Şimdi Ara

Hitman 2 ‘Ormana Hoş Geldiniz’ Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve gelistirici IO Interactive Hitman 2 için ‘Welcome to the Jungle / Ormana Hoş Geldiniz’ başlıklı kısa bir fragman yayınladı ve bu fragmanda oyunun geçeceği yerlerden biri olan Kolombiya gösteriliyor.

IO Interactive geçenlerde yaptığı bir açıklama ile oyunun çıkışında altı lokasyona sahip olacağını söylemişti. Doğrulanan lokasyonlar Miami ve Kolombiya ancak sızdırılan listeye göre oyunda ziyaret edeceğimiz diğer yerler Yeni Zelanda, Mumbai, Amerika Birleşik Devletleri ve Kuzey Atlantik.

Oyunun çıkışından sonra iki adet ücretli genişleme paketi yayınlanacak bu genişleme paketleri oyuna yeni lokasyonlar, görevler, Sniper haritaları, kıyafetler ve silahlar ekleyecek.

Hitman 2, 13 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Keşke blood dragon gibi bunuda bir ortaçağda geçen witcher gibi dlc yapsalar eğlencesine herif genetik suakastçi zaten ortaçağda'ın witcheri günümüzün hitmani böyle büyü felan olsa milletin beynini kontrol ettirip adamları öldürsek veya yaratık summonlayarak ama kim uğraşacak

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wattonx

Keşke blood dragon gibi bunuda bir ortaçağda geçen witcher gibi dlc yapsalar eğlencesine herif genetik suakastçi zaten ortaçağda'ın witcheri günümüzün hitmani böyle büyü felan olsa milletin beynini kontrol ettirip adamları öldürsek veya yaratık summonlayarak ama kim uğraşacak

Bahsettiğin gibi bir oyun var. Dishonored. Tavsiye ederim.

• Oyun nasıl olur bilmem, pek umudum yok açıkçası ama bu orman fikri çok iyi düşünülmüş. Codename 47 'yi hatırlayan var mıdır ? Ordaki ormanlı bölümlerde aldığım hisse yakın birşeyler aldım şu videodan ve bu da gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: porsux

Oyun nasıl olur bilmem, pek umudum yok açıkçası ama bu orman fikri çok iyi düşünülmüş. Codename 47 'yi hatırlayan var mıdır ? Ordaki ormanlı bölümlerde aldığım hisse yakın birşeyler aldım şu videodan ve bu da gayet güzel.
    Ayıp ettin hocam Colombia bölümleri Jungle god. Şahsen o hissi vermeye çalışsalar ilk koymaları gereken vahşi hayvanlar oldurdu, leopar gibi hatırlarsanız
  • Narcos izleyicileri bunu beğendi.
  • Aklıma Guns'n Roses geldi :)
  • merakla beklıyorum bu bakalım nasıl olacak

• Yemyeşil ormanda kim mor yağmurluk giyer ki o.O

• bölüm bölüm oynanışa geçtiğinden beri hitman benim için bitti, amaçsızca birilerini öldürüp öldürüp duruyoruz

• Nerde o hitmanin ilk oyunlari hikaye babinda sifir birsey yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.