Şimdi Ara

Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
3.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde 25mbit'lik paketimiz vardı, bugün sabahtan beri çok ilginç değerler alıyoruz. İndirme hızımız 200 ile 700 arası gidip geliyor şu an.
    https://www.speedtest.net/result/8654982194

Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12

Edit : 26.11.19. 1 yıllıgına yeni taahhüt yaptık 35mbit için. ilk ay 100mbit hediye dediler.

Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12

Edit 31.12.19 Yılbaşı hediye olarak yeniden yükseltme yaptılar indirme hızı için, ama yükleme hızını topal bırakmışlar.

Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 31 Aralık 2019; 12:31:26 >

• Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12
  • Yurtdışına (Frankfurt yada Amsterdam) bir speedtest yapabilir misin?
  • "altyapı galdirmiyor yaw ♿"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Vpn ile bağlandım ama vpn'de sorun oluştu bağlanırken. Vpn'siz bağlanabilir miyim o serverlera?

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    VPNsiz bağlanabilirsin tabi ki ;)
    Orada "Change Server" yazan yere tıkla ve çıkan yere Frankfurt yada Amsterdam yaz, çıkan serverlardan bir tanesini seç.
    Teşekkürler.
  • Hangi paket

• Normalde 2 yıl taahhütlü 25mbit 80 tl, bugüne istisna böyle oldu.
    Nasıl bir duygu ne hissediyorsun
  • Arseyus kullanıcısına yanıt
    Hayatımda ilk defa 100mbit üstünü görüyorum. Sırf indirme yapmış olayım diye steam ve originden oyun güncellemeleri yaptım, biraz film ve dizi indirdim. Her şey o kadar hızlı iniyor ki inen dosyaları kontol ediyorum hatayla indirmeyi felan mi iptal etti acaba diye çünkü alışkın değilim :D Muhtemel sabaha eski hızına döner.
  • Böyle seyler bir vodafoneda olmuyor ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızı hala kesmediler :D Hız patlaması oldu Edit: Yeniden oldu 31.12

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:58:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde Vodafone'da 100mbit paket alalım ama yurtdışı serverlarına 10-12, yurtiçi serverlarına da max 50mbit alabilelim....
    speedtest.et saçmalamış... o verdikleri router en fazla 300mbps verebilir... oda teoride...
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Steam ve epix gamesde saniye de 50-55 mb indirmeye ulaştığım için sonucun doğru olduğunu düşünüyorum

50~55mbps bir şey değil ki...
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Megabit değil dostum. Saniyede 50 megabayt indiriyor diyorum. 1gb dosya 20 saniye de iniyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.