Şimdi Ara

Hitman 2016 %100 Türkçe Yama (Anonymous Çeviri) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
20
Favori
22.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 1 saat 44 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • walküre (18 mesaj) anonymousceviri (8 mesaj) obasar84 (6 mesaj) Mkmazie (6 mesaj) faenal (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (102 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Merhaba, tabii ki gözüküyor. Gözükmese kesinlikle belirtirdik :) Hitman serisi çok ekstrem sadece. Israrla belirtmek istediğimiz konu da bu :)
  • walküre kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim.
  • Beklemedeyiz :)
  • Harika haber her iki Hitman yamanızı satın aldım, oyun gerçekten çok güzel Türkçe yama ile daha bir keyifli olacak. Elinize sağlık.
  • Yama yayınlanmıştır. Yamaya erişmek için linke tıklayın :) https://www.anonymousceviri.com/2019/09/hitman-2016-turkce-yama-calsmas_5.html

Hepinize tatlı suikastler
  • Şimdi bu yama cracklenmiş HITMAN 2 Gold Edition ile uyumlu mu ?
  • nadalista_tr n kullanıcısına yanıt
    Değildir. En başta farklı oyunlar. Birisi 2016'da çıktı, birisi 2018'de.
  • Elinize sağlık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuat.Kamis

Harika haber her iki Hitman yamanızı satın aldım, oyun gerçekten çok güzel Türkçe yama ile daha bir keyifli olacak. Elinize sağlık.
    "Her iki Hitman yamanızı satın aldım" derken nasıl yani Hitman 2016 ile birlikte Hitman 2018 için de %100 Türkçe yama var mı şu an? Konunun başında sadece 2016'yı alanlar yamayı kullanabilir demişler de anlayamadım orayı, mesela Steam Library altında "HITMAN" ismiyle 2016 dediğiniz bir de "HITMAN 2" isminde bu da 2018 olması lazım şekilde duruyor. Birisinde 16 birisinde 14 DLC gözüküyor sadece bazıları Singleplayer görev içeren DLC'ler olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 31 Ocak 2020; 13:18:30 >

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Onun içinde Hitman'in ilk oyunu da var işte ondan bir aydınlatsalar keşke.
    İlk mesajda "Hitman 2018 içerisinde bulunan Hitman 2016'ya, yalnızca Hitman 2016'yı da satın alan takipçilerimiz Türkçe şekilde erişebilecektir." notu düşülmüş. Yani 2 oyun 2 yama.
    Hitman 16 yamasını alanlar, Hitman 18'in içinde Hitman 16 varsa eğer, yamayı yüklediklerinde Hitman 18 içindeki Hitman 16'yı Türkçe oynayabilecekler :)
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Hitman 2018 %100 yaması yakında çıkacak, son düzeltmeleri yapıyoruz. 2016 yamasını, 2016 oyununa sahip olanlar erişebilecekler :)
  • anonymousceviri a kullanıcısına yanıt
    Almak istediğim tek cevap buydu Teşekkürler.
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Daha diğeri çıkmadı ben önceden ödememi yaptım o anlamda dedim.
  • Emeğinize sağlık umarım bundan sonraki projeniz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain olur.
  • Anlatılanları idrak edemedim hocam, emin olmak için sormak istiyorum.

Çıkacak Hitman 2 Türkçe yaması, GOTY Legacy Pack DLC'sini de kapsayacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceki yamalarını aldığım anonymousceviri nin bu yamasını parayla bile alamıyorum 2 gündür o kadar yazışmama rağmen discorddan hiç bir şekilde yardımcı olamadılar şu an vecap bile veren yok. Bu nasıl bir iştir anlamak güç gerçekten, ben türlü türkçe yama işiyle uğraşan kişilere elimden geldiğince arka planda yardımcı olmuş biriyim. Ama şu hale bak gerçekten yamayı parasıyla bile alamıyorum şu an Client programlarına hiç bir şekilde girilmiyor, giremiyorum.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faenal -- 1 Şubat 2020; 17:1:46 >
  • An itibariyle 25 liralık ödemeyi garanti sanal kart kullanarak yaptım. Uygulamanızdan Türkçe yamayı indirip kurabilmek için onaylamanızı bekliyorum.

NOT: Tamam onaylandı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 1 Şubat 2020; 19:53:3 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.