Şimdi Ara

Hitman Benchmark (Beta) ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında oyunun bu şekilde bir performansta olması beni şaşırtmadı çünkü geçen yaz temmuz ayında yapılan kapalı betasında zaten optimizasyonun ne derecede sorunlu olduğu görülüyordu.O dönem Titan X ile 1080P de alınan fpsler 35-40 arasında olup beraberinde sürekli yüksek işlemci kullanımı mevcuttu.Aradan geçen sürede oyunun grafikleri göz önüne alındığında optimizasyon adına fazla bir gelişme yapılmaması oyunun tam sürümündede benzer sorunların yaşanabileceğine işaret ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 23 Şubat 2016; 0:56:50 >
  • Bu grafiklere bu kartlar ha. 'Hey lanet olsun dostum...bu mal bir harika!!' demek geldi içimden. Adamların yaşadığı kafayı algılamak normal şartlarda çok zor çünkü.
  • Mete sirtini yasladigin bir duvar daha yikildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntü kalitesi yerlerde bu görüntü kalitesinde kartların çok daha fazla performans vermesi lazım yeni nesil kartları itelemek için güzel bir oyun yapmışlar bir arkadaşımız 5 yıl geriden geliyor demiş bence haksız 7-8 yıl geriden geliyor görüntü kalitesi bundan önceki oyunu daha iyidi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Mete sirtini yasladigin bir duvar daha yikildi.

Sen, beni sırtımı GTX970'e yaslıyor sanıyorsun sanırım. Hım, ne dersin?
     Hitman Benchmark (Beta) !

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Mete sirtini yasladigin bir duvar daha yikildi.

Sen, beni sırtımı GTX970'e yaslıyor sanıyorsun sanırım. Hım, ne dersin?

Oyun diyorum tırt çıktı diyorum. Dx12 felan hani diyorum. sen ne yapıyorsun? Kalkıp beta oyunun frametime ını koyuyorsun Hala benim gtx970 i sadece oyun için aldığımı düşünmende ayrı bir saçmalık.

• GTX 980 Ti ile 1080p-60fps anca yakalanıyor. Bu optimizasyonu batırma işi yeni moda oldu galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.