Şimdi Ara

HITSRO | Kingdom of Silkroad (Yeni Job Skilleri, Bağdat Şehri ve dahası) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
11.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kimseye eleştiri yapmayın yaparsanız banlanırsınız demedim ve banlamadım. Eleştiri eğer hakaret boyutuna yada bilip bilmeden konuşmaya giriyorsa banlamak da tabiki haklıyım.

@kuralbaz ne güzel söylemiş. Kaliteyi ucuza alamazsınız. 3 senedir ayakta olan ve her yönüyle Türkiye'nin en büyük serverları arasında olan HitSRO'ya girdiğinizde farkı öyle yada böyle hissediyorsunuz. Atatürk'e küfür edip haksız banlandım diyerek b.k atan oyuncuyuda bırakın banlayalım.
  • Kaliteyi ucuza alamazsınız sizin gibilere yakışacak sözler zaten.

Atatürk'e hakaret edeni banlamana ben bir şey demiyorum demem de.

Senin oyununda paran var ise 3. Gün kral olursun. Böyle bir oyunun amacı sömürmekten başka bir şey olamaz zaten.

Son eklediğiniz adv silme vs servetinize servet katma çabalarıdır.

Bu da nacizane bir eleştiridir. Hakaret içermeyen. İyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Kaliteyi ucuza alamazsınız sizin gibilere yakışacak sözler zaten.

Atatürk'e hakaret edeni banlamana ben bir şey demiyorum demem de.

Senin oyununda paran var ise 3. Gün kral olursun. Böyle bir oyunun amacı sömürmekten başka bir şey olamaz zaten.

Son eklediğiniz adv silme vs servetinize servet katma çabalarıdır.

Bu da nacizane bir eleştiridir. Hakaret içermeyen. İyi günler...

Peki o zaman size şöyle anlatayım.

Bizim sadece HitSRO için kullandığınız 4 adet sunucu var. Bunların 2 tanesi VDS, 2 tanesi dedicated sunucudur. Toplamda 2.500TL sadece sunucular için masraf yapıyoruz.

Ekstra olarak yeni Canlı Destek sistemini getirdik ve tüm sorununu bildiren oyuncularımıza SMS atıyoruz. Günlük 500'den fazla mesaj geldiğini varsayıyorum ortalama (daha fazladır ama),http://www.guvensms.com/fiyatlarimiz.html adresinden fiyatlara göz gezdirebilirsiniz. Günlük 500SMS'den aylık ödediğimiz fiyatı sanırım çıkarabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

8 aylık bir ürünün sonucu olan muhteşem bir panel çıkarttık. Hangi serverın bir panel için bu kadar uğraştığını gördünüz. Hala daha benim yaptığım paneli kopyalamaya çalışan amatörler var. Diğer serverlarda facebookdan "gm bugda kaldı" diyip 3 gün charınızı bugdan kurtarmayı bekliyordunuz HitSRO bu sektöre girene kadar.

Korumalarımız; Aylık 550TL sadece donanımsal firewall koruması için ücret ödüyoruz. Bu sadece yurtdışında bulunan 50-100 adet oyuncumuz için verilen bir para. Joysro'ya, bSro gidin saldırın bakalım ertesi gün yurtdışına kapatıyorlar mı kapatmıyorlar ?

Kendimize ait (detGuard benzeri) koruma programı yaptık ve bunun bize maliyeti 10.000TL'yi geçti. Faturaları ile kanıtlanabilir. Hangi server'da gördünüz 10.000TL harcandığını ? Tabi koruma için sunucu kirasından bahsetmiyorum aylk 350TL.

Canl destek için nodeJS kullanlıyor. NodeJS için apayrı bir VDS kullanıyoruz.

Oyuncularmz Download ederken skıntı çekmesin için apayrı bir download server kullanıyoruz.

Belki çok önemsiz gibi görünen guild amblemleri için farkl bir vds hesabı kullanıyoruz.

Türkiye'nin en büyük silkroad server platformunda (www.silkroadserver.com) tüm serverlardan daha çok reklamımız bulunuyor. Oyuncusu olupda reklamı vermeyi kesmeyen kaç tane server biliyorsunuz ?

Teamspeak sunucusu için aylık bir ücret ödüyoruz.

Sunucularımızda bu zamana kadar elde tutulan bir bug olmamıştır ve lag olduğu zaman direkt olarak müdahale edip bütün enerjimizi lagı gidermeye harcamışızdır. Günlük yedek aldığımız platformlara aylık 100$ gibi bir ücret ödüyoruz.

Daha sayabileceğim birçok ücret ödediğimiz yerler var ancak bunlar kalitemizi gösterir diye umut ediyorum. Biz premiumu 20TL 'ye satıp 100TL 'lik vds ile 1000-2000TL gelsin diye bakan bir server değiliz ve hiçbir zamanda olmadık.

