriş yapıyorum oradan. laptop, ram, lcd vs aldım hiç sorun olmadı.
  • ben bir kaç kere alışveriş yaptım sorunsuz, zaten Gold Bilgisayar & Metro elektronik iştiraki...
  • 6 gun once sipariş verdim. Müşteri hizmetleriden çalışanlardan üç mail aldım, herbiri ürünlerin farklı bir tarihte kargoya teslim edildiğini söyledi. Kime inanacağımı şaşırdım. Kargo firmasını aradım, sizin adınıza bir kargo yok dediler. Telefonları devamlı meşgul, bir kez telesekretere düştüm 10dk. telefonda bekledim ama telefonu açan olmadı. Ürün yollanmayacaksa siparişimi iptal etmek istiyorum diye mail attım cevap veren olmadı. Anlayacağınız müşteri hizmetleri berbat
  • ben 3 yıla yakındır 10 dan fazla alışverişim oldu. hiçbir sıkıntı yaşamadım. gayet ilgililerdi.
  • alışverişim oldu hiç bir sorun yaşamadım
  • Neredeyse tüm alışverişlerimi hızlıal dan yapıyorum. Hızlı ve Güvenilir. Yani en azından şimdiye kadar bir problem yaşamadım. Tavsiye ederim. Kargo 1 tl kampanyası çok işimi görmüştü.
  • yaklaşık toplamda 10 bin tl lik farklı zamanlarda farklı ürünler satın aldım. Ufak tefek gecikmeler dışında problem yaşamadım.
  • Bu sitede sorun yaşamayanlarda varmış şaşırdım bu kadar ciddiyetsiz parayı alana kadar süper sonraaaa ulaşacağım diye uğraş onlarca imaile en200 kez aranan telefona bir cevap alınmazmı.Siteyi internet ortamında biraz araştırın ne olduklarını görürsünüz.
  • iidir iidir. 7-8 alışverişim oldu sorunsuzdu.
  • Kesinlikle önermiyorum, aynı gün kargo yazan bir notebook aldım hediye olarak aynı gün mail geldi siparişiniz kargoya verildi diye fakat ertesi gün öğrendim ki kargoya 1gun sonra verilmiş.Mesajlara kesinlikle cevap yok telefonları açmıyorlar.Ayrıca indirim olan her üründe bir şey eksik veya bir problem var.Mesela notebooklar freedos,diğer ürünler göstermelik indirimli..Bu siteden 2 notebook - ütü-cep telefonu aldım ama hiç birinden memnun kalmadım.Kesinlikle tavsiye etmiyorum,aynı fiyata daha güvenilir yerden alın içiniz rahat olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.