Şimdi Ara

Hitman 2016 %100 Türkçe Yama (Anonymous Çeviri) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
20
Favori
22.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 1 saat 44 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • walküre (18 mesaj) anonymousceviri (8 mesaj) obasar84 (6 mesaj) Mkmazie (6 mesaj) faenal (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (102 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Giriş

Yüce önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türk insanına cumhuriyeti hediye ettiği bu güzel günde, biz de Anonymous olarak sizlere ufak hediyelerde bulunmak istedik.

Watch Dogs 2 çevirimiz, artık ücretsiz erişilebilir! Sitemizden kolayca indirip oynayabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 için oluşturduğumuz geniş kadromuz donanımhaber konumuzda ve sitemizde açıklanmıştır!

Mad Max projemizin çeviri oranı %90 olup, buraya tıklayarak YouTube kanalımızda yayınladığımız oyun içi videoyu izleyebilirsiniz.

Hitman 2016 projemizin çeviri oranı %55 olup, buraya tıklayarak YouTube kanalmızda yayınladığımız oyun içi videoyu izleyebilirsiniz.

Hitman 2018 projemizin çeviri oranı %60 olarak güncellenmiştir.

Bizlere destek verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Anonymous, sizin destekleriniz sayesinde üretiyor, üretmeye de devam edecek!

• Harika. Allah nazarlardan korusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitmanler iyice karıştı bende numarası yılı episodesi
  • Hatırla, hatırla, 5 Kasım'ı hatırla. Barut komplosunu ve ihaneti hatırla. İhanetin kalmaması için bir sebep göremem akılda.

Mad Max, %95
    Hitman 2016, %60
    Hitman 2018, %65
  • Bugün itibariyle durum nedir? Ocak ayına kadar tamamlanır mı?

• Çeviri yüzdesi, %85 olarak güncellenmiştir!
  • Emekleriniz ve fedakarlıklarınız için teşekkürler arkadaşlar
  • dün baktığımda %60'tı bugün %85 olmuş. umarım tıkanmaz da aynı hızla devam eder bir an önce kavuşuruz şu yamaya. kolay gelsin
  • Selamlar arkadaşlar, bir süredir suskunduk, suskun olunca projelere odaklanmışız demektir biliyorsunuz. Lafı uzatmadan hemen yeni bilgilere geçelim.

Red Dead Redemption 2 projemizin ilk metinlerine ulaştık. Tam 1.600.000 kelime var. Bu sayı, tam dosyalara ulaşınca biraz daha artabilir. Son hazırlıklarımızı yaptık, çevirmenlerimize dinlenmeleri için bir müddet vakit verdik, bölümlerini dağıttık. Artık hazırız. Proje, 10 Aralık 2019 tarihinde başlayacaktır!

Mad Max projemizin testi tamamlanmış olup, paketleme ve düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Projenin çıkış tarihi 15 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir.

Hitman 2016 projemizin çeviri aşaması tamamlanmış olup, test aşamasına geçilmiştir.
    Hitman 2018 projemizin çeviri aşaması tamamlanmış olup, yakında test aşamasına geçilecektir.

Hitman 2016 projemizin ücreti 25 lira olarak belirlenmiştir.
    Hitman 2018 projemizin ücreti 25 lira olarak belirlenmiştir.

Hitman 2016 ve Hitman 2018'i birlikte almak isteyen, yani 2018'in içinde, DLC olarak bulunan 2016'yı oynamak isteyen arkadaşlarımız 40 lira ödeyerek iki projeye de sahip olabilecekler.

Unutmayın, Anonymous desteklerinizle ayakta. Desteklerinizle üretmeye devam ediyoruz, siz destek verdikçe de üretmeye devam edeceğiz.

Sevgiler.

