Şimdi Ara

Hitman 2 ‘Ormana Hoş Geldiniz’ Fragmanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • wattonx (2 mesaj) BSC Misafiri (1 mesaj) mehmetalpertr (1 mesaj) haklısın toprAAm (1 mesaj) OMEGALUL (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) (8 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Hitman 2 ‘Ormana Hoş Geldiniz’ Fragmanı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19948 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve gelistirici IO Interactive Hitman 2 için ‘Welcome to the Jungle / Ormana Hoş Geldiniz’ başlıklı kısa bir fragman yayınladı ve bu fragmanda oyunun geçeceği yerlerden biri olan Kolombiya gösteriliyor.

IO Interactive geçenlerde yaptığı bir açıklama ile oyunun çıkışında altı lokasyona sahip olacağını söylemişti. Doğrulanan lokasyonlar Miami ve Kolombiya ancak sızdırılan listeye göre oyunda ziyaret edeceğimiz diğer yerler Yeni Zelanda, Mumbai, Amerika Birleşik Devletleri ve Kuzey Atlantik.

Oyunun çıkışından sonra iki adet ücretli genişleme paketi yayınlanacak bu genişleme paketleri oyuna yeni lokasyonlar, görevler, Sniper haritaları, kıyafetler ve silahlar ekleyecek.

Hitman 2, 13 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

|
    |

• Teğmen
    245 Mesaj
    Keşke blood dragon gibi bunuda bir ortaçağda geçen witcher gibi dlc yapsalar eğlencesine herif genetik suakastçi zaten ortaçağda'ın witcheri günümüzün hitmani böyle büyü felan olsa milletin beynini kontrol ettirip adamları öldürsek veya yaratık summonlayarak ama kim uğraşacak
    |
    |
  • Binbaşı
    1656 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: wattonx

Keşke blood dragon gibi bunuda bir ortaçağda geçen witcher gibi dlc yapsalar eğlencesine herif genetik suakastçi zaten ortaçağda'ın witcheri günümüzün hitmani böyle büyü felan olsa milletin beynini kontrol ettirip adamları öldürsek veya yaratık summonlayarak ama kim uğraşacak

Bahsettiğin gibi bir oyun var. Dishonored. Tavsiye ederim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1595 Mesaj
    Oyun nasıl olur bilmem, pek umudum yok açıkçası ama bu orman fikri çok iyi düşünülmüş. Codename 47 'yi hatırlayan var mıdır ? Ordaki ormanlı bölümlerde aldığım hisse yakın birşeyler aldım şu videodan ve bu da gayet güzel.
  • Yarbay
    2037 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: porsux

Oyun nasıl olur bilmem, pek umudum yok açıkçası ama bu orman fikri çok iyi düşünülmüş. Codename 47 'yi hatırlayan var mıdır ? Ordaki ormanlı bölümlerde aldığım hisse yakın birşeyler aldım şu videodan ve bu da gayet güzel.
    Ayıp ettin hocam Colombia bölümleri Jungle god. Şahsen o hissi vermeye çalışsalar ilk koymaları gereken vahşi hayvanlar oldurdu, leopar gibi hatırlarsanız
    |
    |
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Narcos izleyicileri bunu beğendi.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    169204 Mesaj
    Aklıma Guns'n Roses geldi :)
    |
    |
  • Yarbay
    2187 Mesaj
    merakla beklıyorum bu bakalım nasıl olacak
    |
    |
  • Yarbay
    5326 Mesaj
    Yemyeşil ormanda kim mor yağmurluk giyer ki o.O
    |
    |
  • Yarbay
    9329 Mesaj
    bölüm bölüm oynanışa geçtiğinden beri hitman benim için bitti, amaçsızca birilerini öldürüp öldürüp duruyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    2679 Mesaj
    Nerde o hitmanin ilk oyunlari hikaye babinda sifir birsey yok
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.