Şimdi Ara

Hızlandırma Paketi Düşme Sıklığı Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Her yılbaşı etkinliğinde yan hesaplardan gelenlerle birlikte bedava steam kartlarını toplayarak 1 level rahat kasıyorum zaten. Üstünü de ben tamamlayıp bayağı bir harcama yaptığım doğrudur. Bundan sonra level için uğraşmam yan hesaplara çalışırım. 35 level yan hesabımda var 25 level de var. İkisine de haftalardır kart falan düşmüyor. O yüzden harcamalar ile ilgili olabilir mi diye düşünüyorum ama bilgim yok. Hadi hayırlısı.
  • Uzun bir aradan sonra nihayet bir tane de bana düştü rozetini level yaptığım solar gun oyununa ait düştü. Demek ki rozeti 5 level yapmak hızlandırma paketi düşürmesine engel değilmiş
  • Üstat bana iki günde bir düşüyor. Ancak benim fikrim % olarak arttıran ana etmenler dışında; çan eğrisi sistemi de var gibi duruyor, emin değilim.

Şöyle ki, misal veriyorum;

Birinci durumda sizin level 50 olsun, steamde en yüksek levelli zat 55, sizinle tepedeki kişi arasında 1000 kişi olsun.

İkinci durumda sizin level yine 50 olsun, steamde en yüsek levelli zat 1000, sizinle tepedeki kişi arasında 10 000 kişi olsun.

Aynı level olmasına rağmen ilk durumdaki zaman-mekanda, hızlandırma paketi düşme olasılığı artıyor olabilir. Hani çoğu yerde görüyorum aynı levelde eskiden daha sık düşüyordu şimdi daha seyrek düşüyor yazılarını. Tesadüf demek bu arkadaşlara haksızlık etmek olabilir. Steamdeki oyuncu havuzu büyüdükçe ve leveller arttıkça, siz sabitseniz bir 2014'teki paket düşme randımanını alamamanızın sebebi bu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al-ozaria -- 8 Mayıs 2018; 7:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Ben 50yim fakat ayda 1 ancak düşüyor tam çözemedim bide valve ile ortakligi bitmis oyunların paketleri geliyor hep direk çöp
    Ek olarak, başkan o dediğin olaydan bende müzdaribim ki
    kaç mesaj attık anlamıyor valve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al-ozaria -- 8 Mayıs 2018; 4:27:57 >
  • Satilamayan 100 e yakin kart var envanterimde. Bu kartları takas amacıyla kullanabilirsiniz. Para eden etmeyen kartlar ile takas yapa yapa bir ara 200 kadar kart yaptım. Satılabilir kartlar cebinize kâr. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takas yapanlar sadece satılabilir kartları istiyor. Belki botlar yer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yureklibatur

Takas yapanlar sadece satılabilir kartları istiyor. Belki botlar yer.
    Yok biraderim, 5 tane kart ile rozet yapılabiliyor malum adam hızlandırma paketini çıkarıyor açıyor 3 kart. İki tanesini de kimden alacak mecbur satılamayan kartları takas edenlerden alacak. 40 kuruşluk item verse 1 rozet yapabiliyor oldukça karlı.

Satılamayan kartlar için konu açarsanız bir çok takas teklifi gelecektir. Ben öyle yapıyorum.
  • Bu platform üzerinden takas yapmadım. Steam Trades kullanıyorum. Dipnot olarak ilave ediyorlar. Dediğiniz doğru. Normal kartlardan daha ucuza gelir rozetler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.