• walküre kullanıcısına yanıt
    Ooo harika fiyat. Emekleriniz için teşekkürler, Hitman'ı satın alayım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Ooo harika fiyat. Emekleriniz için teşekkürler, Hitman'ı satın alayım o zaman
    hitman 2 gold edition 36 tl + 8 tl 2016 oyun içinde oynamak için ilk oyunu da satın almanız gerekli tabi o da 25 tl miydi ne totalde 109 tl Türkçe yama ile birlikte ee uygun rakam bence
  • cozepud c kullanıcısına yanıt
    Ne diyelim? 30 Dolar gibi uçuk fiyattan iyidir.
  • Fiyatta güzel hızınızda. Bir an önce çıksın ki destek verip başlayalım oyunlara. Ellerinize sağlık.
  • Kesinlikle fiyatın uygun olmadığını düşünüyorum. Elbetteki çok emek var, ekip çalışması var fakat steam indirimlerinde Hitman 2 (2018) + Hitman (2016) 42tl'ye mi ne almıştım. Bir çevirinin fiyatı oyun fiyatı olamaz. Yama için olması gereken rakam 15-20 tl, oyunun birini alana diğeri ücretsiz veya 5-10tl gibi sembolik bir rakam olmalıydı. Yine de emeğinizden ötürü hevesinizi kırmak istemiyorum fakat oyunu yapanların sizlerden çok ama çok daha fazla emek sarfettiğini unutmayınız lütfen.
  • VivaZ V kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yazdıklarımı yanlış anlamayın, zamanında Watch Dogs 2 ile Control'ün yama fiyatları aynı diye bende eleştirmiştim.
    Bir oyunu uygun fiyata almış olmanız yama için yapılan emeği daha az mı değerli yapıyor onu merak ediyorum. Ben Hitman 2 Gold'u 144 TL olarak almıştım preorder zamanında. Eee, şimdi ben sizden daha çok mu emeğine saygı vermiş oldum yapımcının. Veya şöyle diyeyim oyun ücretsiz verilirse üzerine para mı isteyeceksiniz yama yapanlardan? Ki arkadaş neden böyle fiyatlandırma yaptıklarını açıklamış çevirisi basit oyunlar değil.
    Merhaba, haklı eleştirinizi anlıyorum, ben de bir açıklama yapayım.

Hitman projesi bizim için inanılmaz zorlu bir projeydi. Çünkü fazla kelime var (toplamda 700.000 ve Hitman 2016'nın 18'de pek farklı olmayan ama farkları tespit edilecek 300.000 kelimeyi de sayarsak tam 1.000.000) , dosyaların düzeni inanılmaz karışık. Ama asıl sebep oyun metinlerinin, on binlerce dosyaya yayılması idi. Ve hepsinin dosya türü aynı değildi. Dosyalara bir kez bakan biri, oyunların çevrilmemesinin sebebini rahatlıkla anlayabilir.

Çeviriyi yapabilmek için, çeviri haricinde programlama ve düzenleme kısmına daha fazla vakit harcandı diyebilirim.

Ekstra durumlar harici yama fiyatlarını dengede tutmaya çalışıyoruz. Control, Watch Dogs 2, Mad Max 20 lira. Hitman'lerin 25'er olmasının sebebi, açıkcası dosyaların inanılmaz zorlu ve uğraştırıcı olması.

Umarım anlatabilmişimdir :)

Detaylı bilgilendirmeler için teşekkürler. Dediğim gibi zaten büyük bir emek harcandığınızın farkındayım. Yamayı da çok yüksek ihtimalle satın alacağım. İngilizcem olmasına rağmen kendi ana dilimde oynamak ayrı bir keyif veriyor ve ayrıca destek de olmuş olacağım. Sadece fikirlerimi belirtmek istemiştim fakat sizin pencerenizden bakıldığında da olay çok farklı tabiki. Sadece 18'i alana 16 daha ucuz olabilirdi düşüncem hala geçerli tabiki :)
    Tekrar merhaba,

Öyle zaten :) bakın az yukarıda bir paragrafta ne yazmıştım:

“”Hitman 2016 ve Hitman 2018'i birlikte almak isteyen, yani 2018'in içinde, DLC olarak bulunan 2016'yı oynamak isteyen arkadaşlarımız 40 lira ödeyerek iki projeye de sahip olabilecekler.”

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şimdi Hitman 2018 oyunu sürekli güncelleniyor ve IO Interactive'nin güncelleme politikası aynı şekil giderse Hitman 3'e kadar bu güncelleme nanesi asla durmaz (ha durdu mu tam durur, eski oyunlarını yeni oyun çıkınca p*ç muamelesi yapmaya bayılıyorlar)

İkinci olarak, oyunda malum Ghost Mode diye multiplayer bir mod var. Bu modda sıkıntı çıkar mı? (Hilecisi bol gerçi onlarda sıkıntı çıkmıyorsa bizde hiç çıkmaz)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yama Steam de satılan Hitman 2016 Game of the year edition sürümü ile %100 uyumlu olacak mı? Ona göre satın alacağım.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.