Şimdi Ara

HITMAN 2 (2018) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
177
Cevap
4
Favori
6.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 53
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 7 saat 23 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 481
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 53
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mathews (1 mesaj) Heliosaga (1 mesaj) cryptdlg (1 mesaj) Death Note (1 mesaj) scutaro (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (115 mesaj) Mobil (26 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (30 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> HITMAN 2 (2018) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    46 Mesaj
    Merhaba. Hİtman 2 gold steam de indirimde. Bir sorum olacak. Bu hitman 2 gold içerisinde 1. oyun mevcut mu ? Eğer değilse steam de hitman goty legacy pack var. onu almam yeterli olur mu.

Gold Edition sadece Hitman 2 ve ekstra 2 harita ekliyor, GOTY Legacy pack is oyuna 2016'daki Hitmanı ekliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oboynukisa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Arada yazıyorum, tekrar yazayım. Hitman 2 gold paketi aldığınız taktirde en az 150 gb yer ayırın.
    hazır indirimdeyken alıcaktım bunu görünce vazgeçtim. 250gb ssd'm var. 200ü dolu zaten
    |
    |

Steam'de aynı olan resimler de var ama içeriğe dâir bilgi verilmemiş mâlesef?

Steam'de New York haritası DLC olarak görünüyor ama satınalma seçeneği yok. Oyun içinden girince de tüm DLC'lerin olduğu sayfaya yönlendiriyor.

Benim 2'nin içinde 1 ve Paint Zero da olmasına rağmen, Silver to Gold Upgrade'i alamadım. Güyâ en dolu paketini aldık hesapta bir de.

Hitman 2 Silver diye bi şey mi var ki Silver to Gold Upgrade diye ayrıca DLC var?

EKLEME: Microsoft'un sayfasına göre Expension Pack'in içinde New York ve Hantu Limanı varmış ama Sibirya ve Haven Island'dan bahsetmiyor.

Sibirya ayrı olarak da satılıyor orda. Lâkin içeriği yazılarak Expension Pack'e yönlendirme olsa da, o sayfada geçmiyor Sibirya ve Haven Island...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 4 Mayıs 2020; 7:16:2 >

• Yarbay
    5162 Mesaj

Hitman 2'nin çetrefilli dünyasına hoş geldiniz.

Oyun 3 paket olarak satışa sunulmuştu. Hitman 2, Hitman 2 Silver(Expansion 1), Hitman 2 Gold(Expansion 1-2) Edition.

Sizde ilk oyun var mı. Sizde ikinci oyunun hangi versiyonu var. Bu soruların cevapları elde ettiğiniz paketleri belirtiyor.
    |
    |
    bocekgrafik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hitman konusunda yeni değilim. Eskiden beri hastasıyım ama Absolution'dan beri oynuyorum. 1. Oyun var. Saf gibi 2'nin içinde de 1 var olarak almışım. GOTY oluyor sanırım o.

Ben 2'yi alırken silver ya da gold yok muydu, gözümden mi kaçtı; bilmiyorum.

GOTY başka, Silver ve Gold başka anladığım kadarıyla ve benim almam gereken, Expension Pack sanırım; doğru mu?

Ben saf gibi, elimde 1 varken, gold yerine GOTY almışım demek ki. Güyâ fulünü alacaktım.

|
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    5162 Mesaj

Ben zaten 2'nin paketleri için olan karışıklıklarından dem vurmuştum.

2'nin GOTY'si yok. Standart, silver ve gold paketleri vardı. Standart versiyona birinci oyunun içeriği verildi bilmiyorum, bende birinci oyunun standart versiyonu, ikinci oyunun gold versiyonu var. Bütün paketler tanımlı bende şuan.
    İkinci oyunun standart versiyonu var ise Expansion Pass almanız gerekiyor. O şekilde iki oyun içinde bütün içeriklere sahip olmuş oluyorsunuz diye biliyorum. Bazı içerikler oyuna bir kez girildikten sonra hesabınıza tanımlanıyor ve indiriliyor. Şunu da ekleyeyim dediğim gibi bende birinci oyun standart versiyon olarak bulunuyorken ikinci oyunda birinci oyunun ücretli bonus missionı olan Patient Zero da verildi.
    |
    |

• Yarbay
    18204 Mesaj

Bendeki 2. oyun standart sürüm ise, nasıl oluyor da ilk oyun haritaları ve Paint Zero da içinde oluyor? Standart sürüm değil demek ki bendeki. Gold olsa, ek haritalar yüklü olur.

