Şimdi Ara

Histoloji için tavsiyeler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

konunun ayrıntısına kadar inmesi ve bol resimlerle desteklemesi de öğreticilik açısından 1 numara

föy açısından bizim lablarda kullandığımız alp can hocanın kitabı olan histoloji föyünü öüretiyor bir sayfada resim diğer sayfayı boş bırakması notlar için güzel yapılmış kitap diyebilirim

• Ross aşırı detaylı ya.hele o mavi satırla yazılanlar yok mu :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bunun pdfsi var pc tamirde şuanda isteyen pm atsın dönüş yaparım 2009 basımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Junqueira's basic histology. Başlangıç için bence hoş, türkçesi var mı bilmiyorum...
  • usbmode U kullanıcısına yanıt
    İlk aldığım kitap ama ross gibi detaylı anlatamıyor çok fazla eksiklik hissettim hep çalışınca bir eksiklik oluyordu. Sonrasında ross aldım baya memnun kaldım.

Rosa bakarak yüzeysel kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 20 Haziran 2020; 22:54:27 >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Şahsi firkim, medical kitaplar baştan sona okunucak kitaplar değildir. Ben dahil birçok öğrenci medikal kitap okuma hatasını 2. sınıfta yaptı ve yazılı sınavlarda kaldık sonra tüm yaz oturup sınav kurtarmaya çalıştık. Medikal kitaplar sözlük gibidir, baştan sona okunmaz, bazen ortasını açarsın bazen sonuna gidersin bazen başa... Bu tür kalın kitaplar araştırmalar için iyidir, pdf varsa search bar'a anahatar kelime yazarsın... Demek istediğim spesifik bir konuyu okumak için iyiler. Öğrenildiği zannedilir ama soru karşına çıkınca aklına bir şey gelmez, hele yazılı sınav ise kalem oynatılmaz... Okul sınavları için notlar iyidir, diğer kitaplar ise araştırma veya bilimsel zevk almak için boş zamanda karıştırılabilir :)
  • usbmode U kullanıcısına yanıt
    Ya öyle değil aslında. Bizdeki sorular bu tarzda çıkıyor. En iyi ayrıntıyı verdiğini düşünüyorum çünkü temel histoloji çalıştım baya pişman olmuştum hiç ayrıntı yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 1 Temmuz 2020; 15:35:12 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.