Şimdi Ara

Hitler, AKP’nin 696 sayılı “iç savaş KHK’si”ni 1934’te imzalamış! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
7.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
136 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çiko miko

Parayla değil sırayla Amerika ve İsrailin planı tıkır tıkır işliyor.Önce Afganistan sonra Irak,Libya,Suriye,Yemen veeeee bilin bakalım SIRA kime geldi?

Biz Atatürkçü , Laik , Çağdaş , Demokrat , Birlik ve Beraberlik içerisinde yaşayıp teknoloji bilim ile hareket edersek hurafelere yer vermezsek
    emin ol kimse bizi yıkamaz ama maalesef ülkede bunlar yapılmıyor tek adam rejmine gidilip halkı bölmeye çalışıyorlar..
    tek adam rejimlerinin sonunu görüyoruz hepsi pert ülkeleri yok olmuş bakınız nazi almanyası , faşist italya
  • Zaten Hitler'in izinden gidiyor. Tek farkları birinin Yahudi, diğerinin Türk düşmanı olması
  • bu milletin a...k... diyenleri el üstünde tutanlara fark etmez onlar her türlü pozisyona razı
  • Keşke her alanda her konuda Hitler'i örnek alabilsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • söz konusu iktidar ile Türkiye ve Türk milleti kendilerine yakisan rejimiden "zorunlu" olarak ayrilacak ve orta cag duzenine geri dönecek. Bu ugurda atilan adimlara sesini yükselten gercek Türkler de sekildeki gibi onay verilen yobaz halk tarafindan linc edilecek. Türkiye, dibi görünmeyen bir kuyuya dogru hizla düsüyor. Tutunmak icin son dallar da halen elinizin altinda. Zamaniniz varken dallara (cumhuriyetin son demlerine) simsiki tutunun ve ufuktaki (eger olursa) secimlerde Türklügünüzü haykirin. Arap sevicilere güzel bir ders verin. Aksi halde arap sevicilerin sizlere verecegi dersi tahmin bile edemezsiniz.

Tanri Türkü korusun.
  • tarih her zaman tekerrürden ibarettir

• GÜNAYDIN sabah oldu....
  • Liberal Turkiye hakkin rahmetine kavusmustur, basimiz sagolsun.
  • Yorumsuz...

Hitler, AKP’nin 696 sayılı “iç savaş KHK’si”ni 1934’te imzalamış!

• bana göre başından beri yapılmak istenen zaten buydu,bu adamlar bu ülke için fayda sağlayan hiçbir işe imza atmadı,sonunda da ülkeyi parçalamak için var güçleriyle çalışıyorlar,onlara yabancı devletlerde paralarını saymaya başladıklarında biz burada kendi gırtlağımıza çoktan basmış olacağız.
  • Çok ilginç bir durum var yasayı savunan devletçi milliyetçi karşı çıkan fetocu

Tam istediğiniz yere doğru gidiyor kimse sesini çıkartmasın ülkenin

• İki yüzlü muhalifler toplanmış yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sülözışık -- 27 Aralık 2017; 22:45:17 >
  • https://twitter.com/kacsaatoldunet/status/946107804649246720

Yalnız halk özel harekat yavaş yavaş silahlanmaya başlamışlar,kısaca akp'li olmayan vatansever muhalif kişiyi bile bunlar fetöcu,pkk terör örgütü,vatan haini diye söyleyip öldürürler.Terör örgütleri ile bağlantısı olmasa bile bunları yapacaklar.Ve akp ile yakınlıkları hatta merkez binası bile var.Bunların amacı iç savaş çıkartmaya kadar gidiyor.Umarım halkımız bir an evvel uyanır da 2019'da tepkiyi verir.Yalnız 2019 yılına kadar ülkede çok kötü olayların olacağını tahmin ediyorum.Son olarak devletin polisi,askeri varken bunları neden yapıyorlar dersek cevabı iç savaş olur diye tahmin ediyorum.Allah sonumuzu inşallah hayırlı eyler ve uyuyan halk bir an evvel uyanır,yoksa sonumuz çok kötü gözüküyor.

• Şu an bu ülkede ohal var.

Birilerini hitlere benzetmeye çalışırken bunu da hesaba katınız.

Ohal devam ederse ilerde bugünleri de ararsınız.

• Türk Hanlığı, Osmanlı Devleti ve son olarakta Türk Cumhuriyeti ( diğer kurulan beylik ve devletçikleri bu üçünün içinden sayıyorum diğerlerinden daha küçük olduğu için ) artık bundan sonra ekmiş olduğu niffak tohumları ile kendi sonunu bu kararla geri dönüşü olmayan bir yola sokmuştur..

