Şimdi Ara

HITMAN (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
6.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun o kadar sönük kalmış ki forumda zor buldum

Bu arada gençler oyuna CPY el atmış DLC dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krzysztof Krawczyk

Çok düz bir oyun ya, hitman böyle olmamalı.

Çok düz bir oyunmu ?? Sen oyunu oynamadın herhalde. Düşmanı öldürmek için yapılabilecek en fazla alternatif yolun olduğu oyundur kendisi.

İki eksisi var. Hikaye ve bölüm bölüm çıkması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

Oyun o kadar sönük kalmış ki forumda zor buldum

Bu arada gençler oyuna CPY el atmış DLC dahil

Vay be.
  • Bu da kırıldıysa helal olsun.(Oyunu orjinal olarak satın aldım,bitirdim)

Mass Effect'te çıktığı gibi CPY olarak gelecek galiba sevindim.
  • Keşke indirimden önce kırılsaydı düzgün indirim alırdı deus ex kırıldı %70 indirim aldı bu da bi %70 alsa da bizde alsak oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzelde aşırı kısa iyiki dayanamayıp almamışım dedim. Şuanki oyunun 4-5 katı olması lazım o paraları hak etmesi için 2-3saatte bitti heralde.

En son japonya hokkaido diye biryeri bitirdim 2 tanede bonus bölüm vardı onları oynadım. başka bölüm gelecek mi beyler yoksa oyun bukadar mı ?
  • HITMAN – Welcome to The Playground

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

HITMAN – Welcome to The Playground

Bilgi için teşekkürler dostum. Full sürüm değil sanırım. Nasıl birşey olcak acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Bilgi için teşekkürler dostum. Full sürüm değil sanırım. Nasıl birşey olcak acaba ?

Hikayenin başlangıcını oynuyorsunuz. Giriş paketi.

- 2 Hikaye görevi, bütün oyun videoları da dahil
    - 2 Yükseliş Kontratı
    - 40'ın üzerinde Zorlu Görev
    - 17 Kupa / Başarım

• quote:

quote:

quote:

- 2 Yükseliş Kontratı
    - 17 Kupa / Başarım

Hocam bedava değil sanırım. %66 indirim geldi. Steam'de tepkiler büyük.

• quote:

quote:

quote:

quote:

- 2 Yükseliş Kontratı
    - 17 Kupa / Başarım

Hocam bedava değil sanırım. %66 indirim geldi. Steam'de tepkiler büyük.

Ücretsiz olanı henüz Steam'e eklemediler. Eklenecek.

• Başlık düzenlendi.
  • Beni sarmadı bu oyun eskisi kat kat daha güzeldi bitirmeden sildim geri.
  • çok güzel oyun
  • Ben oyunu oynadım, bitirdim, ve cidden şunu söyleyebilirim ki, Absolution oyunundan sonra bu oyun çok sıradan, yetersiz ve kısa kalmış, grafik optimizasyonu iyi değil ve ben imzamda yazılı olan sistemle bile ancak oynuyorum, singleplayer hikayesi çok kısa, temel olarak 8-9 görevden sonra oyun bitiyor, ben şahsen jenerik geçmeye başladığında şaşırdım kaldım, 2005 te çıkan oyunu bile daha zevk vericiydi...
  • Yıllardır Hitman serisini bilgisayarda oynamış biri idim ve bir kaç ay önce Ps4 aldım. Konsolda daha güzel bir oynanıyormuş bu oyun.

Türkçe çıkmaması çok çok kötü oldu benim için. Arkadaş altyazı işi ne kadar maliyetli bir iş olabilirki? Ben bunları anlamıyorum. Ara videolardan ne anlatılıyor diye Youtube den bakayım dedim bizimkiler uğraşmamış. Hala konuyu bilmiyorum.

Gerçekçi Grafikler konusunda Absolutiondaki kadar iyi degil ancak grafiklerdeki kaplama çeşitliliği ve ince detay konusu Absolutionu beşle çarpıp tokatlamış.

Paris ile Sapienza bölümü şu ana kadar gördüğüm en büyük ve en iyi haritalara sahip. Detay çeşitliliği aşmış durumda.

Hele o defile nedir yaa :) O çalan müzik efsane olmuş.

Susturuculu çift silah niye yok onu anlamadım. Hitman dedinmi üç şey gelir. Kel kafa, barkod dövme ve çapraz tutulmuş çift silah.

Ben beğendim açıkçası. Ancak bölüm bölüm çıkması ve de hikâyesinin sönük kalması hiç yakışmamış bu oyuna.

Bir de inşallah önceki Hitman oyunlarında geçen bölümleri, flash back yaparak güncel grafiklerle yeniden sunarlar. Tanıtım videolarında göstermişlerdi. İnşallah sadece o gösterdikleri video olarak kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 19 Eylül 2017; 23:53:38 >

• Oyunun kendisi var bende sadece Goty ile birlikte gelen kıyafet ve patient zero bölümü yok.

Sadece patient zero bölümünü almak için girdiğimde iki paketide sunuyor 51₺ fiyat çıkartıyor.

https://store.steampowered.com/app/725353/HITMAN__Bonus_Campaign_Patient_Zero/

Sadece patient zero bölümünü almanın bir yolu yok mu arkadaşlar?
  • Güzelim seriyi ne hale getirdiler.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Aynen. Ben bir ara alıp denemiştim. O kadar sığ bir ilerleyişi var ki. Mesela Sapienzada oyuna başlıyorsun. Oyun bildiğin elinden tutup " Kanka bak şunu şunu yapacan" diye çatır çatır her şeyi daha ilk etapta gözüne sokuyor. Bir de koskoca harita yapmışlar. Biz o haritanın cücük kadar bir bölgesinde oynuyoruz.Blood Money öyle miydi? Haritayı karış karış dolanır cinayet planı yapardık. Çoğu şeyi kendimiz keşfederdik.

Ayrıca özensiz hazırlanmış. Paristeyiz Fransızca konuşan kimse yok. İtalyadayız yerli esnaf bile İngiliz aksanıyla konuşuyor. Önceki oyunlarda buna çok dikkat ederlerdi. En nihayetinde Fas bölümünü de gördükten sonra eh yeter deyip iade ettim oyunu. R.I.P AGENT 47

• Koca Hitman oyununa yapıla yapıla 4 sayfa yorum yapılmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.