Şimdi Ara

Hızımı Yükselttim Fatura Çok Fazla Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Hızımı Yükselttim Fatura Çok Fazla Geldi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3556 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar 4mb limitsiz paket kullanıyordum.Birde statik ip adresim var.Normalde aylık 92.75tl ödüyordum.Ben 8 mb limitsiz pakete geçtim.Normalde aylık 109 tl olan paket.Bu pakete 2 yıl kullanacağımı söyleyerek 8 ay indirim hakkı kazandım.Bu ayki gelen fatura toplam 161.75.Nasıl oluyor bu?

|
    |
    AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Cevap bölüm adında gizli...
    |
    |

Orijinalden alıntı: ihsan1987

Merhaba arkadaşlar 4mb limitsiz paket kullanıyordum.Birde statik ip adresim var.Normalde aylık 92.75tl ödüyordum.Ben 8 mb limitsiz pakete geçtim.Normalde aylık 109 tl olan paket.Bu pakete 2 yıl kullanacağımı söyleyerek 8 ay indirim hakkı kazandım.Bu ayki gelen fatura toplam 161.75.Nasıl oluyor bu?

hocam biri adsl de daha uygun gibi. 10 lira daha fazla verme bence veya bir 15 lira daha ver 16 mbps kullan
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.