Rest in Peace Turkey...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kafalar pırıl pırıl güle güle kullanın hepiniz. Holywood senaristi olacaksınız bu gidişle ha gayret.Bunu senaryo olarak değilde Ciddi ciddi bu şekilde düşünüyorsanız eğer ruh ve sinir hastalıkları bölümünde muayene olunuz. Acele edin daha henüz hastaneler kapanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

quote:

Eğer ülkedeki ortam donanımhaber ergenleri gibi olsaydı iç savaş için khk ye gerek yoktu. Siz ergenlerin sanal alemine göre ülkemiz yok edilmiş durumda. Biraz dışarı çıkın başınızı kaldırın da ülkenin gerçek halini görün. Babanız daha arabasını park edecek yer bulamazken siz burda klavye solculuğu yapıp ülke yıkıp ülke kuruyorsunuz

Asgari ücret ne,
    Açlık sınırı ne,
    Yoksulluk sınırı ne?

Kaç milyon kişi asgari maaşla aç yaşıyor?

Kaç milyon kişi araba sahibiyse onlara sor.

Demek milyonlarca kişiye bakacak gücü yok devletin ve halk bu yüzden isyanda.

Devlet dediğin herkese eşit davranmalıdır, zenginler için değildir devlet.

Avrupa'da evsizler var diyeceksin, ben de diyeceğim bizde de evsizler var, sen cebindeki 100 Euro ile orada ne kadarlık market alışverişi yapabiliyorsun, ben burada 100 TL'ye ne alabiliyorum ona bakarım. Ve ekonomimiz felaket kötü. Pembe gözlüklerini çıkart.

Çok bilmeyin. Ben bir hemşireyim, bir araştırma hastanesinde çalışıyorum. Arkadaşlarımın arabaları bmw x6, mercedes; ama muhabbetleri benzin pahalı, vergi yüksek. Aç kalıpta isyan eden değil, çok az para ile çok şey almak derdindeler bunlar. Park yeri sorununun olması o ülkedeki milyonlarca vatandaşın açlıktan isyan ettiğini değil, şımardığını gösterir.Hitler, AKP’nin 696 sayılı “iç savaş KHK’si”ni 1934’te imzalamış!

Evet çünkü 100.000 birim vererek Abd'de süper sport araba alınıyor. Ülkede herkesin ferrarisi olurdu harcamalarımız o yönde. Ama devlet bizi vergi kazığını soktuğu için ve dandik ekonomi ve sürekli artan dolar sebebiyle alım gücümüz yerlerde.

Sen kafana göre yorum yapıyorsun ben ise dünya örnekleri ve matematikten konuşuyorum. Hayal üretme bana verilerle gel boş konuşmadan önce.

Dinci birisin ki bu hali bile savunuyorsun.

Bana bunu açıkla bir türk asgari maaşla kaç kere depo doldurabilir?
    Bir Alman asgari maaşıyla kaç kere depo doldurabilir.

Matematik ders 1. Bunlara cevap ver öyle devam edelim. Yok benzin pahalı diyorlarmış. Çapın yaşadığın köyle kaldığı için dünyadan haberin yok. Aç öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingawake -- 28 Aralık 2017; 7:57:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperend

Kafalar pırıl pırıl güle güle kullanın hepiniz. Holywood senaristi olacaksınız bu gidişle ha gayret.Bunu senaryo olarak değilde Ciddi ciddi bu şekilde düşünüyorsanız eğer ruh ve sinir hastalıkları bölümünde muayene olunuz. Acele edin daha henüz hastaneler kapanmadı.

Fetoşlar sizle beraber ülkeyi yönetiyor dediğimizde, olur mu devleti biz yönetiyoruz öyle bir grup yok dediniz. Bakanınızın bunu dediği linkini videosuyla atayım mı?

Reza Zarrab hırsızın teki dedik. Ne oldu dünya liderin ona kefilim dedi.

Esad kandırdı, o kandırdı bu kandırdı.

Ne zaman haklı çıktınız da yine haklı çıkacaksınız? Diyelim o denilen herşey oldu. Bu dediklerin hakkında ne düşüneceksin? Üstte saydıklarım olurken çünkü biz bunları derken de bizim için aynı şeyleri düşünmüştün kesin. Siz hayal dünyanızda yaşayın biz gerçeklerle. Farkımız bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingawake -- 28 Aralık 2017; 8:6:24 >

• benim hükümete tek önerim khk yasasının nosunu 666 ile değiştirmeli ne de olsa my mind was blank
  • ohal ine sokim niye varmış ohal sahte darbe girişimi yüzündenmi lan 1.5 sene oldu ne ohali daha
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.