Şimdi Ara

Hitman 2016 %100 Türkçe Yama (Anonymous Çeviri) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
20
Favori
22.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 1 saat 44 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • walküre (18 mesaj) anonymousceviri (8 mesaj) obasar84 (6 mesaj) Mkmazie (6 mesaj) faenal (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (102 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hitman 2016 %100 Türkçe Yama (Anonymous Çeviri)

Yamayı "KUR" dediğimde bu hatayı alıyorum. "Devam" dediğimde ise kurulumdan çıkıyor. Anonymousceviri ekibi yardımcı olur musunuz sıkıntı nedir acaba ?

NOT: Sorunu çözdüm. Bu hatayı alanlar Microsoft Net Framework 4.8'i kursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 1 Şubat 2020; 20:51:42 >
  • faenal f kullanıcısına yanıt
    Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederiz ancak yaşadığınız sorunu tam olarak anlamadık. Nasıl bir sorun oldu da yamayı satın dahi alamadınız acaba? :)
  • Evet, Hitman 2 yaması oyunun full sürümü olan Gold Edition sürümünü kapsayacak şekilde yayınlanacak. Hitman 1 yaması da GOTY Edition'a uyumlu olarak hazırlandı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonymousceviri

Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederiz ancak yaşadığınız sorunu tam olarak anlamadık. Nasıl bir sorun oldu da yamayı satın dahi alamadınız acaba? :)
    Programa hiç bir türlü giriş yapamıyorum. Kullanıcı adı ve şifre ile bunda anlayamacak bir şey yok ki hocam... Ayrıca discord kanalınızdan da 2 gündür aynı şeyleri söylemekten takat kalmadı gerçekten. Tamamen vazgeçmeme az kaldı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faenal -- 1 Şubat 2020; 22:32:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faenal

Programa hiç bir türlü giriş yapamıyorum. Kullanıcı adı ve şifre ile bunda anlayamacak bir şey yok ki hocam... Ayrıca discord kanalınızdan da 2 gündür aynı şeyleri söylemekten takat kalmadı gerçekten. Tamamen vazgeçmeme az kaldı....

Alıntıları Göster
    Az önce programı indirdim, giriş yaptım, ücretini ödedim, yamayı otomatik indirip kurulumunu yaptı ve steamden almış olduğum Hitman 2016 %100 Türkçe oldu. Bir sorun var ise eğer bu sizin kullanmış olduğunuz bilgisayarınızdan kaynaklıdır. Kişisel bir sorun ama yine de yardımcı olsunlar tabi. Program ile birlikte inen "Yama Kurulum Notlarında" yazılanları adım adım uygulayın.

• obasar84 o kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük bir ihtimalle ban atmış olabilirler aynı pc den 2 meil ile girmeye çalışınca. Şöyle söyleyeyim farklı mail ile de giremiyorum ayrıca şifremide sıfırlayamıyorum her türlü işlem başarısız deyip duruyor. Daha önce bende sorunsuz girdim ama şu an modeme reset atsamda giremiyorum. Bu programsal bir şey ve yardımcı olmuyorlar siz aynı şeyi yaşasaydınız nasıl düşünürdünüz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faenal -- 1 Şubat 2020; 23:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faenal