Bizde hiçbir zaman item satışı yasak olmadı. Herkes istediği zaman charını yada itemlerini özgürce satabildi. Çünkü bizim parada gözümüz hiçbir zaman olmadı. Olsaydı item ve char satışını durdurmuştuk ve bütün itemleri kendimiz satmaya başlamıştık.

Umarım bunları sonuna kadar okur ve düşüncelerinizi yazarsınız.

Ayrıca ADV silme sistemini biz değil, yüzlerce oyuncumuz istedi ve fiyatınıda onlar belirledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pluton -- 30 Mart 2015; 15:14:18 >

• Pluton P kullanıcısına yanıt
    Cevabınızdan da anlaşılacağı gibi her şey para.

Şimdi yeni bir Private server'da oynuyorum. Gavur ellerin serveri.

Dünyalar kadar Real Para bassan da oyunda ki görevleri yerine getirmediğin sürece KRAL olamıyorsun. Emek vererek aldığın itemleri satamıyorsun. (Account Satın alma hariç)

Adam öyle güzel bir platform hazırlamış ki oyunda sürekli bir aktivite var. Bu aktiviteleri tek tek yazmayacağım burada.

Ve Server da nazar değmesin! hiç bir sorun yok. GM sürekli online. Oyun güncel. Bug, Hile, Hurda vs yok..

Oynamak isterseniz tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delioflu -- 30 Mart 2015; 16:48:19 >
  • quote:

Cevabınızdan da anlaşılacağı gibi her şey para.

Şimdi yeni bir Private server'da oynuyorum. Gavur ellerin serveri.

Dünyalar kadar Real Para bassan da oyunda ki görevleri yerine getirmediğin sürece KRAL olamıyorsun. Emek vererek aldığın itemleri satamıyorsun. (Account Satın alma hariç)

Adam öyle güzel bir platform hazırlamış ki oyunda sürekli bir aktivite var. Bu aktiviteleri tek tek yazmayacağım burada.

Ve Server da nazar değmesin! hiç bir sorun yok. GM sürekli online. Oyun güncel. Bug, Hile, Hurda vs yok..

Oynamak isterseniz tavsiye ederim.

Evet cevabımızdan anlayşılacağı gibi kimse bize ücretsiz hizmet vermiyor. 3 ay sonra tekrar o server hakkında konuşuruz. Size iyi oyunlar
    Teşekkür ederim. Size de kolay gelsin.

3 ay sonra yazacağım buraya.
  • quote:

hacı hangi sw orası bende uzun süredir sw arıyorum belki sarar
  • Soru-Cevap sistemimiz çok yakında hizmetinizde...

HITSRO | Kingdom of Silkroad (Yeni Job Skilleri, Bağdat Şehri ve dahası)
  • Günceldir.
  • Kolay gelsin öncelikle.
    Benim oyunla ilgili bir güncelleme fikrim vardı honor ile ilgili. Fikrimi burada belirtmek istiyorum. Uygun görülürse sizde gereğini yaparsınız diye umut ediyorum. Malum honor sistemi herkes bir sıkıntı çekiyor. Ve aynı şekilde arena coin sisteminin eskisi kadar bir piyasası da kalmadı. herkes 5 6 çar bota koyuyor. Piyasada l.a. set kalmadı olanda muazzam pahalı satıyor. Her neyse özet olarak arena coin ile honor sistemi olsa. eski sistemdeki kişilerin ilk 25 kişinin honoru kalsa. Emekleri var kabulum. Arena coin npc sine honorların derecesine göre misal 1. honor buf 750 arena coin 2. arena coin 1000 arena şeklinde. ama aktarılmayacak tabi ki. Aynı gb gibi angelbless gibi npc de satılacak. süresi 1 ay. Çünkü adam zamanında kasmış 5 bin yapmış. oyunda yok. O honor resmen israf oluyor orada. Bu gibi durumları önlemeye iyi olur hem eski honorlarında mümkün olduğunca emeği yenmez. Aktarılmaması da piyasanın düzenini bozmaz. Yada bu fikir üzerinden kendiniz detaylı bir düzenlemede yapabilrsiniz
    @Pluton

• Bu konuda bazı çalışmalarımız var. Yakında sonuçlanacak
    Pluton, eskiden oynadığım carlara ramazan nedeniyle vakit geçsin diye tekrar oynamaya başladım. Gerçi +20li adamların arasında pek bişe yapamıyorum ama şu item mall daki skill kapama itemi npc ye gitmiş arena coin ile alınıyor. Arena coin kasmaya uğraşamıyorum düşmüyor çok fazla. Şunu geri getirin F10 a. Ayrıca Mirror Dimension un giriş leveli 111 den 100 lvl a düşsün. Akerularda charı 111 yapmakla uğraşmayalım. Az oyuncudan yana olun boş beleş her şeyi npc ye koymayın.
  • bu ne arkadaşım ya bir download edeceğiz indirdiği hız normalinde altında torrent yada premium olan bir yere de koysanız adam akıllı indirsek neyse indirmeyi iptal ettim.
  • @BlueHawk*

Skill potionu alıp f10'a koyduğumuz zamanda "bu ne ya önüne gelen skill edit potion alıp bug yapıyor" diyeceksiniz. Boş beleş konuşacağınıza biraz neden yapıldığını bir öğrenin.

