Şimdi Ara

HITMAN 2 (2018) [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
8.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gel burdan yak.

Güzel kardeşim oyun zaten 60 dolar (ek içerik istemezsen yani) yani 60 kağıt 1₺=1$ olsa, dediğin fiyatın 10 lira altı yani.

Her AAA oyunun 300 aşağısı fiyatta çıkmadığı bir ülkede WB gibi bir şirket 102 kağıt yani steam kurunun altında fiyat biçmiş, adamlar zararına satıyor hala fiyat eleştirisi.

Adamlar oyunu part part satıyormuş aman ne büyük almama sebebi.

O zaman Gow üçlemesi de çöp zira part part ilk 3 Uncharted oyunu da çöp o da part part daha bir sürü oyun sayarım sana. O zamqn üçleme filmlerinin ikincisi ve üçüncüsüne para vermeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Gel burdan yak.

Güzel kardeşim oyun zaten 60 dolar (ek içerik istemezsen yani) yani 60 kağıt 1₺=1$ olsa, dediğin fiyatın 10 lira altı yani.

Her AAA oyunun 300 aşağısı fiyatta çıkmadığı bir ülkede WB gibi bir şirket 102 kağıt yani steam kurunun altında fiyat biçmiş, adamlar zararına satıyor hala fiyat eleştirisi.

Adamlar oyunu part part satıyormuş aman ne büyük almama sebebi.

O zaman Gow üçlemesi de çöp zira part part ilk 3 Uncharted oyunu da çöp o da part part daha bir sürü oyun sayarım sana. O zamqn üçleme filmlerinin ikincisi ve üçüncüsüne para vermeyelim.
    Tek tek tane tane açıklamayacağım. Okuduğunu anlamamışsın sırf üste çıkmak için laf yarıştırıyorsun. Biraz kitap falan oku. Youtube dan cümlede anlam, paragrafta anlam konularına çalış. Ayrıca "Adamlar zararına satış yapıyor" gibi bir cümleyi kurana daha tek kelime bile yazmam. Blokladım hadi eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 16 Kasım 2018; 17:55:53 >

• MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Sana da blok.

• Benim gibi arayıp kıvrananlara gelsin :)
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Hocam adamın dibisin Allah senden razı olsun

• selamlar, oyunda xbox 360 for windows pad'ini kullanıyorum fakat oyunda koşmuyor LB tuşuna ayarlı basılı tutuyorum koşmuyor, diğer tüm oyunlarda sorunsuz çalışıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor, bilen varmıdır acaba?
  • Ghost Mode da millet disconnect atıp duruyor. Oynarım ben severim diyen varsa eklesin :)

https://steamcommunity.com/id/omfgep1c
  • İşin içinden çıkamadım. İlk oyunu da oynayabilmek için hangi paketi satın almamız lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk oyun var mı sizde?

• Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Hayır yok. Hitman 2 ve ilk oyunu oynamak için hangi versiyonu satın almam gerek?

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Hocam hitman 2'yi satın alın sonra 32 lira olan GOTY Legacy Pack DLC'sini satın alın.

Standart, ücretsiz demo, silver veya gold farketmiyor tüm versiyonlarda HITMAN 1 içeriğine erişebiliyorsunuz.

Teşekkür ederim hocam.

• Hitman 2 için 1.2 gb boyutunda yeni bir güncelleme yayınlandı.Çeşitli hata düzeltmelerinin yanısıra simülasyon kalitesi adı altında yeni bir grafik ayarının eklendiği güncellemeyi Steamden indirebilirsiniz.Ayrıca oyundaki ilk elüsive target görevi gün içinde aktif olacak.

• @CheKD hocam bunu çok seveceksiniz.

• En son ki güncelleme muhabbetlerinden sonra oyunu indirip metro serisini bitirmeye odaklanmıştım. Daha öbce 300 mb gibi bir güncelleme gelmişti, bugün de 1.2 gb gelmiş. 60 gb indirttiğin dosyalara bir zahmet Elusive missionlarını da ekleseydin. Ciddi oyunu silip, iade etmeyi düşünüyorum.
    Güncellemeyi yaptı, keşke Elusive Target değil de oyunun içerisinde her zaman yapılabilir bir görev olarak eklenseydi. 10 gün için çok kaliteli bir içerik bence. Elusive Target olayını Sean Bean'i her bölümde getirecekleri bir seriye dönüştürebilirler belki. Videoda onlarca ICA ajanı öldürdüğünü düşündü fakat hep geri geldi diyor belki Miami'de öldüreceğiz sonrasında Diana diyecek Miami'de de kaçmayı başardı şimdi Kolombiya'da gibisinden bir seri yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 20 Kasım 2018; 17:45:55 >
  • Simülasyon kalite seçeneği oyunu etkileyen bir geliştirme olmuş çünkü seslerden animasyonlara fizik unsurlarından diğer efektlere kadar doğrudan etkiliyor.Elbette bunlar için bir gereksinim söz konusu ve oyun içinde belirtilenlere göre en düşük kalite seçeneğinde minumum 4 en yüksek kalite içinde 8 çekirdekli bir işlemciye ihtiyaç duyuyor.
  • Hitmanin ilkinin renasteredinda bir sıkıntı yokken dün inen hitman 2 ilk bölümde rx570 ekran kartım ısı değerleri normal olmasına rağmen monitör kapanıyor kasa çalışmaya devam ediyor no signal oluyor var mı çözümü bilen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 5 saatlik oynamanın ardından son bölüme geldim. Onunla birlikte 6 saat sürmüş olacak herhalde. Hadi ilk oyundaki DLC görevlerini yaptım diyeyim, üstüne de Elusive Target yapayım desem 10 saat anca olacak. Adamlar bildiğin ikinci sezon olarak planladıkları expansionu yeni oyun olarak sürmüş. Tamam Hitman'sin, rakibin yok falan neyse ama ana oyun olarak içerik çok kısa. Senaryosu güzel, optimizasyonu güzel, oynanış zaten zevkli ama yani nedir 6 bölüm ana görev yapmak. Hayır oyunu sileyim, Expansion'lar çıkınca tekrar yüklerim desem 60 gb, expansionlarla birlikte 90-100 falan olur herhalde. Yazık cidden.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.