Hocam büyük bir ihtimalle ban atmış olabilirler aynı pc den 2 meil ile girmeye çalışınca. Şöyle söyleyeyim farklı mail ile de giremiyorum ayrıca şifremide sıfırlayamıyorum her türlü işlem başarısız deyip duruyor. Daha önce bende sorunsuz girdim ama şu an modeme reset atsamda giremiyorum. Bu programsal bir şey ve yardımcı olmuyorlar siz aynı şeyi yaşasaydınız nasıl düşünürdünüz ?
    Discorddan ulaşın mutlaka yardımcı oluyorlar denediniz mi?
  • Fuat.Kamis kullanıcısına yanıt
    Discorddan 2 gündür yardım alamıyorum maalesef.. Programcılarına ulaşmamı söyledi walküre ona ulaşamıyorum. Şu an kimse hiç bir şekilde cevap vermiyor ne walküre nede diğer yöneticiler. Hata var ve sorunu çözemedikleri için büyük ihtimalle cevap bile vermiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faenal -- 2 Şubat 2020; 0:48:57 >
  • hitman en sevdiğim oyun olabilir size tavsiyem bu yamayı hitman 2'ye de aktarmanız zira hitman 1 hitman 2 içerisinden de oynanabiliyor dlc olarak.
  • faenal f kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız hatayı çözebilecek tek kişi olan programcımız şehir dışında sınava gitti, bu nedenle size yardımcı olamıyoruz. Mail adresiniz banlanmamıştır, bilgisayarınıza format attıysanız gerekli dosyalar silinmiş ya da bilgisayar bilginiz değişmiştir. Bunu da çözebilecek kişi programcımız.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    :) Öyle yapmayı planlıyoruz.
  • oyun steamdan orjinal ama yamayı kurunca oyuna girmiyor. nasıl çözeriz?
  • Anonymous Çeviri gurubuna ait ilk ücretli yama alım deneyimimizi geçen haftalarda MAD MAX yamasıyla yaşadık da geldik, valla hiç korktuğum gibi olmadı client app üzerinden her şey sorunsuz işledi ödeme yapıldı yama onaylandı oyuna kuruldu ve yıllardır Steam'in tozlu raflarında bekleyen bu oyuna nihayet sizin yamanızla başlamış olduk.

Hele bir üstlerde bahsedilen Hitman 2016 yama sorunları çözülsün yama güncellensin, Hitman 2018 yaması tamamlansın, ve üste bahsedilmiş Hitman 2018 içinden DLC olarak 2016'ya da ulaşabiliyormuşuz fakat Hitman 2016 yaması buna uyarlanması lazımmış işte tüm bunlar halledilsin (eh MAD MAX yamasından aldığımız gazla) Hitman 2016/2018 yamalarına da niyetliyim haydi hayırlısı. Zaten oyunların da maşallahı var Hitman'lar 60-70 GB yer kaplıyor 2015'lik oyun MAD MAX bile 30 GB.

Bu arada @anonymousceviri sormam lazım, ödeme onaylanıp yama kurulumu yapıldıktan sonra her oyuna (Steam içi) girişte yama client app. açık tutmak zorunda mıyız arka planda kalması lazım mı?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 3 Şubat 2020; 10:20:57 >

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    _hafiz_ _ kullanıcısına yanıt
    Destekleriniz için teşekkürler. Kötü niyetli insanlar yüzünden Client maalesef arkada açık kalmak zorunda. Anlayışınız için teşekkürler.

@_hafiz_ Sorun devam ediyor mu? Oyunu Steam Kütüphanesinden çalıştırın sorun devan ederse Discord'dan geribildirim kanalına yazar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Client uygulamasına bir kez giriş yapıp yamayı yüklediyseniz ve oyununuz Türkçe açıldıysa, oyunu daha sonraki açtığınız zamanlarda mutlaka Client'i açmanız gerekmeyebiliyor. Bilgisayardan bilgisayara değişiyor. :) Denemeniz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonymousceviri

Client uygulamasına bir kez giriş yapıp yamayı yüklediyseniz ve oyununuz Türkçe açıldıysa, oyunu daha sonraki açtığınız zamanlarda mutlaka Client'i açmanız gerekmeyebiliyor. Bilgisayardan bilgisayara değişiyor. :) Denemeniz lazım.
    Türkçe yamayı doğru bir şekilde kurduktan sonra her seferinde Steam'i yönetici olarak başlatıp Hitman 2016 oyununa giriş yapınca client uygulaması otomatik olarak açılıp gerekli işlemleri yine kendisi yaptıktan sonra oyuna girip Hitman 2016 Türkçe keyfini sürebiliyoruz. Client uygulamanız gerek kayıt olma özelliği olsun gerek yama ücreti ödeme özelliği gerekse de oyuna girerken kendi yapmış olduğu otomatik Türkçeye çevirme işlemleri olsun çok kullanışlı ve kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 3 Şubat 2020; 20:35:50 >
  • Selam Yamayı satın aldım.
    ne kadar süre sonra kur ibaresi beliriyor ?
    tşkler
  • Ücretsizmiş gibi yazmışın. Kim oyunu 45 TL ye satın alıp üzerine 25 TL yamaya para verirki?
  • Merhaba arkadaşlar, ufak bir açıklama yapmak istedim. Haklı olarak fiyat politikası eleştiriliyor. Gerçekten hak veriyorum sizlere. Ama işin arka yüzü ne yazık ki kelimeleri çevir yayınla değil.

