Şimdi Ara

Hızlı Al.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 gun once hizlial.com dan anakart cpu işlemci siparişi verdım.özellikle hızlı gönderi olan ürünleri sectim ki ertesi gun kargoya verilsin..Aradan 2 gün gecmesine rağmen bırakın kargoya verilmeyi ürünlerin hala tedarik sürecinde oldugu yazıyor...Firma yetkililerinden kımseye ulasamıyorum..telefon acılıyor yok sizi müsteri hizmetlerine baglıyorum felna 2 dk sonra tel kapanıyor.bu siteden daha once alısverıs yapıp sorun yasayan oldumu...yada 0216 645 00 00 nolu tel dısında ulasabilecegim tel no varmı..bilgisi olan arakdaslardan yardım beklıyorum..

forum yöneticilerinden habersiz acıldı bu baslık.bu bölüm ile ilgisi yok.yöneticilerden ricam konunun uygun bolume tasınmasıdır...

Hızlı Al.com

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Hızlı Al.com

• Bende de aynı sıkıntı vardı, banka provizyon vermedi dediler, bankayala iletişime geçtim banka biz verdik dedi. Bende önce aldığım ürünlerin sonrada üyeliğimin iptalini isteyen bir mail attım, 10 dakika sonra yola çıktı ürünler. Bu arada cumartesi siparişini verdiğim hızlı gönderi olmayan başka bir ürünüm halen tedarik sürecinde. Diğer sitelerden en büyük farkı tedarik sürecinin çok kısa olmasıydı ama bu özelliğide sanırım kaybolmak üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSC Elektronik -- 25 Aralık 2008; 13:21:15 >
  • aramızda yeni ve firmalaır tanımıyanlar için diyeyim
    Hızlı Al.com =Gold(d) bilgisayardır internet şubesi şaşırmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 25 Aralık 2008; 13:27:48 >
  • ben hızlıaldan 3-4 kere alışveriş yaptım ve hepsi sorunsuzdu.
  • Bende aynı siteden alışveriş yaptım. Benimki hızlı gönderi değildi. 2 gün içinde verdiler kargoya. Salı kargoya verebiliriz dediler ama pazartesi günü vermişler. Salı günü çoktan elimde olmuştu bile. İlk defa alışveriş yapıyorum bu siteden hızları gerçekten iyi. Tabi ki sadece benim için sanırım
  • Evet bende en az 10 alışveriş yapmışımdır. Sorunsuz olarak herşey geldi. Ne kadar Goldd un firması olsada sevdiğim sitelerden biri.
  • 2 alis verisim oldu ikiside sorunsuz.

fakat seinin durum gercekten kafa bozucu.
    bence mail at...
  • 6-7 alışveriş yaptım. 2 defa telefonla ulaşmaya çalıştım olmayınca mesaj atttım.

http://www.hizlial.com/MusteriHizmetleri/HizliMesaj.aspx

Mesai saatleri arasında mail atınca en geç 1 saat içinde cevaplandı.

G.o.l.d pc'den hiç hazetmem ama aradığım ürünler genelde hizlial'da uygun oluyor.
  • Benimde 4-5 alışverişim oldu.Hızlı gönderi deildi. üçüncü gün kargoladılar.Fazla sorun olmadı.
  • bu siteden uzak durun. müşteri hizmetleri 3 gündür cevap vermiyor. saatlerce telefonda bekledim yok. kimseye ulaşamadım.

bir de yalan beyanda bulunuyorlar. hızlı mesaj üzerinden bana ürünümün kargoya verildiğini söylediler. kargo şirketini aradım verilmiş bir kargo bulunmuyor! çok ayıp çooook. pc gold'un diye güvenip alışveriş yapmayın! sorun anında ilgilenen yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.