Şimdi Ara

Hitman 2016 ve 2018 toolu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Malum Hitman çevirisini hepimiz biliyoruz, toolun parasını şahsen kendim verdim. Zamanında ne olur ne olmaz diye yedeğini de almıştım.

Yakın zamanda çinli elemanın biri paylaşmış malum sitede, bu yüzden toolu saklamanın bir sebebini göremiyorum.

Ve malum RDR 2 olayından hiç memnun değilim, seni sen yapan şeyi umursamazsan sonunda bir hiçe dönersin

https://www85.zippyshare.com/v/fqeBIV4w/file.html

Bunu kullanacak kişi/gruplardan tek bir isteğim var: Mümkünse yamayı ücretsiz yayınlayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultratopkek -- 14 Eylül 2020; 10:5:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Videolu anlatım yapabilirmisin, teşekkürler
  • Özelden mesaj attım sana ben yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu çevirecek biri var mı?

• Bu yaptigini herkes yapmaz kral eyw, umarım birileri bir an önce çeviriye başlar ve kullanıcıları sevindirir. Zira ben sırf oyun ing diye Epic Store'den geri kaldırdım..

• Konu ozelinde Hitman 2’de sadece tool olunca butun sorunlari cozulmuyordu diye hatirliyorum. Dosya yapisi da karisikti sanki. Tabii ceviri yuku de var. Heveslenen arkadaslarin bunlari arastirmasinda yarar var. Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Konu ozelinde Hitman 2’de sadece tool olunca butun sorunlari cozulmuyordu diye hatirliyorum. Dosya yapisi da karisikti sanki. Tabii ceviri yuku de var. Heveslenen arkadaslarin bunlari arastirmasinda yarar var. Tesekkurler.

Herhangi bir sorun yok aslında. Sadece 1000 lerce dosyaya bölünmüş dil dosyası. Hepsini tek tek paketlemek gerekiyor.

• Ben kullanamadim ya bi video falan olsa cok guzel olur

• İndirdim ve denedim. Ancak yapay taş ödülleri değildir. Orijinal Epic Games Sürümü var. Ancak,

Runtime klasöründe 2 dosya vardır. chunk0langjp.rpkg ve chunk0.rpkg. Onları nasıl paketleyebilirim ve çıkarabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: BruceMen

İndirdim ve denedim. Ancak yapay taş ödülleri değildir. Orijinal Epic Games Sürümü var. Ancak,

Runtime klasöründe 2 dosya vardır. chunk0langjp.rpkg ve chunk0.rpkg. Onları nasıl paketleyebilirim ve çıkarabilirim?

Discord SuraSide#7482 contact me.

• tool zaten bir önceki oyun serisi ile aynı oyun motoru kullanıldığından dolayı yazması kolay ve erişilebilir haldeydi.

zaten ücretli çeviri yapan arkadaşları crackleyen oluşum tarafından dan da yama ücretsiz paylaşılmıştı.

Paylaşım için teşekkürler, tool konusunda pratik yapmak ve uğraşmak isteyen arkadaşlar adına yararlı olacak bir şey.

• Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt

add me Mityorka1#2707

• Adam daha ne yapsın...

• link ölmüş yenileme şansınız varmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.