Standart ve Silver olmayan ama içinde ilk oyunu Paint Zero ile birlikte barındıran bir versiyon mu var ki bendeki öyle? Sniper haritası da var bu arada.

Silver ise, Silver to Gold Upgrade'i alabiliyor olmam gerek gibi gibi gariplikler var ortada.

Bendeki oyunun hangi versiyon olduğuna bakabileceğim bir yer var mı? Satınalma e-postalarını saklamama rağmen, 2. oyunun e-postasını bulamadım. İlk oyununkini buldum; o GOTY imiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 5 Mayıs 2020; 10:57:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    5162 Mesaj

Büyük ihtimal pre-order yapanlara Legacy Pack olarak ilk oyunun bölümlerini de vermiş olabilirler. Hesap Detayları - Lisans ve Ürün anahtarı aktivasyonları görüntüle diyerek aldığınız/eklediğiniz oyunları görebilirsiniz.

Bende örneğin oyun çıktığı dönem HITMAN 2 Complete The First Season Legacy Pack - External Grant şeklinde ücretsiz bir ekleme yapılmış.

Edit;

İlk oyuna sahip olanlara ücretsiz upgrade olarak verilmiş Legacy Paketi. İşin ilginç tarafı sanırım ücretsiz oynanan ikinci oyunun ilk bölümünü eklerseniz öyle de Legacy Pack'i alabiliyormuşsunuz. Alan almış çıktığı dönemde.
    https://steamcommunity.com/app/863550/discussions/0/1742229167173977912/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 5 Mayıs 2020; 11:43:2 >
    |
    |

• Yarbay
    18204 Mesaj

Expension Pack'i almaktan başka seçeneğim yok sanırım. Dikkat ettim; oyuna indirim geliyor ama bunun fiyatı hep aynı.

Son olarak, bunu aldığımda, yeni DLC çıkacak olursa ona da sahip olacak mıyım?

|
    |

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    5162 Mesaj

Oyuna 2 adet Expansion duyurulmuştu ve onlar da çıktı. Onlara sahip olacaksınız. Gelen güncellemeler artık genelde özel gün etkinlikleri ve daha önce çıkmış görevlerin(Elusive) tekrardan açılması şeklinde oluyor. Ben git gide oyunun boyutu arttığı için daha expansion packler çıkmadan silmiştim. Yapımcı firma da artık Hitman 3'e odaklandı. Umarım daha önce çıkan söylentiler gibi episode olarak yayınlanmaz.
    https://www.ioi.dk/category/news/

İndirime girmemesi olayı maalesef çok kötü. Aynı şekilde zamanında Witcher 3'ün Expansion Pass'ini beklemiştim. Bioshock Infinite de. Şuanda da Mafia 3 için bekliyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1703 Mesaj

konu hakkında yararlı bir karşılaştırma. buraya göre alabilirsiniz edition ları.
    |
    |

Evet, ancak 2'yi gold almanı öneririm.
    |
    |
    Serolization kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam bakiye 38TL, eğer gold sürümdeki eklentileri oynamazsak hikaye yarım kalmıyorsa düz oyunu alayım diyorum. çünkü hitman 2'yi gold alırsam ilk oyunu barındıran eklentiyi alamam, böylece ilk oyunu oynayamayacağım için hikaye yarım kalacak
    |
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yarım kalmıyor ama Gold'da verdiği iki harita hikayeye ekleme yapıyor. 15 lira ek bakiye yükleyip gold'u almanı şiddetle tavsiye ederim.
    |
    |
    Serolization kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Sohbet
Bitcoin
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,270
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.