Hitman 2016'nın yamasının 2020 yılında çıkmasının gerçekten çok haklı sebepleri var. Yıllarca açılamayan, açılsa da bir türlü kapanamayan dosyalara ev sahipliği yapıyor Hitman oyunları. Projenin son 2 ayında sadece ve sadece dosyalarla uğraştık. En başta çevirdiğimiz metinler oyun içinde rastgele dağılmıştı biliyor musunuz :) Yani örnek veriyorum mesela karakter "Hello" diyor çıkan altyazı inanılmaz alakasız ve cümle de değil rastgele çevrilmişlerden kelimeler topluluğu. Bu hatalar giderildi, daha sonra da sistemimizi oyuna entegre ettik ki hepimiz çok yorulduk bunlarla uğraşırken. Hatta bu önceki işlemden çok daha zordu. Atmalar, uyumsuzluklar, orijinalde çıkan hatalar. Projeye başlarken zor olacağından emindik ama karşılaştıklarımız apayrı zorluklar silsilesi idi.

Yani inanın, işin iç yüzünü bilenler için bile bu fiyatlandırma gerçekten az. Kaldı ki Hitman 1'in 450k, Hitman 2'nin 500k kelimesi olduğundan bahsetmedim bile :)

Özetle, ben eleştiri yapan arkadaşları gerçekten çok çok iyi anlıyorum. Bu mesajı, sizin de bizi anlamanız için yazıyorum. Lütfen birbirimizi anlayalım. Sonuçta bizler, sizin için buradayız.

Sevgiler :)

• Dünya ve Türkiye olarak zor günlerden geçiyoruz arkadaşlar. Biz de elimizden geldiği kadar bu virüs illetinden sizi uzak tutmak istiyoruz. Bunun için mutlak surette evde kalmanız gerekmektedir. Lütfen okullara verilen bu arayı tatil olarak düşünmeyin. Bu ara, sizin evde kalmanız için verilmiştir. Kendiniz bu konuyu hafife alıyor olabilirsiniz ama yalnızca siz değil, çevrenizdekiler de tehlike altındadır. Buna bağlı olarak Mad Max, Hitman 2016 ve Hitman 2018 yama fiyatlarımızda güncellemeye gitmek istiyoruz.

Mad Max yamamız 10 lira,
    Hitman 2016 yamamız 10 lira,
    Hitman 2018 yamamız 10 lira,
    Hitman 2018 + Hitman 2016 paketi 15 lira olarak güncellenmiştir, satın alımlar her zaman olduğu gibi sitemizde yer alan programamız üzerinden yapılmaktadır. Güncellenen fiyatları program üzerinden görebilirsiniz.

Ayrıca, önümüzdeki bu süreçte farklı projeler sunmak için de elimizi hızlandıracağız, daha fazla çevirmen alımı gerçekleştireceğiz. Oyun oynamaktan sıkılan arkadaşlar için 1 ay süreyle her gün 2 farklı film önerisini Discord kanalımız üzerinden sunacağım (sitemizden Discord kanalımıza ulaşabilirsiniz). Bugünün önerileri:

El Secreto De Sus Ojos (Gözlerindeki Sır), (2009), Suç/Gizem, IMDb: 8,2
    La Vita E Bella (Hayat Güzeldir), (1997), Dram/Savaş/Komedi, IMDb: 8,6

Ve ayrıca, Red Dead Redemption 2 çeviri yüzdesi, %40 olarak güncellendi! Kendinize dikkat edin, sizler için buradayız.

Sevgiler!

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.