@DarkGathering

http://prntscr.com/7n1jq5

Bence hattınızı kontrol ettirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pluton

@BlueHawk*

Skill potionu alıp f10'a koyduğumuz zamanda "bu ne ya önüne gelen skill edit potion alıp bug yapıyor" diyeceksiniz. Boş beleş konuşacağınıza biraz neden yapıldığını bir öğrenin.

@DarkGathering

Neyin bugu ya her halta bug diye diye kaldırıyosunuz. Kaldıracağınıza düzeltin. "Boş boloş konoşocoğonozo boraoz nodon yopoldoğono bor oğronon" demişsin ama her halta bug yapıyolar diyosunuz. Bard neden yok diye soracam ona da bug diyeceksiniz. Attack petlere neden binemiyoruz diyecem ona da bug diyeceksiniz. Daha birsürü şey sıralanabilir. Serverde lag var o da mı bugdan kaynaklı?.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

quote:

Orijinalden alıntı: Pluton

@BlueHawk*

@DarkGathering

Neyin bugu ya her halta bug diye diye kaldırıyosunuz. Kaldıracağınıza düzeltin. "Boş boloş konoşocoğonozo boraoz nodon yopoldoğono bor oğronon" demişsin ama her halta bug yapıyolar diyosunuz. Bard neden yok diye soracam ona da bug diyeceksiniz. Attack petlere neden binemiyoruz diyecem ona da bug diyeceksiniz. Daha birsürü şey sıralanabilir. Serverde lag var o da mı bugdan kaynaklı?.

Öncelikle 6 yaşında çocuklar gibi "Boş boloş konoşocoğonozo boraoz nodon yopoldoğono bor oğronon" laflar söyleyerek komik olduğunuzu sanıyorsanız pek değilsiniz.

Silkroad Online buglarını bilmiyorsanız da Silkroad online oynamayın bence boşa vakit harcıyorsunuz. Tavsiyem MineCraft v.s gibi oyunları tercih edin. Hem akıl seviyenizede uygun olur diye düşünüyorum.

Sunucudaki lag dün gece itibari ile giderildi. Biz hardcoded olmayan (diyeceğim ama hardcoded'ın ne olduğunu bildiğinize gerçekten şüpheliyim) her türlü hataları oyuncuların işini zorlaştırmadan yapmaya çalışıyoruz.

Hitsro sizin akıl sağlığınıza zararlı gelebilir. Lütfen başka oyunlar deneyin.

Merak etme ben 10 seneye yakın zamandır silkroad oynuyorum. Önceden beri oyundaki bugları da araştıran birisiyim. Ama hiçbir oyunda daha bard skillinin kapatıldığını görmedim. Minecraft konusun girmeyeyim ama sen oyna da beynin gelişsin işte daha iyi bugları giderirsin. Lag giderme işi ise sürekli aynı terane. Hardcoded konusunda ise yine bir küçümsemeye girmişsin.Soft veya Hardcoded olaylarını bilmekle beraber beni aşan olaylar heçkır değilim. Gerçek sroyu oynadık bozulmadık sizin kıçı kırık oyununuzdan etkilenmeyiz rahat ol ramazanda vakit geçiriyorum yoksa giripte oynayacağım bir oyun değil. Zaten oyuna önem versem gider +16 silah alır +4 adv basar +20 ile dolanırdım ortalıkta. Hadi .
  • quote:

3 ay geçti kardeş hangi server bakalım bir :D
  • KALE SAVAŞINA ÇÖZÜM!!!

Oyunda fazla adam kalmadıgı için pek heycan kalmadı. 3 5 guild kaldı. Onlarda zaten ikisi üçü birleşiyor ve kimse diğer tarafta olmak istemiyor. Kaleyi adam 70 80 kişi ile koruyor vede saldıran grup 30 40 kişi anca. Yarısı nova. Savunan adamların 30 40 zaten +16 ve üstü set silahlar var.

Gelelim bunun çözümüne. Bilmiyorum eksik bir tarafı varmı ama guildlerin sayısını 50 den mesela 35'e filan düşürülse. union sayısı da en fazla 1 olsa tek guildle union olacak yani. Takım artar fazla birleşme olmaz. Eksikleri varmı dedigim gibi bilmiyorum ama şimdiki sistemden çok daha iyi olacagını düşünüyorum.

İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktdma

quote:

3 ay geçti kardeş hangi server bakalım bir :D

Hala Erxy 'deyim.

Hala online.

Hala sorunsuz.

Hala sadece oyunculara hitap ediyor.

Daha sayabilirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.