Şimdi Ara

Hitachi Buzdolabı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Temmuz gibi taşınmayı planlıyorum ve beyaz eşyaları yenileyeceğim. buzdolabı için aklımdaki marka hitachi, fakat modelleri ve özellikleri hakkında çok fazla bilgim yok. kullanan veya özellikleri hakkında bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse sevinirim. örneğin servis ağı nasıldır. sorun yaşarmıyım. hithachi dışında yine japon markası buzdolabı marka ve modeli önerilerinize açığım.

Hitachi R-VG660PRU3 Buzdolabı GBK bu buzdolabında yoğunlaştım en son. bunun dışında alternatif önerilerinizi bekliyorum.

Hitachi Buzdolabı

• Samsung "K" serisi buzdolapları benzer özellikte. Hitachi malzeme kalitesi daha iyi.
  • Selamünaleyküm üstadım ben kullanıyorum cihazı ve diyorum ki Hitachi buzdolabı MaşAllah adamlar yapmış 10 yıl garantili ha millet şunu diyor yok x firmasının servisi daha yaygın falan geçiniz bu lafları efendim geçiniz varsa sormak istediğin sor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 26 Nisan 2017; 21:13:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Selamünaleyküm üstadım ben kullanıyorum cihazı ve diyorum ki Hitachi buzdolabı MaşAllah adamlar yapmış 10 yıl garantili ha millet şunu diyor yok x firmasının servisi daha yaygın falan geçiniz bu lafları efendim geçiniz varsa sormak istediğin sor

Ne ka çok servis, o ka çok proglemli ürün :)
  • Ben slfım pişmanım forumda aratın yazılarımı görürsünüz

• Yorum yazan herkese çok teşekür ediyorum, Tercihim Hitachi olacak. fakat fazla kaba olmaması benim için önemli, hangi modelini tavsiye edersiniz veya hangi modelini kullanıyorsunuz sizler.
  • blackeyes B kullanıcısına yanıt
    Konularınızı inceleyeceğim. çok teşekür ederim ..
  • Hitachi kraldır :))
  • aynı düşücedeyim fakat kullanıp da sesinden vs rahatsız olanlar var. kullanıp da detaylıca yorumlayacak birisini bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canemrebuyuk

aynı düşücedeyim fakat kullanıp da sesinden vs rahatsız olanlar var. kullanıp da detaylıca yorumlayacak birisini bulamadım.

Motorda sünger satılıyor kabul edilebilir.bu arada bu dolaplar Türkiye iklim sınıfına göre değil.tropikal iklim ürünü.soğuk yerlerde sıkıntı yapabilir

• canemrebuyuk kullanıcısına yanıt
    Tercihiniz cok guzel bende baslarda evlenirken v610 serilerine bakmistim. Buzdolabinda japonlar farkli kulvarda hitachi ve sharp bu işi hakikaten beceriyor..zaten birbirlerinden teknoloji takasi yapan firmalar.. Malzeme kalitesi motoru kompresoru sogutma basinci ergonomisi ic tasarimi gercekten üst duzey urunler.

Ben butce icin zorlamak istemedim ama icimde hep hitachi almak varken alternatifligi ve yari yari yariya fiyat avantaji bulunca LG M702HLHM aldim. Cok Memnunum.

• Hitachi almayın sakin hocam çok pişman olursunuz . Kafanızı taşlara vurursunuz . Dost tavsiyesi .

• Bu arada 10 yıl garantili değil ben aldım enplustan 2 yıl. Garantisi var 10 yıl hangi firma veriyor servis olarak ?

• 3. Yıllık dolabimin aanakarti arizalanmis İstanbul'da. Hiç kimse tamir edemedi anlamadığınıdan .yedek parçası yok muadili yok . Servis pahalı . Servis bir anakarti 1970 TL istiyor. . Başka yerde d yok . Haberiniz olsun. 3. Senelik dolap çöp olacak . Yazık değilmi enplus mağazasında. Ove öve bitirememislerdi hata 20 sene rahat kullanirsin demişlerdi . Şimdi mağaza beni tanımıyor bişey yapamam diyor elimden servis. Bı başka havada yedek parça yok vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

3. Yıllık dolabimin aanakarti arizalanmis İstanbul'da. Hiç kimse tamir edemedi anlamadığınıdan .yedek parçası yok muadili yok . Servis pahalı . Servis bir anakarti 1970 TL istiyor. . Başka yerde d yok . Haberiniz olsun. 3. Senelik dolap çöp olacak . Yazık değilmi enplus mağazasında. Ove öve bitirememislerdi hata 20 sene rahat kullanirsin demişlerdi . Şimdi mağaza beni tanımıyor bişey yapamam diyor elimden servis. Bı başka havada yedek parça yok vs vs

Selamünaleyküm ustam bende de hitachi var enplus aldım 10 sene garantili değil mi cihaz ben aldığımda 10 sene garanti veriyordu.Dolap şimdilik MaşAllah diyeyim güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

3. Yıllık dolabimin aanakarti arizalanmis İstanbul'da. Hiç kimse tamir edemedi anlamadığınıdan .yedek parçası yok muadili yok . Servis pahalı . Servis bir anakarti 1970 TL istiyor. . Başka yerde d yok . Haberiniz olsun. 3. Senelik dolap çöp olacak . Yazık değilmi enplus mağazasında. Ove öve bitirememislerdi hata 20 sene rahat kullanirsin demişlerdi . Şimdi mağaza beni tanımıyor bişey yapamam diyor elimden servis. Bı başka havada yedek parça yok vs vs

Selamünaleyküm ustam bende de hitachi var enplus aldım 10 sene garantili değil mi cihaz ben aldığımda 10 sene garanti veriyordu.Dolap şimdilik MaşAllah diyeyim güzel

10 sene garanti kompresör garantisi. Normal garantinin 3 yıl en fazla 7 yıl olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.