Şimdi Ara

Hitman 3 Türkçe Yama (İSTEK) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
6
Favori
20.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Altyapıyı hazırladık netleşmesi gereken bir kaç şey var onlardan sonra duyurusunu yapicam.

Alıntıları Göster

Anladım çok teşekkürler, kolaylıklar dilerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: 1655

Anladım çok teşekkürler, kolaylıklar dilerim..

Alıntıları Göster

Rica ederim 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt

Çok az kaldı rpkg nin paylaştığı tool çok fazla Json oluşturuyordu bunları tek bir Json yapıp sonra tekrar ayıracak bir Sistem yaptım Bu arada artık insanlara Türkçe oyunu Ücretsiz Oynaya bilecekleri bir sistemde kuruyorum

program kodlamaktan türkçe noktalama işaretleri kullanmadan yazdığım bu yorum için hepinizden özür dilerim şu ergen hariç

• quote:

Orijinalden alıntı: lazenes

Çok az kaldı rpkg nin paylaştığı tool çok fazla Json oluşturuyordu bunları tek bir Json yapıp sonra tekrar ayıracak bir Sistem yaptım Bu arada artık insanlara Türkçe oyunu Ücretsiz Oynaya bilecekleri bir sistemde kuruyorum

program kodlamaktan türkçe noktalama işaretleri kullanmadan yazdığım bu yorum için hepinizden özür dilerim şu ergen hariç

Eline sağlık kardeşim senin desteğinle açamadığımız

oyunları açıp herkesi Türkçe oyun oynama keyfine ücretsiz bir şekilde ulaştırıcaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazenes

Eline koluna sağlık o zaman, yaptığın ve yapacağın güzel işler için başarılar dilerim.

İlk güzel haberde şu oyunun çevirisi olur umarım..

• @sinnerclown @lazenes Türkçe yama ne alemde acaba, bir gelişme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1655

@sinnerclown @lazenes Türkçe yama ne alemde acaba, bir gelişme var mı?

Geliyor gelmekte olan.;)

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Geliyor gelmekte olan.;)

Alıntıları Göster

Adamsın reis, merakla bekliyoruz ellerine sağlık :)

• Yok mu bi gelişme hala yapılamadı mı Hitman 3'ün türkçe yaması :(

• quote:

Orijinalden alıntı: eye4yyou

Yok mu bi gelişme hala yapılamadı mı Hitman 3'ün türkçe yaması :(

Dostum çevirmen lazım.

Translate olarak çevrilse bile yeterli bence. Onu yapıcak birisi lazımsa ben kopyalar yapıştırırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BersisBerke

Translate olarak çevrilse bile yeterli bence. Onu yapıcak birisi lazımsa ben kopyalar yapıştırırım :)

Gidişat onu gösteriyor dostum.Kimse elini taşın altına koymuyor.discord sunucumuza beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 7 Mart 2021; 8:50:50 >

discord sunucusunu atarsanız ben kopyala yapıştır işlemini hallederim dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: BersisBerke

discord sunucusunu atarsanız ben kopyala yapıştır işlemini hallederim dostum

Bana kalsa basarım translate ama proje yöneticisi normal yama çıkarmaya çalışıyor sız sunucuya gelin aksi bir durum olursa bir operasyon yaparız.

https://discord.gg/zV7t4ax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 9 Mart 2021; 15:4:9 >
  • Türkçe yamada bir gelişme yok sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hDundar -- 4 Mayıs 2021; 12:24:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.