Şimdi Ara

Hitman 3'ün Yeni Oynanış Videosunda Kalıcı Kısayol Sistemi Tanıtıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hitman 3 genel olarak önceki iki oyunun temellerine dayanıyor ve bununla birlikte bazı yeni unsurlara sahip olacak. Bunlardan biri de kalıcı kısayol sistemi.

Hitman 3'te kapılar, merdivenler ve diğer erişim noktaları gibi çeşitli kısayolları açabilecekseniz ve seviyeyi daha sonra tekrar oynadığınızda bu kısayollar açık olarak gelecek.

Keşfi ve tekrar oynanabilirliği artıracağı ve yeni olasılıklar denemenize olanak sağlayacağı belirtiliyor. 

Seviye içerisinde kısayolu açtığınızda ekranda "shortcut unlocked" bildirimi belirecek. 

Hitman 3 PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store) ve Stadia için 20 Ocak 2021'de çıkacak. Ayrıca Switch için bulut versiyonu geliştiriliyor.

Game Informer, Dubai'de geçecek ilk bölümdeki kısayolu gösterdiği bir oynanış videosu yayınladı.

• YOK ARTIK! yeni oyun mekaniği, aman ubisoft görmesin hemen game generatorüne ekler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bunu da yeni özellik olarak göstermezsin be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müthiş özellik gerçekten oyunun tüm çehresini değiştirecek

• dark souls'tan bu yana gerçekleşmiş en büyük devrim. artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.
  • Yenilik falan istemiyorum çünkü oyun çok iyiydi bozmalarını istemem.Onun yerine Hitnan 3 e çok fazla map koysunlar.
    Ayrıca bu yenilik umarim oyunu basit hale getiren birşey olmaz.En üst zorlukta bitiriyordum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir oyunu / bölümü kolay kolay tekrar oynamadığımdan beni pek bağlamasa da yeni olasılıklar için bir daha oynayan insanlar için çok güzel bir özellik olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.